Aylık Koç Burcu Yorumu Kasım 2013

  • Aylık Koç Burcu Yorumu

  • 21 Mart – 20 Nisan

İş

koc-burcuMaddi durum ise yıllardır sizin için çok önemli. Para konusunda sadece kendi kişiliğinizle çabalar sarf ettiniz. Harşeyi tek başına yaparken, sorumluluk duygunuz gelişti. Hayatla başa çıkmanın yollarını öğrendiniz. Fakat, birçok başarısızlıkla da karşılaştınız. Bu inişler-çıkışlar sayesinde hatalarınızı kamufle etmeyi öğrendiniz. Maddi konularda, nasıl davranmanız gerektiği konusunda tecrübe sahibi oldunuz. Bu yıl maddi açıdan daha fazla özgür davranışlar içinde olmak isteyecek, bu da yeni iş kaynakları ve değişim demektir. Çok fazla çaba içinde olmanızı gerektirecek. Yıl içinde karşı karşıya geleceğiniz olaylarda, değişimin ne kadar önemli olduğunu göreceksiniz. Maddi konularda dalgalanmalarınız, biraz daha yoğun olacak. Bu ay; Kariyer eviniz (10.ev) kozmik olarak güçlü etkiler altında ve bu nedenle size yeni kapılar açılıyor. Ev ve ailenizle ilgili meseleleriniz hala önemini koruduğu halde, dikkatiniz ağırlıklı olarak iş hayatınıza kayacak. Fakat, bu arada onlara karşı da gereksiz çıkışlarda bulunmayın, sabırlı olun. Finans gezegeniniz yabancı ülkelerle bağlantılarınız destekliyor. Aynı zamanda çevrenizin maddi koşulları ile ilgili olan 8. eviniz güçlü bir durumda. Hiçbir art niyet taşımadan, sizinle direk ilgisi olmasa da etrafınızdaki insanların sorunlarına kulak verin, onlara elinizden gelen her türlü yardımı yapın Çünkü, bu davranışlarınızın mükafatını doğal yollardan alacaksınız.

GÜNEŞ TUTULMASI
3 Kasımda madde evinizde tam bir tutulma gerçekleşecek.Paraya bakış açınızı ve madde ile aranızdaki bağlantıların yeni kurgusuna hazır olun.. Her şey her an değişebilir. Kazançlarınız bir anda farklı bir çehreyle karşınıza çıkacaktır. Beklediğiniz fırsatlarınızın beklemediğiniz bir şekilde size gelmesi ilginç bir yaşam deneyimi olabilir. Arzuların sihirli bir şekilde elinize sunulması için hiçbir ekstra bir şey yapmanıza gerek kalmayacaktır.Kozmik güç sizden yana unutmayın.Yeni bir iş yerinde çalışan eski bir arkadaşınızın sizi arayıp tekrar sizinle çalışma teklifine kayıtsız kalmayabilirsiniz.Merkür geri giderken, Satürn destekli güneş tutulmasının size ters bir orantıyla doğruyu sunması şeklinde algılayabilirsiniz.

GERİ GİDEN MERKÜR VE ESKİ BİR İŞ TEKLİFİ
Geçen yıllarda zorlu iş sorunları ile boğuşurken bir çok beceri edindiniz ve uyum sağladınız. Şimdi yeni sorumluluklar üstlenirken, bu becerileriniz işe yarayacak. Bundan böyle Satürn 29 yıl madde evinizde olmayacak ve size bu kadar zor ve aynı zamanda müthiş ödülü sunmayacaktır. Merkür ve Mars para kazanma konusunda birbirini destekliyorlar.. 9 Kasım’a kadar geri giden Merkür bu defa size yardım ediyor. Genelde gerileyen Merkür dönemlerinde yeni bir iş teklifine evet demek yanlış bir iş olsa bile, sadece bu durumda doğru bir hareket olacaktır. Merkür geçmişinizle uzlaşmanızı ve bazı konuları kesin bir sonuca bağlamanızı istiyor ve bu konuda gereken desteği verecek. Bunu eski dostlarınızla veya patronunuzla bir araya gelerek veya yarıda kalmış bir projeyi yeniden ele alarak yapabilirsiniz. Gelecek için, doğru yolu seçebilmek için geçmişe dönemli ve ipuçlarını aramalısınız. Bu arada Uranüs ve Plüton karesi yüzünden size teklif edilen maaşların size uymadığına karar verip geri çevirebilirsiniz. İşveren durumundaysanız; yanınızda çalışanların sosyal ve toplumsal haklarını koruyacaksınız..

Aşk

AŞK HER YERDE
Bu ay aşk konusunda oldukça ilginç bir dönemi yaşıyorsunuz. Uranüs kişisel evinizde geri gidiyor. Eski şartlardan sıkıldığınız bir gerçek. Hoş olmayan sürprizler yüzünden başınızın ağrıması muhtemel. Eski bir iş yeri ziyaretinde ve gittiğiniz seyahatlerde eski bir dost ve ahbap ziyaretinde geçmişte bir sevgiliyle karşılaşmanız eski günleri yeniden yad etmenize neden olacaktır. Hiç ummadığınız bu karşılaşma çoktan kabuk bağlamış bir yarayı kanatsa da, bu karşılaşma yıllardır içinizi tırmalayan duygulara son vermeniz için iyi bir fırsat..3 Kasımda yeni Ay’la birlikte her şeyin yenilendiğini göreceksiniz. Finans ve aşk gezegeniniz Venüs size yabancı ülkelerden para kazanma şansınızı verecektir.. Bilmediğiniz konuları araştıracak ve gerekli tüm enerjinizi kullanacaksınız. Aşk ve işin bir arada olacağı bazı ikilem çelişkilerin sizi yıpratmasına izin vermemelisiniz. Ruhsal gelişiminizi her şeyden üstün tutmak isteyebilirsiniz. Sizinle aynı düşüncelere sahip kişilerle iş birliği yapmanız mümkün. Her zaman tutucu davranışlar içinde olan sizin, yeni arkadaşlar edinme ihtiyacı içinde olmanız, eski dostlarınızın şaşırmasına neden olacaktır. Yaşamınıza kendi damganızı vuracaksınız. Neptün on ikinci evinizde sezgisel yönlerinizle dikkatli olmaya devam edeceksiniz.

Sağlık

SAĞLIĞINIZ OLUMLU SEYREDİYOR
Sağlık gezgeniniz Merkür, Satürn’le olumlu bir etkileşim içinde. Sağlığınıza daha fazla zaman ayırın. Rejim konusunda gerekli desteği gezegenler size verecektir. Güneş ve Satürn istediğiniz disiplini sağlayacak ve sizi güçlendirecektir. Yaşamınızı sürdürmek için gereken enerjiniz ne kadar yüksekse, sağlık yolunda adımlarınız o kadar güçlü demektir… Güneş Tutulması; “yeni ay”la birlikte 8. evde meydana gelecek. Yeni düşüncelerin paralelinde sizi destekleyen olaylar ufkunuzu genişletecek. Yaratıcılığınız çok iyi kullanacağınız ortamlarda bulunacaksınız. Ani başlayan duygusallıklar yeni bir başlangıcın temellerini oluşturabilir. Uranüs ve Plüton karesi dikkat edilmesi gereken bir konum. Düşüncelerinizde abartılara yer verebilir ve yoğun duygular yüzünden zor anlar yaşayabilirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*