Aylık Boğa Burcu Yorumu Kasım 2013

  • Aylık Boğa Burcu Yorumu

  • 21 Nisan – 21 Mayıs

İş

bogaMERKÜR VE TUTULMASI
9 Kasıma kadar karşıt burcunuzda geri gitmeye devam ediyor. Geçen aydan süren sorunlar hala ilişki evinizde devam ediyor olabilir. Yinede bu kadar ümitsiz değil tabii. Siz aslında hem değişen ve yine de aynı kalabilen ender kişilerdensiniz. Sizinle yaşamak son derece eğlenceli ve hareketlidir.9 Kasıma kadar yasak duygular ön planda olacak.

GÜNEŞ TUTLMASI İLİŞKİNİZİ BİTİRİYOR
Bunaldığınız anlarda yalnız kalma ihtiyacı içinde olacaksınız. Çünkü siz ne kadar iyi niyetli olursanız olun; ilişiklerinizde istemediğiniz durumlar ortaya çıkacaktır. Bu ay yaşamanızı gözden geçireceksiniz. Sosyal hayatı sevmenize rağmen, bu dönemde belli sürelerde yalnız kalmak isteyecek ve yaşadıklarınızın muhasebesini yapacaksınız. Bitmesi gereken bir aşka veya bir evliliğe evrensel kozmik son verecektir.Yaşamınızdan biri tamamen gidecektir.Bu tutulmanın en zor yanı, doğal olarak kaybettiğiniz birinin alışkanlığı olabilir ama kısa sürede bu durum da ortadan kalkacaktır.

BU AY ŞARTLAR SİZİ ZORLUYOR
Gökyüzünde kare açılar var. Bu ay bir çok konuda zorlanacaksınız. Ortaklarınız ve partnerinizle aranızda anlaşmazlıklar çıkarken, beklentilerinizde yavaşlamalar ve gecikmeler olabilir. Bunlara kafanızı fazla takmayarak, daha önce üzerinde yoğunlaştığınız ve karar verdiğiniz konuları bir an önce bitirmeye çalışın. “Merkür geri giderken Satürn ve “Tutulma , sosyal ilişkilerinizde gerginlikler meydana gelebilir. Yardım etme duygunuz artarken, zevkler konusunda aşırıya kaçabilirsiniz. Bu yüzden sağlığınız olumsuz etkilenebilir.

FİNANS KONUSUNDA ZORLANACAKSINIZ
Kazançlar konusunda çok fazla şanslı değilsiniz. Para kazanmak yerine elinizdeki var olan paranızı değerlendirmeyi yeğleyin. Yapmanız gereken işler konusunda kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz. Bu özelliğinizi kapatmak için çevrenize karşı baskıcı davranışlar içinde olacak ve her türlü gelişmenin ardında maddi değerler arayacaksınız. İş yerinde çalışanlar arasında bazı değişimler söz konusu. Çevrenizdeki kişilerin sorunlarını sizin de başınızı ağrıtabilir.

Aşk

GÜNEŞ VE PLÜTON SERT ETKİLEŞİMDE
Mesleğinizle ilgili şartları gözden geçirin. Yine bu dönem de imzalamanız gereken işlemlere dikkat etmelisiniz. Her türlü riskten ve spekülasyondan uzak kalmalısınız. Yaratıcılığınızın kısıtlandığını hissedeceğiniz bir ay. Bu arada kendiniz daha çok geliştirmenin yollarını bulacaksınız. Uzak yollarla ilgili planlarınız gözden geçirecek ve gerekli görüşmeleri gizlice sağlayacaksınız.Dış görünüşünüze yansıtmak istemediğiniz kendi doğrularınız var. Başkalarının fikrine saygılı gibi davransanız bile, en son final fikir size ait oluyor.Bazıları, kazandığı paraları yeni projelerine ayıracaklar. Bu ay, Biraz daha cesur olmalı ve size verilen sunumları iyi değerlendirmelisiniz. Amaçlarınızın saptırılmasından hoşlanmıyorsunuz. Bu özelliğinizi çevrenize de hissettireceksiniz.

Sağlık

SAĞLIĞINIZ OLUMLU GELİŞİYOR
Bu ay geçmişe yönelik sağlığınıza uygun rejimleri deneyebilirsiniz. Detoks tarzı beslenme mekanizmanızı destekleyecek..Hareketli bir yaşam size iyi gelecek. Uzun yürüyüşlerle sağlıklı yaşam felsefesini benimsemek sizi daha da zinde yapacaktır. Enerjinizi doğru kullandığınız zaman hiçbir problem çıkmayacağına emin olabilirsiniz. Bazılarınız, aile büyüklerinin sağlıkları ile yakından ilgileneceksiniz. Ayak bilekleri, kollar ve bacaklar oldukça hassaslaşacak. Bileklerinizi yoran hareketler yapmamalı ve ağır kaldırmamalısınız. . İdeallerinizi gerçekleştirme yolunda güçlü ve sizden yaşlı kişilerin yardımlarını alırken, bekleyen bazı işlerinizin çözülmelerine katkıları olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*