Aylık Başak Burcu Yorumları Nisan 2013

Başak
22 Ağustos – 23 Eylül

İş

basak-burcuAy tutulması Satürn’le birlikte iletişim evinizde gerçekleşiyor. Duygularınız oldukça derin seyrediyor. Sözleriniz kırıcı ve baskıcı olabilir fakat, siz taviz vermeyen tavırlarınızla kendinizi karşı tarafa kabul ettireceksiniz. Yaratıcı kişilerle birlikte olacak ve sizi destekleyen güçlü konumdaki kişilerin arkadaşlığını tercih edeceksiniz.. ; Ağır etkili gezegeniniz Satürn, bu evde yavaşlamanıza neden olurken, olgun ve sizden yaşlı kişilerle dostluk ve arkadaşlık edeceğinizi gösteriyor.. Çevrenizi daha iyi gözlemleyebileceksiniz. Sizi üzen duygulardan akılcı bir mantıkla sıyrılabilirsiniz. Karşınızdaki kişileri incitmekten çekindiğiniz için fikirlerinizi açıklamakta zorlanabilirsiniz. Yaptığınız bunca fedakarlığa rağmen bir şey elde edemediğinizi düşünerek, sessiz kalmayı tercih edeceksiniz. Satürn artık burcunda ilerliyor.. Geçen aydan beri çatışma potansiyeli mevcut olan aile içi ilişkilerde anlaşmazlıklar, kuzenler ve kardeşler arasında sürtüşmeler ortaya çıkacaktır. Söz konusu olan hisseli bir mirasınız ile ilgili olarak paylaşım yoluna gidebilirsiniz. Beklediğiniz desteklerde sorunlar çıkacak, ilgili kişilere öfkeleneceksiniz fakat kendinizi kontrol altında tutmayı öğreneceksiniz.

Aşk

Aşk yaşıyorsanız, bu ay romantizm dolu günler sizi bekliyor. 14 Nisan’a kadar Merkür karşıt evinizde Neptün’le birlikte hareket ediyorlar. Sürpriz karşılaşmalara hazırlıklı olun. En azından bazı şeyleri denemelisiniz. Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu günler içindesiniz. Bekarlar gidecekleri partilerde etraflarını iyice izlesinler. Çünkü sosyal hayatları sayesinde birçok aşk fırsatı kapılarını çalacak. Sizi popüler yapan ilişkileri tercih ediyorsunuz. Dostluklarınızın pekişeceği fakat ayni zamanda arkadaşlıkların aşka dönüşeceği bir ay olacak. Kafaca anlaştığınız kişilerin, daha sonra yaşantınızda farklı bir boyuta geçme ihtimali olması sizi endişelendirmesin. En azından bazı şeyleri denemelisiniz. Birçoğunuz; arkadaş çevrelerinde, karşı cins üzerinde dikkat çekici bir performans sergileyeceksiniz. Yeni kişilerle tanışmanız mümkün. Fakat başlayan bir ilişki varsa, dikkatli olmanız gerekiyor. 15 Nisan’dan sonra bu beraberlikteki koşullar yön değiştirerek, ilişkinizi sürdürme arzunuzu yok edebilir. Çevrenizde daima beğenilen bir kişi olduğunuz için, alternatiflerin bol olmasından dolayı kişisel kararsızlıklar yaşamanız mümkün. Karşı tarafa sürekli bir duygusal sorumluluk yüklüyorsunuz. Arkadaşlarınızla güç birliği içinde olmanıza rağmen; çıkacak tartışmaların rutin yaşamınızı olumsuz etkilemesini istemiyorsanız, duygularınızda oto kontrolü elden bırakmamalısınız. 16 Nisandan sonra Venüs 9. Eviniz Boğa’da ilerleyecek. Yolculuklar gündeme gelecek. . Özellikle sizi sevindirecek duygusal anlar yaşayabilirsiniz. Yalnız yaşayan İkizler, sizi heyecanlandıracak kişilerle tanışabilirsiniz. Partneri olanlar ise, mevcut ilişkilerinde romantik günler yaşayacaklar. Sorunlarınızı fazla büyütmeyin ve kendinizi aşkın kollarına bırakın.

Sağlık

Hayatınızdaki aktiflik sizi yorgun düşürebilir. Fakat, bu konuda herhangi bir şikayetiniz olmayacak. Çünkü, sevdiğiniz bir iş ile uğraşırken, zamanı ve kendinizi unutuyorsunuz. Bu ay ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikle ilgili konular gündem kazanacak.. Eğer kalbiniz boş ise, aşka hazır bir dönemdesiniz. Karşınıza çıkan kişiden etkileneceksiniz. Geçmişte yaşadığınız bir olayın yeniden irdeleyerek, o zaman görmediğiniz detayları bu dönemde görebilir, hayallerinizle baş başa kalma arzusu içinde olabilirsiniz. Düşündüğünüz şeyleri yaşama geçirme planları içinde hareket ederken, ne düşündüğünüzü hiç kimse anlamayacak. Sosyal ilişkilerinizin hala yoğun olduğu bir ay.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*