110 Damla Gelişmiş Gençlik Konsantresi

Söz konusu kırışıklıklar olunca her kadının hayali zamanı tersine çevirebilmek. Diadermine N° 110 serisi ile zamanın 11 izini cildinizden siliyor.

Sıkı ve genç bir cilt görünümü yakalamak için gereken bakım aslında çok yakınımızda. Diadermine’in yeni N°110 serisi, cildin daha sıkı ve genç görünmesi için kolajen ve elastin üretimini harekete geçiriyor. Cildi pürüzsüzleştiren, besleyen, kusursuzlaştıran, daha parlak ve eşit olmasını sağlayan yüksek performanslı kırışıklık karşıtı bakım sağlıyor.

N°110

Yeni N°110 serisi ile Diadermine; kadınların daha genç ve sıkı bir cilde sahip olma arzularını gerçekleştiriyor. 110 Damla Gelişmiş Gençlik Konsantresi içeren özel formülü, kırışıklık karşıtı 11 güçlü aktif maddeden oluşuyor.

Arginin ve pantenol cildi derinlemesine nemlendirirken, taurin hücreleri harekete geçiriyor. E ve F vitaminleri cildi besliyor ve koruyor. Relipidum, maya özütü, lipid bariyerini yeniliyor. Nemlendirme gücü olan polisakkarit ve antioksidandan oluşan Fucocert, cildi yeniden dengeliyor. Cildin daha derinine inildiğinde, doğal şekerpancarı özü olan betafm, cilt dokusunu yenilemeye yardımcı oluyor. Karnitin ve ridulisse hyaluron ve kolajen üretimini harekete geçiriyor. Hyaluron ise cildi sıkılaştırıyor ve pürüzsüzleştiriyor. Sonuçta cildiniz daha pürüzsüz, aydınlık ve genç bir görünüme kavuşuyor.

DİADERMİNE N°TIO CREME DE BEAUTE GÜNDÜZ KREMİ

Zengin içeriği ve kadifemsi dokusuyla yüksek etkinliğe sahip bir gündüz kremi. Kırışıklıkları ve çizgileri pürüzsüzleştiriyor. Cilde uzun süreli derinlemesine nemlendirme ve aydınlık sağlıyor. Benzersiz formülünde bulunan 110 damla Gelişmiş Gençlik Konsantresi kırışıklık karşıtı 11 güçlü aktif maddeden oluşuyor. Bunlar pro-kolajen, hyaluronik asit, üç amino asit, E, F ve B5 vitaminleri, pro-peptit ve iki protein. Güçlü formülü kolajen ve elastin üretimini harekete geçiririp cildin daha sıkı ve genç görünmesini sağlarken daha pürüzsüz, eşit, taze ve aydınlık bir görünüme de kavuşturuyor. Her sabah cildinizi temizledikten sonra yüz ve boyun bölgenize uygulayın.

DİADERMİNE N°TIO CREME DE BEAUTE GECE KREMİ

Diadermine N° 110 Gündüz Kremi’ni mükemmel bir şekilde tamamlamak üzere geliştirildi. Gece boyunca yani cildin yenileme sürecinin en etkili olduğu zamanda cilde ihtiyacı olan bakımı sağlıyor. Besleyici formülünde bulunan 110 damla Gençlik Konsantresi, yaşlanma belirtilerini azaltıyor ve gece boyunca cildi pürüzsüzleştiren kırışıklık karşıtı 11 güçlü aktif madde içeriyor. Bunlar pro-kolajen, hyaluronik asit, üç amino asit, üç vitamin, pro-peptit ve iki protein. Akşamları yüz ve boyun bölgenize uygulayın. Sabahları cildinizin yeniden canlandırılmış ve daha tazelenmiş bir görünüme kavuştuğunu göreceksiniz.

DİADERMİNE N°110 SERUM DE BEAUTE KIRIŞIKLIK KARŞITI SÜPER SERUM

Zamanla cildinizin doğal pürüzsüzlüğünü ve sıkılığını kaybetmesi sonucu cildinizde gözle görülür kırışıklıklar oluşuyor. Diadermine N° 110 Serum De Beaute Kırışıklık Karşıtı Süper Serum, kırışıkların ve ince çizgilerin görünümünü gözle görüiür derecede azaltıyor. Canlı ve aydınlık bir görüntü için yorgunluk belirtilerini ortadan kaldırıyor. Yoğun formülündeki kırışıklık karşıtı 11 güçlü aktif içerik ile cildi gözle görülür şekilde gençliğin 11 belirtisiyle düzenliyor. Her gün cildinizi temizledikten sonra N°110 Gündüz Kremi ve N°110 Gece Kremi’nden önce uygulayın.

DİADERMİNE N°110 SERUM DE BEAUTE GÖZ ÇEVRESİ AYDINLATICI SERUM

Serinin diğer ürünleri Gündüz Kremi ve Gece Kremi’ni mükemmel şekilde tamamlamak üzere özel olarak geliştirildi, içeriğindeki 11 aktif maddeyle göz çevresinde oluşan kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünümünü azaltıyor.

Göz çevresini pürüzsüzleştiriyor ve canlandırıyor. Göz çevresindeki morlukları ve şişlikleri gözle görünür derecede düzeltiyor. Canlı ve aydınlık bir görüntü için yorgunluk belirtilerini ortadan kaldırıyor. Her gün cildinizi temizledikten sonra N°110 Gündüz ve Gece Kremi’nden önce göz çevrenize uygulayın. Düzenli kullanımda kısa bir süre içinde daha sıkı, canlı ve aydınlık bir göz çevresi görünümüne kavuşacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*