alldesign 2014 yeni fikirlere ilham veriyor

alldesign 2014 yeni fikirlere ilham vermekle kalmıyor; aynı zamanda gerek tasarım şirketlerine, gerekse üreticilere yepyeni iş birliktelikleri de sunuyor, tasarım herkes için artık hayatın vazgeçilmez unsuru. Eğer tasarıma meraklıysanız ya da profesyonel olarak tasarımla ilgileniyorsanız, ajandanıza eklemeniz gereken önemli bir etkinlik var: Hilton Kongre Merkezi, 21-22 Şubat 2014’te üçüncü defa düzenlenecek olan, BMW’nin ana sponsorluğunu üstlendiği alldesign Uluslararası Tasarım Konferansları ve Yaratıcı Endüstriler Fuarı’na ev sahipliği yapıyor.

alldesign 2014

Aklın gözüyle görmek mottosuyla yola çıkan alldesign’m ana amacı, tasarımın yarattığı farkların, pazarlama, markalaşma, ergonomi gibi birçok alanda kullanımının irdelenmesi, günümüz ve geleceğin tasarımcılarına farklı bakış açısı kazandırması.

alldesign, iki gün boyunca aralarında Karim Rashid, Mario Botta, Lidewij Edelkoort, Gamze Güven, Tuvana Büyiikçmar, Simay Bülbül, Zeynep Günay Tan, Stephen Bundi, Faruk Malhan, Ayşe Birsel, Arik Levy gibi tasarım dünyasının ünlü yerli ve yabancı isimlerini farklı sektörlerden üretici ve oyuncularla bir araya getirerek yeni tasarımlara, yeni objelere ve yeni fikirlere ilham vermeyi amaçlıyor. Bunun yanı sıra fuar alanında gerek tasarım şirketlerine, gerekse üreticilere yepyeni iş birliktelikleri sunulacak;

Armaggan, BMS Mobilya, BMW, Derin Design, Ersa, RON, Koleksiyon, Tuna Ofis gibi firmalar fuar alanında yeni ürünlerini sergileyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*