Aradığım Sehpa

Aradığım Sehpa

Sehpalar hemen her evin vazgeçilmezi çünkü oldukça hoş bir dekor olabileceği gibi birçok açıdan da kullanışlı olma özelliğine sahipler. Hal böyle olunca iyi bir sehpadan beklenen estetik ve kullanışlılığı bir arada taşıyor olması oluyor. Ergonominin estetikle bir arada olduğu sehpalar www.altincicadde.com’da  oldukça fazla çeşitlilikte ve geniş bir fiyat aralığında her bütçeye hitap edecek şekilde sunuluyor, 54,90 TL’den 6000 TL’ye kadar aradığım sehpa nerede diyorsanız, bulabilmeniz mümkün.

Ziyaret edeceğiniz sitede sehpalar 3A Mobilya, A2 Decor, Albero Home, Altıncı Cadde, Atölye Başka,  B-Home,  BySEHPACI,  Maxxdepo,  Mobutik,  Mois, Mozilya, Neva, Sanal Mobilya, Wenge Home ve Woodenbend markaları aracılığıyla beş ana kategoride sunulmuş: orta sehpa, zigon sehpa, yan sehpa, katlanabilir sehpa ve C sehpa. Orta sehpa kategorisi, mermerli, ahşap, ağaç kökünden, tekerlekli, gümüş, hasırlı, çeşitli renklerde ahşap eskitme, kare, dikdörtgen, yuvarlak, yonca biçimli, papatya biçimli, silindir biçimli, aklınıza gelebilecek hemen her renkte sehpayı göz dolduran bir estetik içinde barındırıyor.

altincicadde

Bir diğer kategori olan zigon sehpalarda da pembeden beyaza, turuncudan siyaha geniş renk çeşitliliğine ve eskitmeden modern tarza, ahşaptan metale her zevk için düşünülmüş modeller mevcut. Üçüncü kategori yan sehpalarda kullanılan altın, pirinç, bakır, ahşap, alüminyum, mermer, kütük, çelik ve krom en estetik hallerine büründürülmüş. Bunların yanında satranç sehpası şeklinde ve ağaç dalından yapılma, çeşitli şekil ve renklerde yan sehpalar da farklı zevklere farklı tatlar sunuyor. Katlanabilir sehpa kategorisinde Altıncı Cadde markasının mavi metal bir ürününü sunuyor site. Bu ürünün en önemli yanı elbette ki yer kaplamayabilir olması ki yeterli yere sahip olunmadığında bu seçim için önemli bir kriter haline gelebiliyor.

Son kategoriyi de C sehpalar oluşturuyor. C sehpalar laptop kullanırken rahatlık sağladığından oldukça fazla tercih edilen türlerden biri. Aklında bir sehpa olan veya olmayan herkesin www.altincicadde.com’daki yaklaşık 1000 sehpa arasından aradığına yakın bir modeli değil tam da aradığı modeli bulacak olma ihtimali hayli yüksek, zira el oyması ağaçtan pirinçten yapılma sehpaya, alüminyumdan satranç sehpalarına, modern tarzdan otantik tarza, eskitme tarzdan canlı renklerdeki modernliğe akla gelebilecek hemen her tür, model ve renkte sehpa mevcut. Öyle ki satranç veya tavla tutkunlarını dahi memnun edecek bir tür bile sunuluyor. Tavlalı sehpa diye adlandırılan bu sehpa estetik olduğu kadar, ergonomisiyle kullanıcısına hayli keyif de verecek cinsten. Sehpa alışverişine çıkmadan önce www.altincicadde.com’a iyice bir bakmakta fayda var gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*