Ağustos Aslan Burcu Yorumu

Aslan
(23 Temmuz – 22 Ağustos)

arslanGezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar

AĞUSTOS AYINA BAKIŞ

7 Ağustos tarihinde burcunuzda oluşan Yeniay, kişiliğinizin parlak yönlerini ortaya çıkartıyor. Özgüven duygunuzu yükseltiyor.

16 Ağustos tarihinde Terazi burcunda ilerleyecek Venüs, Aslanların tüm olumlu özelliklerini kolayca ortaya koydukları bir dönemdir. Yaz dönemine denk gelmesi, tatile çıkarak, sevdiklerinizle bir araya gelerek, güzelliklerin keyfine vararak huzur bulmanızı sağlayıcıdır. Aslanlar bu dönemde karşı cins üzerinde gayet etkili, çevre ilişkilerinde başarılı, güzelliklere kavuşmada şanslı bir döneme adım atmış olurlar.

24 Ağustos tarihinde Başak burcunda ilerleyecek Merkür, bütçemizi düzenleme, işlerimizi düzene koyma, kazançlı çıkmak için akıllı yatırımlarda bulunmamızı sağlayıcıdır. Aklımız mantığımız gayet yerindedir. Düşünürüz ve düşündüklerimizin bize olan artı ve eksilerini hesap ederiz. Para konusunda maceracı davranmayız.

AŞK VE İLİŞKİLER

23 Ağustos saat 02:02 olana dek Aslan burcunda ilerleyecek Güneş, sizler için yeni bir yaşa girmenin işaretçisi ve de kişisel özelliklerinizi güçlü bir şekilde dış dünyada ifade edebilmenizin, gösterebilmenizin belirtecidir. Yaşamsal konularda kararlar alındığı, ilişkilerin gözden geçirildiği, girişim anlamında yapılması gerekenlerin saptandığı bu dönemde güven duygunuz bir hayli yüksektir. Hayat enerjiniz kuvvetlidir. Kendinize olan güveniniz bir hayli ön plandadır. Kararlısınızdır. Kafanıza koyduğunuz bir şeyi ne olursa olsun yapabileceğinizi düşünürsünüz. Neşeli, canlı, gayet aktif bir şekilde paylaşımlarda bulunursunuz. Genel etkilerini kısaca özetlediğim bu sürecin neler içerdiğini, ne gibi gelişmeler yaşanabileceğini, görünümler çerçevesinde ele almakta yarar vardır. Böylece daha net tespitlerde bulunabilir, süreci olumlu yönde değerlendirebiliriz.

Güneş-Aslan burcu geçişinin Ağustos ayındaki etkili tarihleri: 4, 7, 14, 21 Ağustos. 4 Ağustos tarihinde, kişisel anlamda bir girişim için karar vermeniz gerektiğinde mutlaka geleceğinizi gözeterek duruma bakmakta yarar var. Özellikle yuvanız, yerleşim yeriniz ve özel yaşamınızla alakalı her meselede gelişim faktörünü göz önünde bulundurmak gerekiyor. 7 Ağustos tarihinde burcunuzda oluşan Yeniay, kişiliğinizin parlak yönlerini ortaya çıkartıyor. Özgüven duygunuzu yükseltiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*