Ağustos Terazi Burcu Yorumu

Terazi
(23 Eylül – 22 Ekim)

teraziGezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma

AĞUSTOS AYINA BAKIŞ

7 Ağustos yaratıcı Aslan burcunda oluşan Yeniay, sizi sosyal hayatın içine çekiyor ve güçlü özelliklerinizi vurgulamanızda yardımcı oluyor.

16 Ağustos Venüs-Terazi burcu seyrinin yaz aylarına denk gelmesi özellikle birçok insanda daha hoş duygular yaşatabilir. Dostluklar kurmak, başkalarını ve kendimizi mutlu etmek, çevremizi güzelleştirmek ve hayattan zevk almak için bu enerji tüm Teraziler ve diğer burçlar için olumludur. Karşı cins üzerindeki etkiniz bir hayli yüksektir. İlişkilerde küskünlükler sona erer. Güzel giyinmek, hoş görünmek, insanları etkilemek sizin için çok daha kolaylaşır.

24 Ağustos tarihi, iç gözlemde bulunmak, organize etmek, planlamalarda bulunmak anlamında yararlıdır. Ancak bütün bunlar kendi kendinizle muhasebe şeklindedir. Dışa yansıtılmaz ancak birçok mesele mantıklı bir şekilde ele alınırsa, endişelenmeden gözden geçirilirse hakikaten faydalı olacaktır. Psikolojik anlamda şöyle bir kendinize sorular sorunuz. Neler sizi kaygılandırır, dağılmanıza sebep olur, neleri çok fazla kafanıza takıyorsunuz. Bunları ister kendinizle isterseniz bir terapistle yüz yüze paylaşmakta yarar var. Ancak şunu söylemeliyim ki, çok fazla irdelemek, her durumu didiklemek sizi bir hayli yorabilir.

AŞK VE İLİŞKİLER

23 Ağustos saat 02:02 olana dek Güneş Aslan burcunda seyredecek. Bu dönemi önce genel açıdan ele alırsak, sosyal faaliyetlerin yoğunlaşması, kendimize zaman ayırma, hoşlandığımız aktivitelerde bulunma, paylaşımcı olma, öne çıkma, keyiflenme süreci olarak tanımlayabiliriz. Kişiliğimizi güçlü bir şekilde ifade ederek bulunduğumuz ortamlarda ilgi uyandırabiliriz. Bizim için, kendimizi göstermek gayet önemli olduğu için, ilgi uyandırmaktan zevk alırız. Aşk, yaratıcı faaliyetler, yeni ortamlar, arkadaşlıklar bu dönemde bir hayli öne çıkar. Gösterişten hoşlanırız. Bize ait olanı sergileriz. Elde etmekten hoşlanırız. Tabii ki bütün bunlar olunca, dikkat çekmememiz mümkün değildir. Ancak dönemi astrolojik açıdan daha iyi anlamanın yolu, görünümleri incelemekle mümkündür. Böylece enerjimizi hangi alanlarda ve nasıl ifade edeceğimizi tespit etmiş oluruz.

Güneş-Aslan burcu geçişinin Ağustos ayındaki etkili tarihleri: 4, 7, 14, 21 Ağustos. 4 Ağustos tarihinde, para kazanmak ve geleceğinizi garanti altına alabilmek yönünde yeni adımlar atabilirsiniz. Yeteneklerinizi değerlendirebileceğiniz girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu tarihte gelişim ve büyümeye dönük düşünmekte yarar vardır. 7Ağustos tarihinde yaratıcı Aslan burcunda oluşan Yeniay, sizi sosyal hayatın içine çekiyor ve güçlü özelliklerinizi vurgulamanızda yardımcı oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*