Akrep Burcu Yorumları Ocak 2013

akrep burcuİş
Partnerinizin maddi gücü sizi birleştirecek bir unsur olmasına rağmen, tam tersi bir etkiyle aranızda sorunlar yaşanmasına neden olabilir. Maddi hırslarınız ön planda olacak. Kendinizi güven içinde hissetmek istiyorsunuz. Paraya ve lükse olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz. Çevrenizde de sizin bu konudaki hırslarınıza eşlik edebilecek kişiler arayacaksınız. Merkür ve Venüs birlikte çalışacak ve sizi maddi açıdan rahatlatacaklar. Kariyerinizle ilgili olumlu gelişmeler içinde olacaksınız. Girişimlerinizle ilgili patronların gözüne girecek ve beğendikleri alanlara geçiş yapacaklar. Sevildiğinizi bilmek sizi biraz şımartabilir. Bir çok gözün üstünüze çevrilmesi ile kendinizi önemli yerlerde bulabilirsiniz. Sezgileriniz bir çok konuda, özellikle finans konularında yardımcı olacaktır. İçinizden geldiği gibi hareket ettiğinizi zannederken, aslında mantığınızın ön planda olduğunu unutmayın.

Aşk
Satürn burcunuzda ilerliyor.Disiplin subayı sizi denetlemeye devam ediyor. . Nostaljik duyguların etkisinden kurtulmak zorundasınız. Aşk ve sosyal yaşantısına her zaman dikkat eden ve disiplinli olmasına özen gösteren siz, bu ay sıra dışı davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz. Cesur tavırlar içinde olacaksınız. Bu dönemde sizi dizginlemek oldukça zor olacak. Kararlı bir şekilde savunduğunuz fikirlerinizden taviz vermeyeceksiniz. Ortak çalışmalarınız ve dostluklarınızda hakim bir tavır sergileyerek kendi düşüncelerinizi karşı tarafa dikte edeceksiniz. 11 Ocak’ta yeni ay iletişim evinizde doğuyor..Yenilikler ilginizi çekiyor. Birçoğunuz; arkadaş çevrelerinde, karşı cins üzerinde dikkat çekici bir performans sergileyecek. Yeni kişilerle tanışmanız mümkün. Fakat başlayan bir ilişki varsa, dikkatli olmanız gerekiyor. Koşullar yön değiştirecek ve ilişkinizi sürdürme arzunuz kalmayabilir.

Sağlık
Enerjinizi dikkatli kullanmak zorundasınız. Vücudunuzun verdiği küçük alarmlara karşı dikkatli olun. Abartılmış konularla kendiniz yıpratmayın. Bu nedenle, cinsel organlarınıza dikkat etmeli, seks yaşamınızda aşırılığa gitmemelisiniz. Karaciğerinizi yormayın. Ayaklarınıza masaj yaptırın. Aşk ve sağlık konusunda etkileşim daha da artacak. Bu olay, sağlığınıza olumsuz yansıyabilir. Ayrıca, sağlık konularında manevi enerjileri kontrol etmeye yönelik, mistik öğretilere karşı ilginiz artıyor.

Akrep Burcu Yorumları Ocak 2013” için bir yorum

  • 11 Ocak 2013 tarihinde, saat 22:56
    Permalink

    çok güzel yorum olmuş bilgiler için teşekkürler

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*