Aylık Oğlak Burcu Yorumları Nisan 2013

Oğlak
23 Aralık – 20 Ocak

İş

oglak-burcuPlüton kişilik evinizde ilerlemeye devam ediyor. İşinizi yakından ilgilendiren konularda oldukça derin düşünmenizi sağlayan enerjiler altındasınız. Fakat bu enerjinin sizin açınızdan çok etkin olması için, ağır düşünce tarzınızı ve ciddi bakış açınızı esnetmeniz gerekecektir. Çünkü bu enerji aktif olmanızı, girişimci olmanızı ve çevrenizle yakın ilişkide bulunurken rekabetçi bir hareket tarzı geliştirmenizi istemektedir. Sizler herşeyi sağlam bir bakış açısıyla ele alarak temkinli hareket etmek yanlısı olduğunuzdan, bu enerji altında kendinizi dağılmış bir şekilde hissedebilir, sıkılabilirsiniz. Rutin iş temponuzla ilgili konularda girişken olmanız için öncelikle sağlıklı olmanız gerekecektir. İşte bu dönemde üzerinizdeki ağırlıklar nedeniyle istediğiniz anlamda randımanlı olmak zorlaşabilir. Ay boyunca, iş ilişkilerinizi karşılıklı performans içinde yürüteceksiniz. Satürn; ay boyunca 10 evinizde kariyerinize disiplin getirmeye devam ediyor. Daha aylarca hem kariyerinizi etkileyecek hemde yeni çevrelerinizi denetleyecek… Artık paranızın değerini daha iyi biliyor ve akıllıca yatırımlar yapmak istiyorsunuz. Bu ay, çok istediğiniz bir mala kavuşabilirsiniz. Partnerinizin de desteğiyle emlak ve yatırım konusunda başarılı bir tablo çizecek ve size fayda sağlayacak yatırımlara yöneleceksiniz. Bu arada, hatalar konusunda da sizi uyarıyoruz. Bir emlak satın almak istiyorsanız; dış görünüşünüzün güzelliğinden çok, sağlam ve uzun ömürlü olmasına dikkat etmelisiniz. Uzun transitiniz Uranüs; daha yıllarca 4.. evinizde kalacak, bu evle ilgili değişimlere neden olacaktır. Ailenizle ilgili sürpriz konular yakın çevrenizde yenilenmeler söz konusu olacak. Eğlenceli yolcular ve kısa yollarda tanıştığınız kişilerle güzel hoşsohbet arkadaşlıklar kuracaksınız..Aile büyükleri veya yaşlı üyeleriyle düşünce birliği içinde olsanız bile, onların geleneksel yapısı sizin her zamanki bekledikleri i yönlerinizle çelişkiye düşebilir. Ani değişimlerle aykırı düşünceler içine girebilirsiniz. Birlikte yaşadığınız evde yapacağınız değişimler onlara ters gelebilir. Finans gezegeniniz Satürn; 11. evde geri hareketini yaparken, ideallerinizi gerçekleştirmek için size gelen teklifleri dolaylı yollardan kabul edebilirsiniz..Jüpiter , verdiğiniz kararları uygulamanız için yolunuzu aydınlatmaya ve büyük nimetlerinden yararlanmanız için emrinize amade olmaya hazır. Şimdi gerek ilişkiler gerekse yaşamınız için yeni kararlarını uygulamak durumundasınız. Karşınıza çıkacak fırsatlar aracılığıyla, gelişim sağlayabileceğinize inandığınız alanlarda cesur olmak durumundasınız.

Aşk

25 Nisan’da kariyer evinizde ay tutulması gerçekleşecek..Değişen ruh durumunuz nedeniyle, gizemli davranışlar içinde çevrenin ilgisini çekeceksiniz. Ön planda olan maddi kaygılarınız, çevre ile olan ilişkilerinizde karmaşık duygular yaşamanıza neden olabilir. Derin duygular içindesiniz. Her şeyin araştırmasını tam olarak yapacaksınız. Yeni kazanç kapılarınız için, çevredeki fırsatlardan faydalanacaksınız. Uzun süredir kavuşamadığınız beklentilerinize yeni bir formül geliştirmek yerine; beklemeyi yeğleyerek, içinizdeki korkuları yenmelisiniz.. Cinsel cazibeniz artıyor. Bazılarının, iş ortaklığı kuracağı kişilerle aşk yaşama ihtimali var. Bazı Oğlaklar, eşleriyle ortak iş kuracak ve yaşam arkadaşlığının yanı sıra çalışma hayatlarını da paylaşacaklar. Çok hızlı tempoda çalışmak gerekliliği nedeniyle kolayca yorgun düşebilir, bazı görevlerinizi yerine getirmekte zorlanabilirsiniz. Kimi anlarda şöyle bir düşündüğünüzde kendinizi gereksiz bir sürü işin ortasında tuhaf hissedebilirsiniz. Sürekli bir meşguliyet hali nedeniyle hayatın keyifli yanlarını tatmanız zorlaşabilir, belirli bir düzen içinde sanki sadece çalışan bir kişisiniz..

Sağlık

Ay içinde sağlıkla ilgili önemli bir sorun görünmüyor Ayaklarınız ve iskelet sisteminizi korumalısınız. Jüpiter Sağlık evinizde iştahınızın açılmasına neden olacağı için; Kendi doğrularınızla hareket edeceksiniz. Önemli olan düşüncelerinizi temizlemek ve ruhsallığınız yenilemektir. Terapilere vereceğiniz ağırlık sizi önemli arınmalara getirecektir. Doğru beslenme konusunda kendi yöntemleriniz geliştireceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*