Aylık Oğlak Burcu Yorumu Kasım 2013

  • Aylık Oğlak Burcu Yorumu

  • 23 Aralık – 20 Ocak

İş

oglakMERKÜR GERİ GİDİYOR
9 Kasım’a kadar Merkür kariyer evinizde geri gitmesine rağmen, mesleki eviniz hala çok güçlü.. Geri giden Merkür”le Kariyer Evinizdeki Güneş ve Satürn maddi konularda sorumluluklarınızı gözden geçirmeniz konusunda sizi uyarmakta ve harcamalarınızı kısıtlamanız gerektiğini hatırlatmaktadır. Bu etkiyle, bazı gözden kaçan detayları açıkça göreceksiniz. Planlarınız yaparken, kendi düşüncelerinizden yola çıkacak ve işinize hiç kimseyi karıştırmak istemeyeceksiniz. Bu dönemde, karşı cins üzerinde isteklerinizi yaptıracak bir güce sahip durumda olacaksınız. Kendinizi ifade ederken, sözcüklerden çok yaptığınız işlerde başarılı olmak isteyeceksiniz. Yaşam kalitenizi arttırırken, bulunduğunuz şartları analiz edeceksiniz. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için en uygun dönemlerden biri. Merkür’ün geri hareketi sırasında, daha önce girişimde bulunduğunuz maddi konuları kapsayan işleriniz tekrar gündeme gelecek. Resmi bir konuda imza atmak, yeni bir işi başlatmak veya gayrimenkul alımı gibi konularda zorlanabilirsiniz, Dikkat edin! Daha sonra istenmeyen sonuçlarla baş başa kalabilirsiniz.

Aşk

3 KASIMDA GÜNEŞ TUTULMASI SONUCUNDA AİLENİZ VE MESLEĞİNİZİ DENGELEMELİSİNİZ
Ailenizle ilgili konuların gündem kazanmasıyla yaşadığınız duygu bağlarını pekiştireceksiniz. Güçlü duygularla başlattığınız çalışmalarınızı inatla sürdüreceksiniz. Aile büyüklerinin sorunları gündeme gelebilir. Geçmişe dayalı tecrübelerinizin doğruluğunun, bugün de kanıtlanması sizi her konuda haklı çıkaracak. Bu nedenle kendinizle ilgili düşüncelerinizde ısrarcı olacaksınız. Bu ay, ikna kabiliyetiniz artıyor. Gündemde olan konularla ilgili birleştirici konuşmalar yapacağınız yerlerde bulunabilirsiniz. Çevre faktörler sayesinde güçleneceğiniz işler peşinde koştururken, sosyal kişiliğinizde sağlam temeller üzerine boy verecek. Yönetici ruhu taşıyan insanlar size daha fazla güven verecek. Onlarla bir çok iş fırsatı yakalayacaksınız..Kariyer evinize yakın gerçekleşecek Tutulma mesleki konularda sorunları da beraberinde getirecek. Çok dikkatli olmalısınız. Baskıcı düşüncelerinden dolayı çevrenizle uyumsuzluk yaşayacaksınız.

Sağlık

CİLDİNİZ ÇOK HASSAS
Sağlık gezegeniniz Merkür bu ay AKREP burcunda ilerliyor. Bu dönemde kozmik güçler sizi desteklemeye devam edecek ve zorluklar karşısında güçlenmenizi sağlayacak. Sağlığınız konusunda olumlu bir ay. Sadece uzun soluklu koşuşturmalarınız arasına kısa dinlenme molaları koyabilirsiniz. Merkür kişisel evinizde geri hareketini yaptığını unutmamalısınız. Bu dönemde, kendinize olumlu uğraşılar bulabilir ve zihninizi dinlendirebilirsiniz Alkol konusunda kontrollü davranmalısınız. Uykusuz kalmamalı ve sizi depresif yapacak olaylara karşı temkinli olmalısınız. Kısa yürüyüşler, meditasyon, yoga ve dansla ilgilenmelisiniz. Spor yaparken dikkatli olmalısınız. İskelet sistemini zorlayacak hareketlerden kaçınmalısınız. Alerji yapacak yiyeceklerden uzak kalmalı ve yağlı besinlerden kaçınmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*