Ağustos Oğlak Burcu Yorumu

Oğlak
(22 Aralık – 19 Ocak)

oglakGezegeni : Satürn
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Yeşil, kahverengi
Uğurlu Sayısı : 2, 8
Uğurlu Taş : Lâl
Uğurlu Gün : Cumartesi

AĞUSTOS AYINA BAKIŞ

7 Ağustos tarihinde Aslan burcunda oluşacak Yeniay, finansal ve ilişki anlamında güçlenmenizi sağlıyor.

16 Ağustos tarihinde sanatsal alanlarda çalışan Oğlaklar için olumlu bir dönemdir. İnsan ilişkilerinde başarınız yüksektir. Ancak çoğu zaman sağlam ve güvenilir olanı tercih ettiğiniz için, yüzeysel olanla-kalıcı olanı birbirinden ayırt etmek istersiniz. Kariyer hayatınızda nezaket, sevgi ve saygı dolu davranışlardan hoşlanırsınız. Kilo almamaya, kendinize dikkat etmeye çalışırsınız. Tatile bu zamanda çıkmayı düşünebilirsiniz. Daha fazla kazanabileceğiniz bir iş arayışında bulunabilirsiniz.

24 Ağustos itibariyle sorumluluk sahibi çalışkan Oğlaklar iş hayatı, eğitim, ticari ve maddi konular üzerinde dikkatlice gelişmeleri takip ederek değerlendirmede bulunabilirler. Bilgi toplama, sentezleme, organize etme, kariyer planlanması gibi geniş bir alanda planlamalarda bulunabiliriz. Tabii ki detayları gözden kaçırmamakta yarar var. Ayrıca partnerinizin yakın akrabaları ile olan diyalogunuz, yazılı rapor, belge, kontratlar da bu dönemde ilgilenilecek işler arasında yer alır.

AŞK VE İLİŞKİLER

16 Ağustos saat 18:37 olana dek Venüs-Başak burcunda ilerleyecek. Bu geçiş süresince aşk hayatımız başta olmak üzere, kariyer hayatımızla ilgili konular üzerinde duracağız ve durumumuzu bilinçli bir şekilde gözden geçireceğiz. Burada önemli olan, bizim isteklerimizle hayatın bize sundukları ve şartlarımızın ele alınmasıdır. Venüs-Başak burcunda inceleyici ve titiz davranmamızı sağlarken, mükemmel olana ulaşmamız yönünde bizi itekleyicidir. Yanlış ve doğrular tespit edilirken, sadece kendi bakış açımızla ele almamalıyız. Özellikle kariyer hayatımızla ilgili konularda karar verirken buna dikkat edelim. Kendimizi geliştirmeyi, eksiklerimiz varsa bunları tamamlamayı bilelim. Kendimize güvenelim ve hiç kimsenin çalışmalarımızı, emeğimizi hafife almasına izin vermeyelim. Bu dönemde aşkta seçici davranacağız ve düzenden yana olacağız. Gelir geçer bir ilişki bize göre olmadığı için, problemlerimiz varsa bunların mutlaka çözülmesini isteyeceğiz. Eğer yeni bir ilişkiye başlamışsak, partnerimizle fikirlerimizin uyuşması, hayata bakış açımızın örtüşmesine dikkat edeceğiz. Ciddi bir ilişkide bir takım sorunlar yaşanıyorsa 8 Ağustos tarihine kadarki süreçte her iki tarafın da gerekli esnekliği göstererek uyumlu davranmaya çalışması yararlı olur. 8-16 Ağustos tarihleri arasında başkalarından maddi destekler görebiliriz. Biz de girişimde bulunarak işlerimizi yoluna koyabiliriz.

Venüs Başak burcu geçişinin Ağustos ayındaki etkili tarihleri. 2 Ağustos. Bu tarihte Venüs-Chiron karşıtlığı gerçekleşecek. Gerek ilişki gerek iş gerekse mali konularda, amacımız çerçevesinde hareket etmekte zorlanıyoruz. Yerine koyabileceğimiz bir başka insan olmadığı için, ilişkimiz konusunda fedakarlıkta bulunuyoruz. Çünkü yalnız kalmak istemiyoruz. Bazılarımız belki güzel bir beraberlik yaşıyor. Ancak kafamız başka konulara takılı olduğundan sevgilimizle sağlıklı bir ilişki yaşayamıyoruz. Bu görünüm finansal ve iş konularında titizlenmemize neden olur. Bu parayla nasıl bir gelecek kurulur veya nasıl bütçe düzenlenir diye hesaplar yaparız. Peki, bu karşıtlıkta nelere dikkat etmeliyiz? İlişkimizle ilgili sorunları oturup konuşmalıyız. Ancak birbirimizi zorlamamalıyız. İş hayatımız ve finansal konularda piyasanın durumunu ve iş şartlarımızı gözden geçirmeliyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*