Aylık Akrep Burcu Yorumu Kasım 2013

  • Aylık Akrep Burcu Yorumu

  • 24 Ekim – 23 Kasım

İş

akrepYAŞAMINIZI SİL BAŞTAN
Güneş ve Merkür’ün güçlü etkisiyle; yatırımda bulunduğunuz ve parasal beklentiler içinde bulunduğunuz konularda olumlu gelişimler yaşayacaksınız. Partnerinizle aranızdaki ilişki güçlenecek.Yatırım konularında ikna gücünüzü yükselecek. Yaşama yeni bir tablo ile çıkmak isteyecek ve deneyimlerinizi genişleteceksiniz. Başka kültürler ve alanlar merak sahanıza girerken, denemediğiniz işlere girişebilir, iyi konumlara gelebilirsiniz.Eski şartların değişimi olarak kabul de edebiliriz.Yaşamınızda etkisi uzun sürecek başlangıçlar için önemli bir dönem.Yine partnerinizin düşüncelerinden etkilenecek, duygusal ilişkilerinize zengin bir cinsellik potansiyeli kazandıracaksınız. Derin bir deneyim içinde olduğunuz ilişkilerinizi sorgulamak için iyi bir dönem içinde olacaksınız. Sizin için uygun olan şey aslında kozmik enerjinizin size sağladığı güç olacaktır…

MERKÜR HALA GERİ GİDİYOR
Kişisel evinizde Merkür hala geri giderken Güneş’le birlikte hareket ediyorlar. Sözlerinize dikkat etmeli ve çevrenizi kırmamaya dikkat etmelisiniz. Düşüncelerinizi hızlıca hayata geçirmediğiniz için, kendinize kızabilirsiniz. Aceleci davranmak size çok şey kaybettirebilir ve istemeden sarf ettiğiniz sözler başınıza iş açabilir. İstekleriniz konusunda çelişkiler yaşamanız mümkün. Alışkanlıklarınız ve yenilikler konusunda aşırı uçlar yaşayabilirsiniz. Güvensizlik duygularınız sizi başkalarının onayına muhtaç duruma sokabilir. Bu arada hızlı gerçekleştirilebilecek idealler peşinde olacaksınız. Zihninizde bazı sorunların çözüm yollarını bulurken, uygulamalarda sorun çıkarmaktadır. Kariyerinizle ilgili yapacağınız atılımların sonuçlarını hemen alamayacaksınız. Bazı yazılı anlaşmalarınızda sorunlar çıkacak. Gizli ilişkilere eğilimli olabilirsiniz. Süregelen bir ilişkiniz varsa, dikkat etmeli ve düzeyli ilişkinizi bozmamaya çalışmalısınız.

Aşk

AŞK VE İLŞKİ GEZEGENİNİZ VENÜS FİNANS EVİNİZDE
Maddi değerler çok önemli..Zevkle para kazanmanız konusunda şanslı olmanıza rağmen, 9 Kasım2a adar Merkür geri gittiği için başladığınız işleri bitirmek istemeyebilirsiniz. Üstünüze tembellik çökebilir ve işler gözünüzde büyüyebilir. Eski işlerinizi tamamlama konusunda başarılısınız. Yarım kalan bir çok işinizi tamamlayıp yeni işlere yer açmanızda fayda var..Neptün aile ve yuva evinizde geri giderken, kafanız karışabilir.

SABIRLI OLMALISINIZ
Sabrınızı ön plana çıkartın, huzursuzluğunuzu yenerek kendinizi rahatlatacak çalışmalara yönelin. Aile içi sorunları gözünüzde abartmamalısınız. Ailenizi olduğu gibi kabul etmeyi öğrendiğiniz zaman yapacağınız değişimlerden önemli dersler çıkaracaksınız. Üzerinde anlaşma sağlanamayan, aile içi bir mülk varsa; bununla ilgili olarak ortak satış kararı alabilirsiniz. Evinizde köklü değişimlere gidebilirsiniz. Anneniz ve babanızla ilgili fikir çatışmaları yaşadığınız eski dönemleri geride bırakarak onlarla uyum sağlama konusunda gerekli çabayı göstereceksiniz. Eski sorunların çözülmesi size rahatlık verecektir

GÜNEŞ TUTLMASI
3 Kasımda kişilik evinizde Güneş tutulması yaşayacaksınız.. Kendinizle ilgili ani gelişen kararlar verebilirsiniz. Fiziksel anlamda oldukça çekici ve aktif bir tavır içindesiniz. Uzun süredir gizlediğiniz planlarınız uygulama aşamasına gelirken, sevdiğiniz işleri pratik yaşama geçirmiş olacaksınız. Dış görünümünüzle ilgili cesaret isteyen değişimlerde gönüllü davranacak ve cesur tavırlarınızla dikkat çekmeyi başaracaksınız.Bazı gözlerin size çevrilmesine neden olacaktır.. Sosyal yaşantınızda bozulan dostluklarınızı yeniden düzeltme imkanı bulacak, derin bir çözülme devresine gireceksiniz. Enerjinizi odaklayacağınız konuları iyi belirliyor ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranıyorsunuz. Yüksek olan isteklerinizi ve cinsel enerjinizi çevrenize yansıtıyor ve bu konuda yoğunlaşıyorsunuz. Sürpriz karşılaşmalara hazırlıklı olun. Çevrenizi ikna etme konusunda oldukça başarılı olacaksınız. Bazen bulunacağınız ortamlarda baskıcı davranabilir veya çevrenizin tepkisini alabilirsiniz. Sözlerinizde aşırıya kaçabilir ve aşk konusunda agresif olabilirsiniz. Fakat ikna kabiliyetiniz öylesine güçlü ki, önünüze kim çıkarsa, etkiniz altına alabileceksiniz. Ortak dostlarınızla birlikte hareket edecek ve kendinizi güçlü hissetmenize yarayacak işler yapacaksınız.

Sağlık

Bu ay hareketli yapınız fazla zorlamamalısınız. Düzenli beslenmeli ve uykunuz dikkat etmelisiniz. Ayrıca gıda zehirlenmelerine karşın, tedbiriniz almalı, kaynağınız bilmediğiniz ve hijyen olmayan gıdalardan uzak kalmalısınız. Akşam saatlerinde kısa molalar sizi dinlendirecektir. Yoğun iş temposu sizi agresif yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*