Ağustos Yay Burcu Yorumu

Yay
(22 Kasım – 21 Aralık )

yayGezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe

AĞUSTOS AYINA BAKIŞ

7 Ağustos tarihindeki Yeniay, gelişmenin, büyümenin ve kendine güvenmenin işaretçisi. Hayat bir sahne ve başrolünde siz varsınız. Hayatı keşfetmeye ne dersiniz?

16 Ağustos Venüs-Terazi burcu seyri, birçok kişiyle bir araya gelmenizi sağlayıcı, güzelliklerle buluşmanızı destekleyici bir dönemdir. Yetenekli sanatçıların ürünlerini piyasaya sundukları, yeni başarılı çalışmalara imza attıkları bir tarihtir. İlişkilerde başarı şansınız bir hayli yüksektir. Dostlarınızla bir araya gelerek, tatile çıkarak, harcamalarda bulunarak güzelliklerin keyfine varabilirsiniz.

24 Ağustos itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Merkür, sizi iş hayatınız, ailevi ve kişisel ilişkinizle alakalı konularda dikkatli bir gözlemde bulunmaya çağırıyor. Bu tarihe geldiğimizde ister istemez hesap kitap yaparız. İşimize gücümüze odaklanırız. Dağılırız, toparlanmaya çalışırız. Ancak şu var ki, benim için en doğru tercih nedir sorusunun cevabı en çok bu dönemde kafamızın içinde belirir. Ailevi konularda gözlemlerde bulunuruz. İlişkimiz ne durumda, neler aksıyor bunları ele alırız. Ancak şu var ki, bilgilenmek ve meseleler üzerinde düşünmek bu enerjinin bize hediyesidir.

AŞK VE İLİŞKİLER

23 Ağustos saat 02:02 olana dek Güneş-Aslan burcunda seyrini sürdürecek. Bu geçişin öncelikle genel anlamı, eğitimden iş hayatına, aşk hayatımızdan insanlarla olan ilişkimize kadar geniş alanda kendimizi güçlü bir şekilde ifade etme arzumuzdur. Bu arzu çerçevesinde hareket ederiz ve ilişkilerimizde bunu kıstas alırız. Ne olursa olsun, önde olmak isteriz ve dikkatleri üzerimizde toplamaktan hoşlanırız. Yolculuklar, tanışmalar, kültürel ve sanatsal konular ilgimizi çeker. Yaratıcı düşünürüz. Ancak bu dönemde fazla baskın olmak, gururlu tepkilerde bulunmamak, çevremizde bulunan kişiler tarafından mutlaka onaylanmamız, el üstünde tutulmamız gerektiğini de düşünmemek lazımdır. Her şey kararında olursa, otorite kurulmaya kalkışılmazsa süreci lezzetli bir şekilde geçirebiliriz. Şimdi birlikte dönem içindeki görünümlere bir bakalım. Enerjimizi nasıl kullanmalı, hangi konulara öncelik tanımalıyız anlayalım.

Güneş-Aslan burcu geçişinin Ağustos ayındaki etkili tarihleri: 4, 7, 14, 21 Ağustos. 4 Ağustos tarihinde, ruhsal anlamda aydınlanmanızı ve bu sayede kendinizi geliştirmek adına kararlar verebilmenizi sağlayan enerjiniz mevcut. Sizin üzerinde durmanız gereken en önemli nokta, geleceğinizdir. Geçmişi artık geride bırakıp, kendinizi geliştirme yolunu seçmelisiniz. 7 Ağustos tarihindeki Yeniay, gelişmenin, büyümenin ve kendine güvenmenin işaretçisi. Hayat bir sahne ve başrolünde siz varsınız. Hayatı keşfetmeye ne dersiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*