Aylık İkizler Burcu Yorumu Kasım 2013

  • Aylık İkizler Burcu Yorumu

  • 22 Mayıs – 21 Haziran

İş

ikizlerBu dönem, ilişkilerinizi gözden geçirmenin tam zamanı. Egonuzun yüksek olması nedeniyle, bulunacağınız ortamlarda önce kendinizi düşüneceksiniz. Odaklanacağınız konuları iyi belirliyor ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranıyorsunuz. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Üzerinde çalıştığınız bir teziniz varsa, bu dönemde daha çok yoğunlaşacak ve vakit ayıracaksınız. Merkür’ün geri hareketi sırasında, evren size konularınıza ve tercihinize göre istediğiniz gelişmeyi sunacaktır.

KARİYER EVİNİZDE NEPTÜN GERİ GİDİYOR

Arkadaşlık ilişkilerinizi ve mesleğinizle ilgili konuları paralel götürmeyi başarıyorsunuz. Denenmemiş işlerde oldukça başarılı olacaksınız. Cesur ve radikal kararlarınıza arkadaşlarınız destek verecekler. Hedefleriniz, uzak ülkelerde yapacağınız başarılı çalışmalar gibi arzu ve isteklerinizde yoğunlaşarak, yaşam sürecinizi emin adımlarla şekillendiriyor, pes etmeyerek sabırla yaklaşıyorsunuz. Neptün ileri hareketini yaparken, kariyerinizle ilgili gerekli hamleleri yapmalısınız.

ENERJİNİZ YÜKSELİYOR
10 Kasım’dan sonra enerjiniz yükseliyor. Merkür günlük yaşantınızdaki çalışma evinizi etkilemeye başlıyor. Venüs ve Jüpiter de size kozmil bir enerji verecek. Hayal gücünüzü, istediğiniz koşulları oluşturmakta kullanabilirsiniz. Pratik davranışlarınızla bir çok kişinin önüne geçebilirsiniz.

YATIRIMLARINIZ DEĞER KAZANIYOR
6 Kasımdan sonra yatırımlarınız değer kazanıyor.Venüs 8. Evinizde size olumlu fırsatlar veriyor. Uzun süredir almak isteyip, bulamadığınız bir eşyayı şaşırtıcı bir şekilde çok ucuza alabilirsiniz. Yine, finans konularında cesur ve atak davranacaksınız. Güven içinde olmak istediğiniz için, bazı işlerin kazanç ve para durumlarını hesaplıyorsunuz. Yanınızda çalışanlara cimri davranabilirsiniz. Sizin iyi niyetli olduğunuz bilenler bile, bu dönemde size şaşırabilirler. Venüs aynı zamanda bilinçaltınızı çalıştırıyor. Geçmişte yaşadığınız bir olayın yeniden irdeleyerek, o zaman görmediğiniz detayları bu dönemde görebilir, hayallerinizle baş başa kalma arzusu içinde olabilirsiniz. Düşündüğünüz şeyleri yaşama geçirme planları içinde hareket ederken, ne düşündüğünüzü hiç kimse anlamayacak.Değişmek için güzel bir zaman.

GERİ GİDEN MERKÜR VE GÜNEŞ TUTLMASI SİZİ GİZEMLİ YAPIYOR
10 Kasımdan sonra sırlarınız konusunda oldukça ketum davranacaksınız. Önemli kararlar arifesinde iseniz, çekinmeden kararlar vereceksiniz. Çalıştığınız kişilerle işbirliğiniz artıyor. 10 Kasım’a kadar ‘ Merkür 6. Çalışma evinizde geri gitmeye başlıyor. 3 Kasımda yeni ay ve güneş tutulması gerçekleşecek. Geri giden Merkür Yeni ay’la birlikte hareket edecekler. Birlikte çalıştığınız kişilerden memnun olmayabilirsiniz. Kariyerinizdeki düzelmelerin zevkini çıkarmak için, önünüzde daha zaman olacaktır. Merkür’ün ileri hareketine kadar ilişkilerinizdeki düzensizlikler sizi gerginleştirecektir. Yanlış anlaşılmalar ve iş yerinizde yapılan dedikodulardan etkilenebilirsiniz. Küçük hesapların dönmesi sizi kalıpların arasına sıkıştırabilir ve düzelen işlerinizin keyfini çıkarma konusunda zorlanabilirsiniz. Merkür ilişkiler konusunda dikkatli olmanız öneriyor. Gücünüzün yavaşladığını hissederek, kendinizi geri plana çekme ihtiyacı duyabilirsiniz. Takıntılarınız sizi rahatsız edebilir. Dostlarınızın sırları konusunda ketum davranacaksınız. Yakın dostlarınızın sözlerinden ve davranışlarından etkileneceksiniz. Suskun ve gizemli bir havaya girecek ve düşünceleriniz hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz. Bu dönemde yanlış düşünceler içinde çevrenizi yargılarken, eleştirici olabilirsiniz. Bulunduğunuz topluluklarda yanlış anlaşılma riski Merkür’ün geri hareketinde hep vardır. Özgün tavırlarınız, karşınızdaki kişiler tarafından ters algılanabilir. Yine bu dönemde risklere karşı sizi uyarmalıyız. Parasal konularda yaptığınız planlarınızda sezgilerinizin de önemini vurguluyor. Risk içeren yeni atılımlar için Merkür’ün ileri hareketini beklemelisiniz. Kendinize olan öz güveniniz sizi yanıltabilir, gereksiz cesaret gösterilerine kapılmayın

Aşk

VENÜS VE PLÜTON OĞLAKTA
Venüs ve Plüton Oğlak’ta 8. Evinizde ilerliyor. Aşk, ortaklıklar ve finans konularını birlikte yaşayacaksınız. Kişisel yaşantınızdan çok, çevre ilişkilerinize daha çok ağırlık vereceksiniz.Yaşadığınız olay ne olursa olsun; yaşantınızda bir dönüm noktasıdır.. Artık geriye bakmak istemiyorsunuz. Uzun süredir yaşam adına çok mücadele verdiniz bir çok karmaşadan geçtiniz. Yaşadığınız hayal kırıklıkları çoğu kez yerlerde sürünmenize nende oldu. Neptün’le birlikte hareket eden Uranüs geri hareketini yapıyor. Siz şartlarınızı korkusuzca sunacak kadar cesur olacaksınız. Zihninizin çok aktif olmasıyla bir çok konuyu aynı anda düşünmeniz bile sizi asla yanıltıcı durumlara düşürmeyecek, olaylara direk yaklaşacaksınız

AŞK ENERJİNİZ YÜKSEK
Aşk ve sosyal ilişkilerinizi destekleyen Mars ; ay boyunca sizi olumlu etkileyecek ve seyahatleriniz konusunda size cazip fırsatlar sunacaktır. Sağduyuyu ve sakinliği elden bırakmayın. Bu şekilde davrandığınızda ortaya çıkacak zor pozisyonlardan başarı ile çıkacaksınız. . Cinsel enerjinizin ve fiziksel enerjinizin güçlü olduğu bir ay. Yanlış ilişkiler yaşamak istemiyorsanız, zamanı ve kişileri doğru seçmelisiniz. Size zaman kaybettirecek birlikteliklerden kaçınmalısınız. . Daha dayanıklı ve çalışkan bir performans sergilemenize rağmen, duygularınızı ifade etmekte zorlanacaksınız. İlişkilerinizde baskın bir portre çiziyorsunuz.

MARS COŞKU VERİYOR
Enerjinizle ilgili bir sorununuz yok. Her şeyi göze alacak kadar güçlü ve performansınız oldukça yüksek. Planlarınızı gizli tutmak istiyorsunuz fakat çevrenize duvar örmeniz zor olabilir. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz. Bu dönemde, cinsel dürtüleriniz oldukça yüksek seyrediyor. İlişkilerinizde partnerinizin olanaklarını kendi menfaatleriniz doğrultusunda kullanabilirsiniz. Kıskanç ve sahiplenici yönleriniz belirginleşiyor.

Sağlık

GERİ GİDEN MERKÜR SAĞLIK EVİNİZİ ETKİLİYOR
Bu ay sağlık konusunda titiz davranmalısınız. Mideniz ve sindirim sisteminiz hassas. Ayrıca baş ve boğaz bölgenizi korumalı, boyun bölgenizi zorlamamalısınız. Geri giden Merkür dengelerinizi bozabilir. Böbreklere dikkat etmeli ve seyahatlerde düş kırıklığına karşı hazırlıklı olmalısınız. Sigarayı içiyorsanız tam bırakma zamanı. Alışkanlıklarınızı terk edebilirsiniz. Rejim yapmak için yine uygun dönemlerden biri. Satürn; size sabır ve azim verirken, Mars; sizin enerjinizi körükleyecektir. Daha hareketli olacaksınız. Merkür’ün geri hareketi de eski kilolarınızın kurtulmanızı sağlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*