21 Nisan – 21 Mayıs Aylık Boğa Burcu Yorumları

Boğa
21 Nisan – 21 Mayıs

İş

boga-burcu1Para hareketlerinde olumluluk veren bir tablo içinde Jüpiter şans vermeye devam ediyor. 12 evinizdeki yıldız kümeleşmesi ile Jüpiter paranızı destekleyici bir durum içindeler. Hislerinizde yanılmadığınızı, parayı kazanma için; çok önemli fırsatların sizinle olduğunu göreceksiniz. Yeni ay ve Güneş”in olumlu birleşimi oldukça güçlü bir etki verecektir. Düşüncelerinizde yeni bir boyut ve dinginlik ortaya çıkacaktır.. Çevrenizde beğenilecek ve arkadaşlarınızla güç birliği içinde olacaksınız. Duygularınız güçleniyor ve yılın en olumlu günlerinden birini yaşıyorsunuz. Kariyerinizle ilgili yenilikler sizin için olağanüstü durumları getirecek. İletişim konusunda sizi sevindirecek pozisyonlar yaşayacaksınız. Coşkularınızı, organize yeteneğinizle birleştirecek ve işinizle ilgili yükselmeler yaşayacaksınız. Eğer; bir işverenseniz, işinizle ilgili çabalarınızın olumlu bir şekilde size döneceğinden emin olabilirsiniz. 25 Nisan’dan sonra Güneş ve Venüs Ay tutulması sırasında birine duyduğunuz tutku derecesinde duygular bitebilir… Kişisel evinizde ilerleyen Venüs ve Güneş. Sevgide bencil ve zorlayıcı olabilirsiniz. Kendi duygularınız önemli olacak. Partneriniz de belki sizi anlamakta güçlük çekiyor. Bu günler de antisosyal bir kişilik yapısı ilginizi çekebilir. Gerçeklerle yüz yüze gelmeyi öğrenmeli, duygularınızı karşılık beklemeden sunmalı, herhangi bir anlaşma imzalarken şartları iyi incelemelisiniz. Çok sevdiğiniz arkadaşlarınız tarafından kandırılmanın yanı sıra onların gerçek yüzlerini görme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Aşk

Satürn geri hareketine devam ediyor. 10 Nisan’da yeni ay 12. evinizde doğuyor içsel bir sevince dönüşen duygularınızla anılarınız önem kazanacak. Geçmişe takılı davranmak size hiçbir şey kazandırmayacağını bilmelisiniz. Aşk yaşamınızda daha esnek ve kararsız olacaksınız. Güçlü ama gizli duygular size yanlış bir aşkın sinyallerini verebilir. Tüm gezegenler 12. evinizde ilerliyor. Geçmişte yaşadığınız bir ilişkinin tekrar gündeme gelmesi söz konusu. Önceki zamanlarda verdiğiniz kararları uygulama olanağı bulacaksınız. Sizden yaşlı bayan arkadaşlarınızla aranızda bazı sorunlar çıkabilir veya paylaşım içinde olduğunuz kişilerle fikir ayrılıkları yaşayabilir, ilişkilerinizi yargılayabilirsiniz. Bu dönemde her zamankinden daha fazla sevgiye ihtiyaç duyacaksınız. Mars ve yeni ay bir çok şeyi başlatmak için hazır. Ani gelişen hormonal aşklar da yaşayabilirsiniz. Sadece partnerinizle sır olabilecek bir aşkın tohumları atılabilir. Girdiğiniz ortamlarda dikkati hemen üzerinize çekiyorsunuz. Önemli bir şeyin gerçekleşeceğine tanık olacaksınız. Bir dostunuzdan alacağınız tavsiye ve yardım teklifini iyi bir şekilde değerlendirmenin tam zamanı. Yapboz gibi sunulan doneler zamanla hayatınızın merkezi haline gelebilir. 12. evinizde tüm gezegenler elbirliği etmiş sizin için çalışıyorlar..Bu fırsattan faydalanın. Bu kadar gezegen topluluğu başınıza talih kuşu kondurmak için uğraşıyorlar. Fakat bu güzel birleşimin sizden özel bir isteği olacak. Sorumluluk duygunuzu tam olarak kullanmalı ve kendinizi işinize veya uğraştığınız konuya adamalısınız. Yeni ay, isteklerinizin yenileneceğine ve ilişkilerinizdeki canlılığa işaret ediyor. Geleceğinizi düşünmeli ve yaratıcılığınızı kullanmanın yollarını araştırmalısınız. 15 Nisan’dan sonra Merkür ve Mars kişisel evinizde ilerliyor. Cazibe fırtınası haline geliyorsunuz. Gözünüze kestirdiğiniz kişilerin kaçışı yok. Bir alev çemberi gibisiniz. Yılın ilk tutulmasınız 25 nisan’da zıt burcunuz Akrep’te yaşayacaksınız. Aşk ve ilişkiler konusunda olağanüstü durumlar söz konusu. Ay tutulması kontrolü elinde tutmaya başlayacak. Eğer bekârsanız; çalıştığınız işyerinde bir arkadaşınızla yeni bir aşk doğacaktır. Beraberliği olan Boğalar için yeni bir başlangıç söz konusu olacaktır. Ani kararlar aşkın durumu hakkında yenilikler getirecektir. Birçoğunuz, ortak arkadaş gruplarında yeni tanışacağı kişilerle duygusal bağlar kuracak. Uzun süredir dostluk çerçevesi içinde yaşanan ilişkiler, aşka dönüşecektir. Bu şekilde gelişen sürpriz ilişkilerde temkinli olmalısınız. Sadakat konusunda beklentileriniz gerçekleşmeyebilir. Gerçeklerle yüz yüze gelmeyi öğrenmelisiniz, çünkü oldukça hassas bir durum ortaya çıkacaktır. Satürn ve tutulma birlikte hareket edeceği için; sizin için radikal kararları da gündeme getirecek.

Sağlık

Yaratıcılığınızdan kaynaklanan pratik gerçekleri hayata geçirebileceksiniz. Entelektüel düzeyde işlerle uğraşacak, sezgisel yeteneklerinizi olumlu bir şekilde ortaya çıkaracaksınız. Ay içinde sağlıkla ilgili önemli bir sorun görünmüyor. 12. evinizdeki yıldız birikimi ve Ay tutulması sosyal yaşamınızı sorgulayabilir, derin algılama gücünüz nedeniyle rahatsız olabileceğiniz anlamlar çıkartabiliriniz. Umursamaz tavırlar içinde olmanız, size yardım edecektir. Bu duygular sayesinde ruhsal durumunuzu dingin tutmayı başaracaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*