Aylık Başak Burcu Yorumu Kasım 2013

  • Aylık Başak Burcu Yorumu

  • 22 Ağustos – 23 Eylül

İş

basakMARS KİŞİSEL EVİNİZDE
Çevre koşulları ve alışkanlıklarınız arasındaki çelişkiler sizi zorlarken, sorunları abartabilirsiniz. Dış görünüşünüzle ilgili yanlış kararlar alabilirsiniz. Bazıları, memnun olmadığı konularda değişim isterken, sonradan düzeltilmesi zor olan yeni koşullara neden olabilir. Parasal konularda abartılmış davranışlarda bulunabilirsiniz.Para gezegeniniz Venüs aile ve yuva evinizde.. İletişim ve hedefleriniz konusunda oldukça başarılı bir döneme gireceksiniz.Uzun süredir planladığınız atılımları kolay bir şekilde gerçekleştireceksiniz. Gücünün farkındasınız. Engelleri hızlı bir şekilde atlatacaksınız. Kararlı ve temkinli hareket etmenize rağmen, aile yakınlarınızın düşüncelerinin de hayatınızda yeri olacaktır. Bazıları baba mesleğini devir alabilir ve yeniden yapılandırabilirler. Aileden kalan misyonlarınızın kazançlı bir şekilde gündem kazanması söz konusu

GÜNEŞ TUTULMASI VE MERKÜR GERİ GİDİYOR
3 Kasımda Merkür iletişim evinizde güneş tutulması gerçekleşiyor. 10 Kasım’a kadar da; Merkür de aynı evde geri gidiyor. Yakın ilişkilerinizle ilgili yeni kararlar almanız gerekecek. Venüs ve Satürn 4. Aile ve yuva evinizde. Bu dönem çok dikkatli olmalısınız. Merkür’ün bu evdeki geri hareketi bazı olumsuzluklara neden olacak. Doğrularınızı savunurken, inatçı yönlerinizde artışlar gözlenecektir. Yenililerden yana oluşunuz, bazı konularda reformist yönlerinizi ortaya çıkaracak. Fakat bu dönemde arkadaşlarınız veya finans konularındaki sorunlardan kaynaklanan bazı gecikmeler olabilir. Beklentileriniz; iletişim konusunda ağır giden şartlar veya bürokratik sorunlar yüzünden sekteye uğrayacaktır. Fakat, Merkür’ün her zaman olumsuzluk getirmediğini bilmelisiniz. Eğer, Merkür’ün geri hareketine başlamasından daha önce bazı girişimlerde bulunmuşsanız; bu dönemde isteklerinize cevap gelecek, yollarla ilgili düğüm olmuş işlerinizin birden çözüldüğünü göreceksiniz. İmza bekleyen yazılı anlaşmalarınızın bir anda onaydan çıktığını görmek sizi rahatlatacaktır.

Aşk

NEPTÜN İLİŞKİLER EVİNİZDE GERİ GİDİYOR
Neptün evlilik ve ilişkiler evinizde geri gitmesine rağmen, kaçırdığınız hayallerinizi yeniden ortaya çıkaracak. Dikkat çekici evlilik gerçekleştirebilir, ortak çalışmalar içinde olacağınız bir arkadaşınızla ileriye dönük evlilik planları yapabilirsiniz. Manevi hislerinizin sizi yanıltmayacağından emin olduğunuz ve manevi duygularınızın ön plana çıkacağı işler peşindesiniz. Bir çok misyon çalışması sizi bekliyor. Venüs, yolculuklarla ilgili hoş sürprizleri de beraberinde getirecek. Bazıları, ideal sevgililerini bulacaklar. Eğitim ve öğretim kurumlarında ve yolculuklarda sizi olumlu etkileyecek arkadaşlıklar kuracaksınız. Merkür’ünde aynı evde Venüs’e eşlik etmesi nedeniyle, asil duyguların yer aldığı arkadaşlıklara hazır olun. Aynı düşünceye sahip kişilerle birlikte ortak işbirlikleri ve yurt dışını kapsayan entelektüel çalışmalarda bulunacaksınız. Maceracı yapınızın ön plana çıkmasından kendinizden hoşnut kalacaksınız.

AŞK ATAKTA
6 Kasım’da Plüton ve Venüs aşk ve sosyal evinizde.. 5. Evinizdeki bu yoğun duygular sizi ömür boyu sürecek bir aşkı gündeme getirebilir. Bu çok eskiden tanıdığınız biri olabilir. Katılacağınız grup toplantılarında fikirlerinden etkileneceğiniz kişilerle tanışacaksınız. Bazıları, sizin için önemli kişiler sınıfına girecek ve isteklerinizi onlara gerçekleştirme imkanı bulacaksınız. Sizi ilgilendiren konularda karizmatik çekim gücünüzü yoğun bir şekilde kullanacaksınız. İsteklerinizi yumuşak bir şekilde karşı tarafa sunacak ve kabul göreceksiniz. Yine gizli cinsel ilişkiler için uygun bir dönem, fakat; kısa sürecek bu birliktelikler çok fazla mutluluk vermeyecektir. Özellikle, aynı grupta tanışarak düşünce bazında anlaştığınız kişiyle sizi bir anda saracak duygu dalgalanmaları içine girebilirsiniz, dikkatli olun.

AYRILIKLAR GÜNDEMDE
Arkadaş gruplarınızı değiştirecek ve yeni bir çevreye gireceksiniz. Belki de, uzun süredir bir türlü kopamadığınız bir arkadaşınızla yollarınızı ayırabilirsiniz. Güvendiğiniz ve tanıdığınızı zannettiğiniz bir arkadaşınızdan zarar görebilirsiniz. Bu tutulmalardan olumsuz etkilendiğinizi zannederek üzülmemelisiniz. Sizin yapamadığınız veya cesaret edemediğiniz değişimleri, Plüton ve Venüs birleşimi ve tutulmaların gerçekleştirdiğini unutmamalısınız.

Sağlık

SAĞLIK GEZEGENİNİZ URANÜS GERİ GİDİYOR
Sağlık konusunda tutulumların sinirsel gerilimlere neden olacağını unutmamalısınız. Sindirim sisteminizle ilgili problemlerin ortaya çıkmasını istemiyorsanız, sizi rahatlatacak yogo ve meditasyon gibi çalışmalara yönelmelisiniz. İskelet sistemini zorlayacak hareketlerden kaçınmalısınız. Alerji yapacak yiyeceklerden uzak kalmalı ve yağlı besinlerden kaçınmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*