Aylık Balık Burcu Yorumu Kasım 2013

  • Aylık Balık Burcu Yorumu

  • 20 Şubat – 20 Mart

İş

balikMESLEĞİNİZDE GÜÇLÜ VE SEVİLİYORSUNUZ
Özellikle, yeni bir anlaşmanın eşiğindeyseniz; şartlar büyük bir olasılıkla sizin inisiyatifinizde belirlenecek. Çok yoğun ve sizin lehinize olan iş aktiviteleri sonucunda kazancınız artacak. Maddi olanaksızlıklar nedeniyle şimdiye kadar sonuç alamadığınız işler, bu dönemde olması gereken yerine ulaşacak.

GERİ GİDEN MARKÜR FİNANS EVİNİZDE ETKİLİ
Geçen Ay’dan geri giden Merkür 9 Kasım’a kadar finans evinizde etkili olmaya devam ediyor. Özellikle, finans konularında durgun bir döneme gireceksiniz. Bu arada, yeni iş projelerini çevrenizden saklarken, bulunduğunuz ortamlarda melankolik bir hava estireceksiniz. Bu dönemde, ailenizle aranızda sorun olan ve onların kabul etmediği kişisel sorunlarınız, sizin istekleriniz doğrultusunda sonuçlanacak. Fakat, bu kadar yoğun bir gündem yaşamanız sizi sinirli ve agresif yapabilir, dikkat edin! Maddi yaşamınızla ilgili süreçlerde geri planda kalarak yeni atılımlar yapmamalısınız. Özetle, maddi konularla ilgili bilançolarını tekrar gözden geçirerek beklemede kalabilir, parasal konularda daha da detaylara inerek stratejiler geliştirebilirsiniz.

FİNANS DURUMUNUZ GÜÇLENİYOR
10 Kasımdan sonra güçlü para alış verişi içinde olacaksınız..Venüs kariyer evinizde. Güneş 8.evinizden size güç birliği yaratıyorlar. Mesleki konularda size para kazanma şansları yaratacaktır. Hırslı ve sosyal yönleriniz ortaya çıkıyor. Hem size prestij kazandıracak, hem de size yardım edebilecek özel ve popüler kişilerle birlikte olacaksınız. Bütçenizi aşmama konusunda dikkatli olmalısınız. İşinizle ilgili talepleriniz konusunda istediğiniz şartları sağlayacaksınız. Düşüncelerinizi gizleyecek ve çevrenize karşı daha sır olmak isteyeceksiniz. Fakat paylaşımcı yapınızdan dolayı çevrenizdeki kişilerin sizin fikirlerinden yararlanmaları söz konusu olacaktır. Verdiğiniz sözleri yerine getireceksiniz. Kariyerinizi ilgilendiren konularda gizli araştırmalar yapabilir ve bilgilerinizi derinleştirmek için detaylar konusun da çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Önemli arkadaşlarınızın gizli destekleri, sizin bilgilerinizle birleşecek ve ortaya yepyeni şekillerde size yeni pozisyon kazandıracak çalışmalar ortaya çıkacaktır

Aşk

GÜNEŞ TUTULMASI
3 Kasım’da 9. Evinizde gerçekleşen güneş tutulması ani bir yurt dışı olayını gündeme getirebilir. Güneş Tutulması; büyük bir ayrılığı gündeme getirebilir. Bulunduğunuz çevreden kopabilir ve arkanıza bakmadan uzaklaşabilirsiniz. Çevrenizi değiştirmek sizin isteğiniz dışında da gerçekleşebilir. Yaşamınızla ilgili yeni bir perde açılacaktır. Güneş ve Ay tutulmaları sırasında, Plüton ve Uranüs etkisine benzer etkiler yaşayabilirsiniz. Cesaret edemediğiniz fakat hep sonuçlandırmak istediğiniz olayların bitmesi, tutulmalara bağlı olarak gelişecektir. Aşk hayatınızda yeni oluşumlar var. Sevmeyi seviyorsunuz

NEPTÜN BİLİNÇALTINIZI ETKİLİYOR
Kişiliğimizle ilgili bilinçaltında yatan düşüncelerimiz berraklaşacak, yapacaklarımız konusunda güçlü adımlar atacaksınız. Gezegenlerden alacağınız bu tür bir etkilenme ile güçlü ve enerjik duygularla donatılacağınız için, çok küçük olaylar karşısında bile agresif tepkiler verebilirsiniz. Karar verilmesi gereken konularda gereksiz bir acelecilikle çevrenizi de olumsuz etkileyebilirsiniz. Partnerinizle gereksiz kapışmayın.

Sağlık

SAĞLINIZI KORUMALISINIZ
Sağlığınız konusunda, sinirsel rahatsızlıklar ve sindirim sistemi sorunları yaşayabilirsiniz. Baş bölgenizle ilgili kazalara dikkat etmelisiniz. Tutulmalar sonucunda; şimdiye kadar ihmal ettiğiniz sorunlar ortaya çıkabilir. Fakat Merkür’ün ileri hareketi sayesinde, problemlerinizi kısa sürede çözeceksiniz. Güneş; 8. Evde oldukça güçlüdür.. Bu dönemde duygularınız derinleşecek, araştırmacı yönünüz güçlenecek ve gizemli olmayı tercih edeceksiniz. Maddi değerler ve cinsellik ön plana çıkacaktır. Para kazanma yollarını hissedeceksiniz. Borçlarınızı çok daha kolay ödeyeceksiniz. Gizli tasarruflarınız artacak, geçmişten kalan alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz. Ameliyat ve rahatsızlıklar için olumlu dönemlerden biri. Süregelen bir rahatsızlığınız varsa halledeceksiniz. Sizden genç veya yaşlı biriyle, fiziki ve duygusal birliktelik yaşayabilirsiniz. Ruhsal dinginliğiniz, telepatik deneyimleriniz, geçmiş ile ilgili sorgulamalarınızı tamamlayarak, kendi değer yargılarınızı olgunlaştıracaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*