Ağustos Balık Burcu Yorumu

Balık
(19 Şubat – 20 Mart)

balikGezegeni : Neptün
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Deniz mavisi, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 2, 6
Uğurlu Taş : Akuamarin
Uğurlu Gün : Perşembe

AĞUSTOS AYINA BAKIŞ

7 Ağustos tarihindeki Yeniay, çalışma hayatı, görev üstlenme, başkalarına destek olma, sağlığınızı önemseme anlamında dikkatinizi çekiyor.

16 Ağustos tarihindeki Venüs-Terazi burcu geçişi, parasal anlamdaki harcamalara dikkat edilmesi gereken süreçtir. İnsan ister istemez güzelliklere sahip olmak ister bu dönemde. Bu istek farkında olmadan bütçeyi zorlar. İlişkinizdeki artı ve eksiler, güzellikler ve zorluklar bu dönemde bir hayli didiklenir. Tatmin olmak isteyen kişi, bazen en ufak bir şeyden mutlu olurken, kimi zaman hiçbir şeyi yeterli görmeyebilir.

24 Ağustos itibariyle, ticari anlaşmalar, sözleşmelerde tarafların birbirlerine olan güven duyguları mutlaka gözden geçirilmelidir. Genelde bu zamanda yapılacak anlaşmalarda akıllıca tespitlerde bulunulabilirsiniz. Fakat ben iyi niyetinizi belli sınırda tutmanızdan yanayım. İlişkilerde bu tarih itibariyle, partnerinizin sizi etkileme gücü daha fazladır. Mantıklı konuşmaları, kendinden emin halleriyle her soruya ve her probleme verilecek bir cevabı mutlaka vardır. İş ve evlilik konularda mutlaka duruma net bir şey bakılmalıdır. Gereksiz ufak tefek konuların üzerinde durmak yerine, bütüne bakmakta yarar vardır.

AŞK VE İLİŞKİLER

16 Ağustos saat 18:37 olana dek, karşıt burcunuzda etkili olacak Venüs-Başak burcu seyri, gerek özel gerekse yakın çevrenizle alakalı ilişkilerin, ortaklık şartları çerçevesinde düzenlenmesi ve ele alınması yönünde gayet önemlidir. Balıklar bu süreçte hem iletişim hem de duygusal anlamda ilişki kurmaya açıklar. Ancak bu ilişkinin gelir-geçer tarzda olmasından yana değiller. Ancak karşılarına çıkan partnerin bir hayli seçici olduğunu hatta mesafeli davranabileceğini söylemeliyim. İşte bu durum Balıkları huzursuz edebilir. Bu süreçte devam etmekte olan problemli bir ilişki varsa, tabii ki zorluklar baş gösterebilir. Çünkü her iki tarafın beklentileri farklı olunca, anlaşmak da zor olabilir. İş ortaklığı konularında da etkili olan Venüs-Başak burcu geçişinde, karşılıklı çıkarların gözetilmesi gerekir. Ancak buna yanaşmayan bir iş ortağınız varsa sıkıntı oluşabilir. 8 Ağustos tarihine kadar bu meseleler üzerinde hassasiyetle duracağız. 8-16 Ağustos tarihleri arasında çalışma hayatımızı ve ilişki meselelerini hem titiz hem de bireysel yönden ele alacağız.

Venüs Başak burcu geçişinin Ağustos ayındaki etkili tarihleri. 2 Ağustos. Geçen sene olduğu gibi yine karşı karşıya gelen Venüs ve Chiron, sizi biraz yoracağa benziyor. Partneriniz ve siz birbirinizi anlamakta zorlanabilirsiniz. İlgisizlik ve aradaki belirsizlik can sıkıcıdır. Telefon edersiniz açmaz, mesaj gönderirsiniz cevap vermez. Ne oldu dersiniz, ses yok. Sizin tarafınızda ise durum bir hayli hassastır. Ne olduğunu bilmek, kopmamak istersiniz. Bu etki altında kimsenin kimseyi çekecek hali yoktur. Eğer baktınız ki, ses seda yok. Hiç üstüne gitmeyin. Akışa bırakın. Hayata küsmeyin. Sorunları varsa ve bu sorunların sizinle ilgisi yoksa, birkaç gün içinde bir açıklamada bulunur. Madem enerjiler hepimiz için zorlayıcı. Bekleyelim derim. Ancak şunu biliniz ki, eşleşim haritanızda bu kişiyle aranızda Venüs ve Chironla alakalı bir uyumsuzluk varsa işimiz zor demektir. Bir de bekar Balıklar, bu etki altında hayatınızda kimse yok diye üzülmeyin. Çünkü bu enerji altında başlayan bir ilişki pek uzun ömürlü olmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*