Aylık Aslan Burcu Yorumları Nisan 2013

Aslan
24 Temmuz – 21 Ağustos

İş

aslan-burcuİş ilişkilerinizde yaşayacağınız canlanmalara ve alacağınız tekliflere karşı hazırlıklı olun. Mesleki potansiyelinizde beklemediğiniz sıra dışı artışlar ve sürpriz gelişmeler gündeme gelecek. Entelektüel çalışmalarınız hız kazanacak ve kendinizi yeteri derecede pratik hissedeceksiniz. Kişiliğinizi ön plana çıkaracak ve kendinizi mutlu hissettirecek sosyal çalışmalara ağırlık vereceksiniz.10 Nisan’da Yeni ay 11. evinizde doğuyor. Uzun süredir çaba gösterdiğiniz bir işin çok daha farklı fikirlerle önemli bir aşama kaydettiğini göreceksiniz.17 Nisan-22 Nisan arasında Mars ve Venüs Balıkta gizli duygularınızı tetikleyecek. Venüs; abartılmış duygulara neden olabilir. Sosyal ilişkilerinizi geliştirmek için kapasitenizin üzerinde çabalarda bulunabilirsiniz. Sosyal ortamlar çerçevesinde; yapmak istediğiniz halde, gerçekleştiremediğiniz konularla ilgili fırsatlar yakalayacak, yeni ve başarılı organizasyonlar içinde bulunacaksınız. Neptün ve Merkür kariyer evinizde daha hissi yapıyor. Bazılarınız yaşama daha duygusal bakacaksınız. Sizi ilgilendiren konularda karizmatik çekim gücünüzü yoğun bir şekilde kullanacaksınız. Çevrenizde gizemli bir hava estirirken, toplumsal kariyerinizi mistik olaylarla bağdaştırabileceksiniz. İsteklerinizi yumuşak bir şekilde karşı tarafa sunacak ve kabul göreceksiniz.25 Nisan’da sorumluluklarınızdan kaçmak yerine, işinize sıkı bir şekilde sarılmalısınız. Sizinle çalışan kişilerin ruhsal durumlarını çok iyi gözlemleyeceksiniz. Sessizliği tercih ederken, etrafınızdaki kişilerin hakkınızdaki düşüncelerini araştıracaksınız. Derin sorgulamalar sonucunda kendinizi daha iyi anlayacaksınız. Yaşamınızla ilgili zor düşüncelere alışık olmadığınız için, günlük yaşam akışındaki toplumsal oluşumları bile kendinize yönelik, bireysel değerlendiriyorsunuz. Satürn, artık sizi daha bilinçli düşünmeye zorlarken, Akrep Burcunda, yılın büyük kısmında sizi test etmeye devam ediyor.

Aşk

Ayın ilk günlerinde duygularınızı paylaşmaktan hoşlanmayacaksınız. Gezegenlerin birçoğu doğu ufkunda toplanıyor. Genel olarak, kişiselliğinize yönelik bilinçaltı düşünceleriniz ön planda olacak. İsteklerinizdeki artış, duygularınız ve kendi doğrularınız paralelinde önem kazanacak. Bir amaca yönelik çabalarınızda takıntılarınızın çok fazla payı olacak. Bu nedenle düşündüğünüz şeyleri uygulamaya koymadan önce ayrıntılı bir muhasebe analizi yaparak, artı ve eksileri birer birer tartmanız gerekiyor. Sosyal olaylar ve popüler kültürler sizi ön plana çıkaracak. İç dünyanız çok yoğun olmasına rağmen; çevrenize hissettirmek istemiyorsunuz. Duygularınızı bastırmak sizi depresif yapacaktır. Neptün kariyer evinizde hayallerinizi gerçekleştirmek için 12. evinizdeki Marsla olumlu bir çalışma içindeler. Çabalarınızın boşa gitmediğini görmek sizi mutlu edecektir. Plüton 8. evinizde ilerlemeye devam ederken, içsel anlamda sizi sarsıyor. Alıngan ve kuşkucu taraflarınızı yoğun bir şekilde ortaya çıkarıyor. Kendinizi baskı altında tutmaktan vazgeçmelisiniz. 22 Nisan’dan sonra gizli aşk ilişkiler için tehlike çanları. Güneş-Venüs ve Mars güçlü bir etkileşime giriyor. Yapmanız gereken her şeyi yapın ve gerisini düşünün. Siz tutku ve aşk insanısınız. Üstelik ihtiraslı aşklarınız dillere destandır. Bu ay mantıklı ve sabit aşka dönüşebilecek önemli duygular peşindesiniz. Karşılaşacağınız kişilerde, farklı özellikler arıyorsunuz. Duygusal isteklerinizde aşırıya kaçtığınız zaman, kendinizi huzursuz etmenizin anlamı yok. Sınırlarınızı bilmenize rağmen, tutkularınız yüzünden heyecanlarınızı dengeleyemiyorsunuz. Her zamanki yaratıcı yönlerinizi ön plana çıkarma konusunda acele ediyorsunuz. Bilinçaltınızda yatan ilginç fikirlerinizi kendinize saklamanızda yarar var. Fakat Mars’ın konumundan alacağınız etki; tüm bunları yaparken, sizi üzecek yoracak ve sinirli yapacaktır. Sosyal yaşantınızda kişisel cazibenizin artmasından faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken her şeyi yapın ve gerisini düşünmeyin.

Sağlık

Ay boyunca Satürn; Mars ve Güneş ten sert etki alıyorsunuz. Sağlığınıza dikkat etmeli ve enerjinizi yerli yerinde kullanmalısınız. Tansiyon ve dolaşım bozukluğu yaşayabilirsiniz. Çarpıntılar ve kansızlıkla ilgili sorunlar gündeme gelebilir. Yollarda gelebilecek aksiliklere karşı hazırlıklı olmalısınız. Cinsel konularda yanlış partnerler yüzünden sıkıcı ilişkiler yaşamak istemiyorsanız, duygularınızı dengelemelisiniz. Sindirim sisteminizi dinlendirmeli ve kolesterol yapıcı gıdalardan uzak kalmalısınız. Cinsel enerjinizin oldukça güçlü olması, çevrenizde tercih edilen bir kişi olmanızı sağlayacaktır. Enerjik yapınızı; gösteren işler yapıyor olmanıza rağmen, bazı içsel dürtüleriniz nedeniyle sapmalar yaşayabiliyorsunuz.Duygusal patlamalara dikkat etmenizi gereken bir ay.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*