22 Mayıs – 21 Haziran Aylık İkizler Burcu Yorumları

İkizler
22 Mayıs – 21 Haziran

İş

ikizler-burcuİş ilişkilerinizde yaşayacağınız canlanmalara ve alacağınız tekliflere karşı hazırlıklı olun. Mesleki potansiyelinizde beklemediğiniz sıra dışı artışlar ve sürpriz gelişmeler gündeme gelecek. Entelektüel çalışmalarınız hız kazanacak ve kendinizi yeteri derecede pratik hissedeceksiniz. Kişiliğinizi ön plana çıkaracak ve kendinizi mutlu hissettirecek sosyal çalışmalara ağırlık vereceksiniz.25 Nisan’da sorumluluklarınızdan kaçmak yerine, işinize sıkı bir şekilde sarılmalısınız. Sizinle çalışan kişilerin ruhsal durumlarını çok iyi gözlemleyeceksiniz. Sessizliği tercih ederken, etrafınızdaki kişilerin hakkınızdaki düşüncelerini araştıracaksınız. Derin sorgulamalar sonucunda kendinizi daha iyi anlayacaksınız. Yaşamınızla ilgili zor düşüncelere alışık olmadığınız için, günlük yaşam akışındaki toplumsal oluşumları bile kendinize yönelik, bireysel değerlendiriyorsunuz. Satürn, artık sizi daha bilinçli düşünmeye zorlarken, Akrep Burcunda, yılın büyük kısmında sizi test etmeye devam ediyor.

Aşk

Ayın ilk günlerinde duygularınızı paylaşmaktan hoşlanmayacaksınız. Gezegenlerin birçoğu doğu ufkunda toplanıyor. Genel olarak, kişiselliğinize yönelik bilinçaltı düşünceleriniz ön planda olacak. İsteklerinizdeki artış, duygularınız ve kendi doğrularınız paralelinde önem kazanacak. Bir amaca yönelik çabalarınızda takıntılarınızın çok fazla payı olacak Sosyal olaylar ve popüler kültürler sizi ön plana çıkaracak. İç dünyanız çok yoğun olmasına rağmen; çevrenize hissettirmek istemiyorsunuz. Duygularınızı bastırmak sizi depresif yapacaktır. Neptün kariyer evinizde hayallerinizi gerçekleştirmek için 12. evinizdeki Mars’la olumlu bir çalışma içindeler. Çabalarınızın boşa gitmediğini görmek sizi mutlu edecektir. Yeni Ay’la birlikte, isteklerinizle ilgili başlangıçlar yapabilirsiniz. Gezegenlerin sunduğu kozmik enerjiyi istediğiniz gibi kullanırken, karşı cins üzerinde yoğun bir etkileme gücüne sahip olacaksınız. Bu dönemde ani başlayan geçici aşk ilişkilerine karşı tedbirli olmalısınız. Sadece keyifli günler geçirirken, bu beraberliklerinizden çok şey beklememelisiniz. Plüton 8. evinizde ilerlemeye devam ederken, içsel anlamda sizi sarsıyor. Alıngan ve kuşkucu taraflarınızı yoğun bir şekilde ortaya çıkarıyor. Kendinizi baskı altında tutmaktan vazgeçmelisiniz. 22 Nisan’dan sonra gizli aşk ilişkiler için tehlike çanları. Güneş-Venüs ve Mars güçlü bir etkileşime giriyor. Yapmanız gereken her şeyi yapın ve gerisini düşünün. Siz tutku ve aşk insanısınız. Üstelik ihtiraslı aşklarınız dillere destandır. Bu ay mantıklı ve sabit aşka dönüşebilecek önemli duygular peşindesiniz. Karşılaşacağınız kişilerde, farklı özellikler arıyorsunuz. Duygusal isteklerinizde aşırıya kaçtığınız zaman, kendinizi huzursuz etmenizin anlamı yok. Sınırlarınızı bilmenize rağmen, tutkularınız yüzünden heyecanlarınızı dengeleyemiyorsunuz. Her zamanki yaratıcı yönlerinizi ön plana çıkarma konusunda acele ediyorsunuz. Bilinçaltınızda yatan ilginç fikirlerinizi kendinize saklamanızda yarar var. Fakat Mars’ın konumundan alacağınız etki; tüm bunları yaparken, sizi üzecek yoracak ve sinirli yapacaktır. Sosyal yaşantınızda kişisel cazibenizin artmasından faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken her şeyi yapın ve gerisini düşünmeyin.

Sağlık

Ay boyunca Satürn–Mars ve Güneş ten sert etki alıyorsunuz. Sağlığınıza dikkat etmeli ve enerjinizi yerli yerinde kullanmalısınız. Tansiyon ve dolaşım bozukluğu yaşayabilirsiniz. Çarpıntılar ve kansızlıkla ilgili sorunlar gündeme gelebilir. Yollarda gelebilecek aksiliklere karşı hazırlıklı olmalısınız. Cinsel konularda yanlış partnerler yüzünden sıkıcı ilişkiler yaşamak istemiyorsanız, duygularınızı dengelemelisiniz. Sindirim sisteminizi dinlendirmeli ve kolesterol yapıcı gıdalardan uzak kalmalısınız. Cinsel enerjinizin oldukça güçlü olması, çevrenizde tercih edilen bir kişi olmanızı sağlayacaktır. Enerjik yapınızı gösteren işler yapıyor olmanıza rağmen, bazı içsel dürtüleriniz nedeniyle sapmalar yaşayabiliyorsunuz. Duygusal patlamalara dikkat etmenizi gereken bir ay.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*