Aylık Aslan Burcu Yorumu Kasım 2013

  • Aylık Aslan Burcu Yorumu

  • 24 Temmuz – 21 Ağustos

İş

arslanJÜPİTER BAŞUCUNUZDA
17 Temmuz 2014 YILINA kadar Jüpiter 12. Evinizden sizi korumaya devam ediyor. Uzun transitlerin dışında, diğer gezegenleriniz ufuk çizginizin altında ve doğu yönünde ilerlemektedir. Çevrenizin değerlendirmelerinden çok kendi inisiyatifiniz doğrultusunda davranışlar sergileyeceksiniz.

PARA HARCAMAYA DEVAM
7 Haziran’a kadar Merkür, para evinizde ilerlerken sizi olumsuz etkileyebilir. Para giriş ve çıkışı hızlanacağı için finans hayatınızdaki karışıklığı dengelemek zorunda kalabilirsiniz. Duygusal harcamalara açık bir dönemdesiniz. Ay’ın bu ilk haftasında hırslarınızı ve para harcama tutkunuzu dizginlemek zorundasınız. 13 Haziran’da Jüpiterin’de burcunuza geçmesiyle enerjiniz ve gücünüz artıyor. Mars ; 2. Evinizde olumlu girişimleriniz de destek verecek. Kazançlarınız konusunda daha da atılımcı olmanızı sağlayacak. Girişimde bulunduğunuz çalışmaların geri dönüşümlerini hesaplarken, zihniniz çok daha rasyonel çalışacak ve bilgilerinizi pratik bir şekilde ortaya dökeceksiniz. Ay boyunca para konusunda odaklaşacak, azimli ve kararlı davranışlarınız sayesinde yeni fikirlerinizi yaşama geçireceksiniz. Konfor duygularınızın ortaya çıkmasıyla harcamalarınızda aşırıya kaçacaksınız. Gereksiz alışverişlerden uzak kalmalısınız. Güven duygunuzun artması ile para kazanma konusunda olanaklarınızı yeniden gözden geçireceksiniz. Hoşnut olmadığınız şartları değiştirecek güce sahipsiniz. Hevesle aldığınız bir eşyayı ertesi günü değiştirebilirsiniz.

NEPTÜN DEĞİŞİM EVİNİZDE GERİ GİDİYOR
Neptün Değişim GERİ giderken eski isteklerinizi ve hislerinizi ön plana çıkarıyor. Bu nedenle; beklentilerinizde yavaşlamalar ve gecikmeler olabilir. Bunlara kafanızı fazla takmayarak, daha önce üzerinde yoğunlaştığınız ve karar verdiğiniz konularınızı bir an önce bitirmeye çalışın. Bu arada bazı iş gecikmeleri de olabilir. Şimdiye kadar düşünmediğiniz konularla aklınız karışabilir. Bazıları da meslekleriyle alakalı değişimlere hazır olmalıdırlar. Bu dönemde daha fazla enerji sarf etmeniz gerekecek. Fanatik düşünceler içinde sıkışabilir ve kendinizi kalıplaşmış duygular içinde bulabilirsiniz.

GERİ GİDEN UARNÜS KARİYER EVİNİZİ ETKİLİYOR
Kariyer evinizde geri giden Uranüs; çevrenizi gözden geçirmenizde fayda var. Yanlış yapılacak organizasyonlar size kayıplar getirebilir. Bu ortamlarda yoğunlaşan atak duygularınızı frenlemeli, yatırımlar konusunda dikkatli olmalısınız. Mesleki kariyerinizle ilgili hayallerinizi ve isteklerinizi yeniden gözden geçirmenizi sağlarken, çevrenizde sizin gibi pozitif düşüncelere sahip olan kişilerle birlikte olacağınız gösterir. Durum değerlendirmesi yaparken çevredeki kişilerden yanlış fikirler alarak etkilenmemeye çalışın. Esnek olmanız gereken bazı konularda, tüm inatçılığınızla sabit tavırlarınızı muhafaza etmeniz sizin için büyük bir engel. Hem kendi katı kurallarınızı, hem de çevrenizden gelebilecek yanlış yönlendirici esintileri aşmanız gerekiyor.

Aşk

MERKÜR GERİ GİDİYOR
9 Kasım’a kadar Merkür aile ve yuva evinizde geri hareketine devam ediyor. Geçmişte yaşadığınız zorluklarla başa çıkmayı öğreniyor ve güçlükler karşısında önlemlerinizi pratik bir şekilde alıyorsunuz artık. Gözünüzü korkutmak istemiyoruz fakat ani değişimlere hazır olun. Karşılaştığınız kişilerin sözlerinden ve beden dilinden çok etkileneceksiniz. Yine dostluklarınızda spekülatif olaylara karşı temkinli olmalısınız. Hayallerinizin peşinde koşmanız gerekecek. Aileniz bu konuda size destek vermek yerine zorlayıcı kurallarla karşınıza çıkacak. Ailenizin kadınları ve erkekleri geleneksel davranışları sizde sorun yaratacaktır. Siz, ilginç kişileri sevdiğiniz için, bu durumdan rahatsız olacaksınız.

Sağlık

SAĞLIĞINIZ SORUN YARATMIYOR
Kendinizi özgür hissettiğiniz müddetçe kendinizi iyi hissediyorsunuz. 3..evinizde bulunan Mars’ın vereceği ataklıkla hareket ederken yollarda istenmeyen kazalara neden olabilirsiniz. Kesici ve yanıcı aletlerden uzak kalmalısınız. El ve ayaklarınız dikkatsizce yapılan fiili durumlardan zarar görebilir. Girdiğiniz topluluklarda tartışmalardan uzak kalmakla, stresi üzerinize çekmeyeceksiniz. Tartışmalarda arkadaşlarınızı yargılamadan dinlemelisiniz. Ben egonuzun yüksek olmasından dolayı, kişisel istekleriniz ön planda olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*