Aylık Kova Burcu Yorumu Kasım 2013

  • Aylık Kova Burcu Yorumu

  • 21 Ocak – 19 Şubat

İş

kovaMERKÜR KARİYER EVİNİZDE GERİ GİDİYOR
9 Kasım’a kadar Merkür hala geri gidiyor.. Bu ay çok fazla yoğun programların içinde bulunmamanızda fayda var. Riskli işlerden kaçınmalısınız. Bu ay daha esnek olmalı, eksik kalan işlerinizi tamamlamalı, yeni fırsatlar yaratma yerine eskileri akıllıca değerlendirmelisiniz. İletişim, haberleşme, detaylı işler, hatalar, ihmaller ve unutkanlık artacaktır. Fakat, bu size durum değerlendirmesini daha net yapmanızı sağlayacak, daha hesaplı davranarak içinden çıkılmaz sorunları çözeceksiniz. Finans ve aşk gezegeniniz Merkür geri gitmesine rağmen, sizi mutlu etmeye devam ediyor. . Ertelenen projeler ve ödemeleriniz hız kazanacaktır. Kariyeriniz önem kazanacak ve daha çok para kazanmanın yollarını arayacaksınız. Bu ay patronlarınızın dikkatini çekeceksiniz. Önce iş çabalarınız göz dolduracak ve daha sonra paranız artacaktır. Bu dönemde; maddi konularla ilgili bilançolarını gözden geçirerek, parasal konularda daha da detaylara inerek stratejiler geliştirebilirsiniz. Patronunuzdan ve ailenizden beklediğiniz destek gelecektir. Güneş tutulması arkadaşlarınızla ilişkilerinize yeni bir boyut getirecektir. Ayrıca ortaklıklar konusunda dikkatli olmanız gerekiyor. İş ortağınızdan beklemediğiniz sizi üzecek davranışlar görebilirsiniz.

GÜNEŞ TUTULMASI
3 Kasım’da güneş kariyer evinizde tutuluyor. Bu dönmede yaşayacağınız sorunlardan olumsuz etkilenmek yerine evrenin size vereceği derslerden kendinize pay çıkarmalısınız. Gücünüzün sınırlarını fazla abartmamalısınız. Altından kalkamayacağınız konulardan uzak kalmalısınız. Bulamayabilirsiniz..Kariyer evinizde gerçekleşecek olan ” güneş tutulmasından ” sonra fikirsel ve kişisel olarak yaşayacağınız değişim önemli olacak. Siz, kurallardan hoşlanan ve belli kriterleri olan bir kişisiniz. Bu tutulmanın kişiliğiniz üzerinde yapacağı etkileri düşünmeli ve fiziksel ve ruhsal anlamda yaşayacağınız değişimleri iyi tespit etmelisiniz. Yaşamdan ne beklediğinizi kendinize sormalı ve isteklerinizin yön değiştirmesine izin vermelisiniz. Sıkı sıkıya bağlı olduğunuz kurallar belki de yaşantınızın yanlış bölümleridir ve çıkarılması gerekiyordur. Belki de meslek değiştireceksiniz. Kariyerinizle ilgili sıkıntılarınız var ve yüzleşmekten korkuyorsunuz. Bu tutulma “çevrenizin sizi nasıl gördüğünü” değil, “sizin kendinizi nasıl gördüğünüz” hakkında fikir verecektir.

Aşk

JÜPİTER SAĞLIK VE ÇALIŞMA EVİNİZDEN ŞANS VERİYOR
Kendinizi iyi hissettiğiniz zaman çalışma yaşantınız daha verimli olacak. Ortaklarınız ve partnerinizle aranızda anlaşmazlıklar çıkarken, beklentilerinizde yavaşlamalar ve gecikmeler olabilir. Bunlara kafanızı fazla takmayarak, daha önce üzerinde yoğunlaştığınız ve karar verdiğiniz konuları bir an önce bitirmeye çalışın. Bu arada bazı iş gecikmeleri de olabilir. Yanınızda çalışan kişilerle aranızda bazı sorunlar çıkabilir. Beklentilerinizin karşılığını alamayabilirsiniz.

İLİŞKİLER YÖN DEĞİŞTİRİYOR
Bu ay, güçlü dostlukların temelini atacaksınız. Düşüncelerinden yararlanabileceğiniz dostluklar kuracak ve bu konuda müthiş bir iletişim içinde olacaksınız. Başkalarına çılgın gelen işler, size son derece kolay gelecek. . Güneş aynı zamanda sizin Ortaklık ve evlilik gezgeniniz olduğu için, çalışma yaşantınızla ilgili olumlu değişimler içinde olacaksınız. Sessizce işinizi yapmaktan hoşlandığınız için, bu dönemde rahatsız edilmek istemeyebilirsiniz. Her konuda yoğun duygular içindesiniz. İşinizle ilgili odaklaşmak isteyeceksiniz. Güneş’ten de olumlu etkiler var. Yatırım konusunda akıllıca kararlar vereceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerle uyumlu işbirliklerini gerçekleştireceksiniz. 1Hazirandan sonra yaşayacağınız Güneş tutulması kariyer değişimlerine neden olacak.. Patronunuz ve amirinizle meydana gelecek gerilimlere karşı hazırlıklı olmalısınız. Olayları genişleterek ve masaya yatırdığınız zaman, yaşamınızı zorlaştıran ve kendinizi kısıtlayan olayları daha net görmeye başlayacaksınız. İş yerinizde çıkabilecek aksiliklere karşı hazırlıklı olmalısınız. Eğer, gerçek önemli bir ilişkiye sahipseniz; ciddi kararlar alabilirsiniz. Bu konuda ailenizi de önemli katkıları olacaktır.

NEPTÜN SEZGİSELLİĞİNİZİ ARTTIRIYOR
Bu dönemde, yardım etme duygunuzun yoğun olmasından dolayı; gizli kalmasını istediğiniz yapıcı faaliyetlere de katılabilirsiniz. Sosyal ve aşk ilişkilerinizle yeni durumlarla karşılaşacaksınız. Bitmesi gereken durumlar gündeme gelecektir. Bir türlü kopamadığınız ve süregelen ilişkiniz hakkında kesin kararı vereceksiniz. Yolunda gitmeyen sosyal ilişikleriniz yön değiştirecek, şimdiye kadar fark etmediğiniz detaylar önem kazanacak, ilişkinizi ve kendinizi sorgulayacaksınız. Yanlış dostluklar biterken, akabinde başlayan yeni dostluklardan çok şey kazanacaksınız.

Sağlık

Sağlığınızla ilgili sorunlar konusu; geçen ay olduğu şekilde devam ediyor. Enerjinizi doğru kullandığınız zaman hiçbir problem çıkmayacağına emin olabilirsiniz. Stres ve olumsuz şartların midenizi ve sinir sisteminizi olumsuz etkilenmesinden kendinizi korumalı ve uyku düzeninizin bozulmamasına dikkat etmelisiniz. Fazla yoğunluktan yorgun düşebilirsiniz. Tansiyon sorunu olanlar dikkatli olsunlar. Sinirsel felçler ve kazalara yol açabilecek olaylardan sakınmalısınız. Özellikle yolculuklarda ani kayıplar yaşayabilirler. Yola çıkmadan önce, valizlerini çantalarını, pasaportlarını kontrol etmelisiniz. Kemiklerinizi korumalı ve diş kontrollerinizi yaptırmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*