Ağustos Kova Burcu Yorumu

Kova
(20 Ocak – 18 Şubat)

kovaGezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba

AĞUSTOS AYINA BAKIŞ

7 Ağustos tarihindeki Yeniay, partnerin gücünü, otoritesini ve ilişkiye kattığı zenginliği hissetmenizi sağlıyor.

16 Ağustos tarihindeki Venüs-Terazi burcu seyri Kovaların tatile çıktıkları, özellikle yurtdışını tercih ettikleri bir dönemin işaretçisidir. İnsanlarla ilişkiniz, güzellikleri keşif gücünüz, yeni yerler görme arzunuz bu süreçte ön plandadır. Kalbinizi tüm sevgilere, huzura ve güzelliğe açtığınız bu tarihte hem memnun etmek hem de memnun olmak istersiniz. Karşı cins ve genel olarak insanlar üzerindeki etkiniz gayet olumludur.

24 Ağustos tarihi itibariyle hem kişisel hem ortaklık ilişkisi içinde olduğumuz kişilerle aramızdaki her durumu inceleme gereği duyabiliriz. Hesaplar tutuyor mu? eksik veya yanlış olan neler var, bunları gözden geçirebiliriz. Bu güvensizlik anlamına gelmese de, insan bastığı yeri bilmelidir. Muhasebe kayıtları, bankalarla alakalı evraklar, borç-alacak senetleri, hukukla ilgili konular, iş hayatıyla ilgili konular da gözden geçirilir. İnsan bilgilenmek ister. Araştırır, derinlikli olarak soruşturur. Bütün olarak baktığımızda pek bir sorun yoktur. Ancak detaylara girdiğimizde bazı hatalara rastlayabiliriz.

AŞK VE İLİŞKİLER

23 Ağustos saat 02:02 olana dek, karşıt burcunuz üzerinde seyrini sürdürecek Güneş dönemi, ilişki meselelerine bakış açınızın son derece önemli olacağını gösteriyor. Anlaşmaya razı isek, beraberlikteki sorunlarımızı dengeli ve ılımlı davranarak çözümleyebiliriz. Ancak tam tersine her iki her iki taraf da baskın olmaya, aşırı gururlu tepkilerde bulunmaya çalışırsa sorunlar daha fazla büyüyebilir. Bekar Kovalar için bu dönem, karşı cinsle olan irtibatın yoğun olacağını gösteriyor. Fazlasıyla kendine güvenen ve duruşuyla, kişisel özellikleriyle bunu hissettirmeye çalışan bir kişiyle karşılaşabiliriz. Sadece özel ilişki anlamında kalmayıp, birebir her türlü temasımızda hakimiyeti elinde tutmaya çalışan kişiler nedeniyle zorluklar yaşanabilir. Esnek düşünmemiz gereken, enerjimizin düşük seviyede olduğu bir dönemdeyiz. Şimdi süreci bir de, görünümler çerçevesinde ele alalım. Böylece nelere dikkat etmek gerekiyor, süreci nasıl geçirmemiz uygun anlayalım.

Güneş-Aslan burcu geçişinin Ağustos ayındaki etkili tarihleri: 4, 7, 14, 21 Ağustos. 4 Ağustos tarihinde öncelikle iş hayatınız ve toplumsal alanda başkalarıyla kurulan güçlü ilişkilerin önemi büyük. Baskıcı, sadece kendi bildiklerinizin doğru olduğunu düşünen tarzda hareket etmeyiniz. Bu tavrınız hem ikili ilişkilerde hem de kariyer anlamında zorlanmanıza sebep olur. Karşılıklı ortak bir nokta oluşturmak adına düşünmekte yarar var. 7 Ağustos tarihindeki Yeniay, partnerin gücünü, otoritesini ve ilişkiye kattığı zenginliği hissetmenizi sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*