21 Mart – 20 Nisan Aylık Koç Burcu Yorumu

Koç
21 Mart – 20 Nisan

İş

koc-burcu1Çevrenizle barışık olmanız birçok yerden ağırlanmak üzere davet almanıza neden olacak. Başına buyruk hareket etmemelisiniz. 1ve 2 Nisan riskli günler… Çevrenizin ısrarı ile yanlış bir karar alabilir ve gideceğiniz bir yere gitmekten vazgeçip daha sonra aldığınız bilet v.s. elinizde kalabilir. 25 Nisan’da yaşayacağınız Ay tutulması sayesinde annenizle ve ailenin kadınlarıyla ilgili bir sağlık sorunu çıkabilir. Bazı ailenin yaşlı kadınlarının hukuksal mirasları söz konusu olabilir. Uzun süredir kafanızı meşgul eden maddesel problemlerinizi gözden geçirmelisiniz. Unutulmuş ve dalgınlıkla atladığınız bir borç ve ödeme yüzünden mahkemelik problemlerin eşiğine gelebilirsiniz. Evliliğinizi etkileyen duygusal olaylar yüzünden hukuk problemi yaşayabilirsiniz. Dikkatli olun. Ortak iş yaptığınız kişilerle ayrı düştüğünüz ve tartışmalar yaşadığınız günler olabilir. Fakat sonunda ortak bir payda da buluşacaksınız. Satürn olaylara kararlı ve sakin adımlarla yaklaşmanızı sağlayacak. Kalabalık ortamlarda bile kendinizi yalnız hissedebilir duygusal takıntılarınız kafanızı meşgul edebilir. Bu dönemi sakin geçirmenizde yarar var.

Aşk

Bu dönem uzun süredir ihtiyacınız olan aşk size sunulacaktır. Aşk yaşıyorsanız, romantizm dolu günler sizi bekliyor. Tutkular, duygular ve ilginç fanteziler ortaya çıkacak. Karşı cins üzerinde çekiciliğinizi ve cinsel potansiyelinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Güneş Mars ve Venüs burcunuzda ilerliyor. Venüs; fiziksel özelliğinizi vurgulayan 1. evinizde size çekicilik kazandırmaktadır. Kendi imajınıza yönelik gayretler içinde bulunacaksınız. Dış görünüşünüz için harcamalarda bulunacaksınız. Partnerinizin üzerinde etkiniz güçlü bir şekilde hissedilecek. Bazılarınız, uzun sürecek duygusal ilişkilerin temellerini atacaksınız. Yalnız olan Koç’lar yeni tanışma fırsatlarının olacağı aktivitelere katılacaklar. Aşklar ve arkadaşlıklar yüksek bir seviyede devam edecek. Kaliteli dostlar edinecek ve istediğiniz çevrelerde ilişkiler kuracaksınız. Aşkta gerçek duygularınızın anlamını irdeleyeceksiniz. Bazı ilişkilerinize belli bir mesafe getireceksiniz. Değer yargılarınız ve sezgileriniz artıyor. Tüm bu iyi haberleri karşıt sekizinci evinizde sizi etkileyecek olan Satürn’e borçlu olacaksınız. 10 Nisan’da yeni ay kişisel evinizde burcunuzda doğuyor. Yeni ay’la birlikte sanal duygular ortaya çıkabilir. Aklınızı karıştıran çok olay ardı sıra gelecektir. Kısa süren bu aşklar mevcut bulunan yaşamınızı olumsuz etkileyebilir. Aşk gezegeniniz Venüs kişisel evinizde yeni ay’la birlikte etkilemeye devam ediyor. Günlük coşkulardan uzak kalmaya çalışın. Aşk yaşamınızda duygusal karışıklıklara neden olacak olan Venüs; başlangıçlar-bitişler gibi uç noktalarda olaylar yaşamanıza neden olacak. Süregelen birliktelikleri olanlar ise ilişkilerinde değişen dengeleri yaşayabilirler. Mars–Venüs-Ay–Uranüs muhteşem bir karışım gibi görünse de; kalbinizi sallayan duygulara en çok bu karışımın neden olabileceğini düşünürsek; cesaret isteyen bu aşk iksirini kim içebilir ki. Cinsel isteklerinizdeki artış ve yoğunluk konusuna dikkat edin. Yalnız yaşayan Koç’lar anlık hoşlanmalarla sonu olmayan ilişkilere başlayabilirler macera tutkunu olanlar için iyi de; kalbiniz doluysa sizi bekleyen birisi varsa, ona karşı sorumluluk duygusuyla hareket etmeli ve geçici heveslerden uzak durmalısınız. Kalbiniz boşsa; bu aşk piyangosundan bir tane alabilir ve şansınız deneyebilirsiniz. Ya çıkarsa? Satürn evlilik evinize yakın bir noktada sizi elinde sopasıyla bekliyor. Onun kuralları ağırdır biliyorsunuz. Yaşadığınız olay hukuk çerçevesinde sorunlar getirebilir. Çünkü 25 Nisan’da Akrep burcunda Satürn’ün bulunduğu sekizinci evde Ay tutulması yaşayacaksınız. Sakladığınız tüm duygusal sırlarınız ortaya çıkabilir.

Sağlık

Ay tutulması Satürn’le birlikte oluşacağı için duygusal dünyanızın altüst olma ihtimali var. Özellikle içsel bir değişim sürecine gireceğiniz bu dönemde; bulunduğunuz yaşam noktasıyla ilgili kendinize sorular yöneltebilir ve ruhani bir karmaşadan geçebilirsiniz. Siz en iyisi bu dönemde; kendinizle barışık olmaya çalışın. Yaşadığınız olayları takıntı haline getirmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*