Ağustos İkizler Burç Yorumu

İkizler
(21 Mayıs – 21 Haziran)

ikizler

Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba

AĞUSTOS AYINA BAKIŞ

7 Ağustos tarihindeki Yeniay, içinizdeki çocuğu uyandırıyor. Hem neşeli hem canlı hem cömert yanlarınızla öndesiniz. Bildiklerinizi, sahip olduklarınızı dile getirmekten, göstermekten zevk alırsınız.

16 Ağustos tarihinde ilişkilerde nezaket, sevgi, saygı ve memnun etme çabası bir hayli yükselir. Dargınlıklar ortadan kalkar. Aşk bir gölge gibi sizi takip eder. Karşı cinsi etkilemeniz, güzelliklerle buluşmanız, yeteneklerinizi herhangi bir sanat alanında ifade etmeniz, hayata bağlanmanız kolaylaşır.

24 Ağustos tarihi Merkür-Başak burcu seyrinin başlangıcıdır. Bu enerji, ev sahibinizin kira artışı, çocuklarınız varsa okul telaşı, evinizle ilgili tadilat, bakım ve onarım vaktinin geldiğini işaret eder. Dolaplar düzenlenmeye, her şey yerli yerine konmaya, eğer yeni taşındıysanız eve alışmaya başlanılır. Her konuda akıllıca düşünmek, hesabı iyi yapmak, sağduyulu davranmak lazımdır. Tercihler yapılırken ince elenip sık dokunur. Aile içindeki iletişim mantık olgusuna dayandırılır. Bir meselenin üzerine eğilerek akıllıca çözümler bulunur.

AŞK VE İLİŞKİLER

23 Ağustos saat 02:02 olana dek, Güneş-Aslan burcunda seyrini sürdürecek. Önce genel etkisinden söz edeceğim. Ardından ikinci paragrafta görünümlere göre tarihsel olarak ele alacağım. Güneş-Aslan geçiş dönemi her yıl bu zamanlara rastlar ve sizler için yolculuklar, eğlenceli aktiviteler, hayatın güzel yanlarının keyfine varma, yeni tanışmalar, farklı bir şeyler yapmak arzusuyla dolu olduğunuz bir süreçtir. Dönemin yansımaları, tabii ki önemli görünümler incelenerek net şekilde anlaşılır. Şimdi beraber bu görünümleri gözden geçirelim.

Güneş-Aslan burcu geçişinin Ağustos ayındaki etkili tarihleri: 4, 7, 14, 21 Ağustos. 4 Ağustos tarihinde, iş hayatınız, çalışma koşullarınızı iyice bir düşününüz. Bu iş veya uğraştığınız aktiviteler size gelecek imkanı tanıyorsa, yarınlarınızı garanti altında görüyorsanız zorlayıcı olsa da işinize gücünüze dört elle sarılınız ve yolunuzda devam ediniz. Gelir geçer tarzda işlerle zaman kaybetmeyiniz. . Ancak 7 Ağustos tarihindeki Yeniay, içinizdeki çocuğu uyandırıyor. Hem neşeli hem canlı hem cömert yanlarınızla öndesiniz. Bildiklerinizi, sahip olduklarınızı dile getirmekten, göstermekten zevk alırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*