Ağustos Koç Burcu Yorumu

Koç
(21 Mart – 19 Nisan)

Gezegeni : Mars
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı
Uğurlu Sayısı : 9
Uğurlu Taş : Pırlanta, yakut
Uğurlu Gün : Salı

AĞUSTOS AYINA BAKIŞ

koc-burcu7 Ağustos tarihinde özgüven duygunuzu parlatıcı Yeniay, sizi dikkat çekici kılıyor. Neyi istediğinizi biliyorsanız şimdi onu elde etmek için öne çıkabilirsiniz.

16 Ağustos tarihinde partnerinizin yaklaşımlarından pek memnun kalırsınız. Venüs yönettiği Terazi burcunda seyrine başladığında ilişkiniz güçlenmeye başlar. Bu enerji altında çiftler birbirlerine karşı nezaketi ihmal etmezler. Beraberlik anlamında olumlu bir tarih.

24 Ağustos tarihi itibariyle seçici düşünen zihnimiz, çalışma hayatımızı ilgilendiren konularda bir hayli titizlenir. Düşünürüz. Ne durumdayız ve hayatımızdan memnun muyuz? Sıkı çalışmamız gerektiğini biliriz. Ancak bu bazen bizi yorar. Beklentilere cevap vermek, bizden istenileni yerine getirmek kimi zaman sıkar insanı. Ancak şu var ki, bu enerji gayet olumludur. Birçok işin üstesinden gelebiliriz.

AŞK VE İLİŞKİLER

23 Ağustos saat 02:02 olana dek Güneş-Aslan burcunda seyrini sürdürecek. Bu süreç genel olarak aşk hayatınızla ilgili konularda canlanma heveslilik ve aktif olma sürecidir.  Yaşam enerjiniz yükselir. Kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilmeniz mümkündür.  Bütün bunlara ek olarak güven duygunuz da bilhassa ön plandadır.  Yetenekli olduğumuz alanlarda söz sahibi olmak, kendinizi göstermek kolaylaşır. Eğer çocuklarımız varsa, onlarla yakından ilgilenme zamanıdır. Kısaca her yıl bu zamanlarda Güneş Aslan burcunda ilerlediğinde moralinizin yükseldiğini, bir şeyler yapmak arzunuzun arttığını, benzetme yerindeyse şarj olduğunuzu hissedersiniz. Ancak dönemi daha net anlamak için tabii ki görünümler çok önemlidir. Böylece enerjinin hangi alan ve konularda nasıl çalışacağını anlarız.

Güneş-Aslan  burcu geçişinin Ağustos ayındaki etkili tarihleri: 4, 7, 14, 21 Ağustos. 4 Ağustos tarihinde, aşk hayatınızla ilgili konularda ve finansal alışverişlerde mutlaka geleceğinizi düşünerek kararlar vermelisiniz. Gelişmeyen, verimli olmayan bir olgunun içinde yer almamalısınız. 7 Ağustos tarihinde özgüven duygunuzu parlatıcı Yeniay, sizi dikkat çekici kılıyor. Neyi istediğinizi biliyorsanız şimdi onu elde etmek için öne çıkabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*