Aşıklar gezmede

Aşıklar gezmede

kenan berenARKADAŞINI BİLE TANIYAMADI

Hande Yener ve sevgilisi Ozan Öğüt’ün Sevgililer Günü kutlaması hız kesmeden devam ediyor. Çift, önceki gece Karaköy’deki bir mekanda eğlendi. Ardından da Asmalımescit’teki Zilly Pera isimli mekanda eğlenceye devam ettiler. Sabahın ilk ışıklarında mekandan ayrılan çift, el ele poz verdi. Sevgilisini taksiye bindiren Ozan Öğüt, alkolü fazla kaçırınca taksiye binmek isteyen bir arkadaşını tanıyamayıp “Sen kimsin de bu taksiye biniyorsun!” diye tepki gösterdi. Öğüt, Yener’in uyarısı ile durumu toparlamaya çalıştı.

BAŞ BAŞA ROMANTİK YEMEK

Kenan Doğulu-Beren Saat çifti, Sevgililer Günü’nün ertesi günü Zorlu Center’daydı. Jamie’s Restaurant’da baş başa romantik bir yemek yiyen çift, mekan çıkışında soruları cevapsız bıraktı.

SOĞUKTAN TİTREDİ

Esra Balamir, önceki gece Tuna isimli sevgilisi ile Ortaköy’deki Albüm adlı mekanda eğlendi. Sevgilisiyle samimi görüntüler sergileyen Balamir, üzerine bir şey almadan dışarı çıkınca soğuktan titredi. Sevgilisine sarılarak ısınmaya çalışan Esra Balamir, valenin getirdiği aracına binince rahatladı.

ÜNLÜ FUTBOLCU YAZA EVLENİYOR

Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Hamit Altıntop ve nişanlısı Feyza Hanım, önceki gün Etiler Teppanyaki’deydi. Çifte, Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu ve eşi Yağmur Sarıoğlu da eşlik etti. Altıntop ve nişanlısı mekandan el ele çıktı. İkilinin, önümüzdeki yaz evlenecekleri öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*