Altın Küre Talihlileri Belli Oldu

Favori aktörlerimizi sahnede göremediğimiz için kalbimiz kırılsa da, sadece kırmızı halıda olup bitenleri görmek için bile değdi izlediğimize!

altin kureUykusuz bir gecenin sabahında; her zamanki gibi umduğumuzu değil bulduğumuzu aldık Altın Küre Ödülleri’nin ardından.

Çok sevdiğimiz ve artık bu yıl mutlaka ödül kazanır diye ümit ettiğimiz Mad Men’in Don Draper’ı Jon Hamm’in elleri yine boş kaldı.

Geceye damgasını vuran ise Homeland dizisiyle ödül alan Claire Danes’in, sanki bir ay önce doğum yapmamış gibi görünen vücudu vurdu. Drama dalında En İyi Film Ödülünü Ben Affleck’in hem yönetip hem de başrolde oynadığı Argo alırken, dramatik bölümde Jessica Chastain ve artık şarkı söyleyebildiğini de kanıtlayan Anne Hathaway ise Sefiller’deki rolüyle en iyi kadın oyuncu ödülünün komedi ve müzikal dalındaki sahibi oldu. En büyük sevinci ise çok akıllıca yazılan ve oynanan Girls dizisi ile yaşadık, dizinin aynı zamanda yaratıcısı da olan Lena Dunham’ın En İyi Kadın Oyuncu dalındaki ödülü, diğer kategorilerdeki hayal kırıklıklarımızı bir nebze olsun giderdi… İzlemenizi kesinlikle tavsiye ettiğimiz bir diğer dizi de oyunculamdan Maggie

Smith’e bir kez daha ödül kazandıran Downton Abbey. Şimdi de sırada 24 Şubat gecesi dağıtılacak Oscar ödülleri var, adını en fazla telaffuz edeceğimiz film ve oyuncuların hangileri olduğunun tüyosunu ise çoktan almış bulunuyoruz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*