Aylık Akrep Burcu Yorumları Nisan 2013

Akrep
24 Ekim – 23 Kasım

İş

akrep-burcuBu ay enerjiniz daha da yükselecek. .Çalışma evinizde Güneş, Venüs,Mars, Uranüs var. Kariyerinize katkısı olacak konularda araştırmalarını sürdürmek istiyorsanız; bu dönemin size sağlayacağı enerjiyi iyi kullanmalısınız. Mesleki başarınızı perçinleyici konumlar içindesiniz. Bu ay, yüksek hedefleriniz var. Uzun süredir planladığınız atılımları kolay bir şekilde gerçekleştirecek gücünüzün farkındasınız. Engelleri hızlı bir şekilde atlatırken, yetkinizi kullanacağınız mesleklerde başarılı olacaksınız. Yükselen hedeflerinizden ve sonuçlarından memnun kalacaksınız. İşinizi iyi yapacak ve farklı fikirlerle dikkat çekeceksiniz. Ruhsal yönünüz ve manevi duygularınızdaki artışlar sizin için önemli olacak. İçsel anlamda yeniden kendinizi keşfedeceksiniz. Çevrenizde yardım edeceğiniz çok kişi var. Bu dönem, rutin işler size göre değil. Bırakın ufak-tefek işleri başkaları yapsın. Siz hedeflerinize kilitlenmelisiniz. Tüm enerjinizi yapacaklarına vermelisiniz. Gezegenlerin bu konumlarını kolay bulamazsınız.Neptün yuva evinizde.. . Melankolik yönleriniz ortaya çıkacak. Geçmişe bağlı bir takım sorunlar ortaya çıkabilir. Siz gülümserken bile, kafanızda bir takım hesaplarınız var. Kendinizden başka hiç kimsenin güvenilir olmadığına kendinizi inandırmış durumdasınız. Yakınlarınızın dışında hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz. Sizi üzen ve geçmişte kalan durumların değerlendirmesini yapmak için, elinize geçen bu fırsattan mümkün olduğu kadar yararlanmaya bakmalısınız. Yeni başlayacağınız işlerinizde kontrollü yol almaya çalışın, her şeyin en kötüsünü düşünerek önceden önlem alın. Neptün bir çok güzellikleri ortaya çıkarırken eski nostaljik duyguları da körükler. Bu ay; yaşam sürecinizi, duygusal takıntılarınızın ve kişisel isteklerinizin bileşkesini yaşama geçirme biçimi belirleyecek. Güneş 7. Evinizde…İş yaşantınızda disiplinli hareket edecek ve başarınızı garantileyeceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerden disiplinli bir çalışma bekliyorsunuz. Arkadaşlarınızdan yaşça büyük olanlar ile ortak çalışma alanlarını paylaşacaksınız. İnatçı tavırlarınız yüzünden tepki görebilirsiniz. Sakin fakat inatçı bir kişilik içinde olduğunuz için, bu dönem dostlarınıza karşı ilginç ama sorunlu olabilirsiniz.

Aşk

25 Nisan’da Kişisel evinizde ay tutulması oluyor.. Gireceğiniz topluluklarda dikkat çekeceksiniz. Cinsel cazibenizin yüksek olmasından dolayı çevrenizi büyülüyorsunuz. Yine, bu dönemde her zamankinden daha fazla cesur olacaksınız. Risklere karşı tedbirli olmanızı hatırlatıyoruz. Duygusal hatalar yapmaya müsait bir döneminiz. Karşı cins ile olan ilişkilerinizde, ani gelişen duygularınız sizi yanıltacaktır. Söz vermeden önce düşünmelisiniz. Enerjiniz sizi sonradan vazgeçeceğiniz aşklara sürüklememelisiniz… Karşıt evinizde Venüs Ve Güneş güçlü ilişkiler platformu oluşturuyor.. Özellikle, yakın dostlarınızla işbirliği içinde olacaksınız. Etkileyici ve yapıcı konuşmalarınızla istediğiniz ilişkileri kurabileceksiniz. Düşüncelerinizi karşı tarafa anlatırken biraz ben merkezci olabilir ve çevrenizden tepki alabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda sizi fark etmelerini beklemeden öne atılacaksınız. Başlattığınız tüm çalışmaları inatla sürdürecek ve sonuca gideceksiniz. Fiziksel anlamda oldukça çekici ve aktif bir tavır içindesiniz. Uzun süredir gizlediğiniz planlarınız uygulama aşamasına gelirken, sevdiğiniz işleri pratik yaşama geçirmiş olacaksınız..

Sağlık

Duygusal takıntılardan uzak kalmanız gereken bir aydasınız. Eskiye olan özleminiz artıyor. El becerilerinizle uğraşmak sizi stresli iş ortamlarından uzaklaştıracaktır. Bu ayın 16 ‘sına kadar sağlığınıza özen göstermek zorundasınız. Rutin kontrolleriniz yaptırmalı, spora daha fazla zaman ayırmalısınız. Kemikleriniz için gerekli mineralleri almalı ve dişlerinizle ilgili sorunlarınızı çözmelisiniz. Kronik rahatsızlığınız varsa, Satürn’ün verdiği destekle, sağlığınıza kavuşacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*