Aylık Terazi Burcu Yorumları Nisan 2013

Terazi
24 Eylül -23 Ekim

İş

terazi-burcu115 Nisandan sonra durumunuz çok daha ilginç bir durum haline gelecek. Bu dönemde dostlarınızın fikirleri önemli olacak ve onlara aynı doğrultuda hareket edeceksiniz. Arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırarak, onlarla ortak zevklerinizi paylaşacaksınız. .. Size statü sağlayacak parasal kazançlarınızı arttırıcı yönlendirmeler verirken, aynı zamanda zorlayıcı şartlar sunacaktır. Bu engeller hırsınızı körükleyecek, inatçı yönlerinizi ortaya çıkaracak. Sosyal yönleri güçlü ve kariyer sahibi kişilerden destek alacaksınız. Tutulma finans evinizde gerçekleşecek.. Tutulma her zaman kötü sonuç vermese de dikkat etmek gerekir.İş takiplerinde sinirli olmamalı ve ani olaylar karşısında tepkilerinizi frenlemelisiniz. Bu gündem içinde kendinizden genç veya yaşlı kişilerle daha yoğun bir şekilde anlaşacaksınız.Satürn gezegeni, ay boyunca sizin çevresel koşullarınızı destekleyecek ve önemli kişilerle bir arada olmanız sağlayacak. Bazılarınız, kariyerinizi bu şekilde genişletecek veya sınırlarınızı olumlu bir şekilde çizeceksiniz. Eski arkadaşlıklarınızın gündem kazanması sizi mutlu edecektir.

Aşk

Bu ay yoğun bir ilişki trafiği içinde başlayacak. Aşk ve ortaklık evinizde;Güneş, Mars , Venüs ,Uranüs bulunmakta ve aşkta size ilginç sürprizler hazırlamakta. Seçim hakkınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Fakat bu dönemin en olumsuz yönlerinden biri: eleştirici yönlerinizin ortaya çıkması ve bu nedenle ilişkilerinizde pürüzler yaşama olasılığıdır. İlişkilerinizde sorun yaşayabilirsiniz. Bu nedenle, ortaklarınızla aranızın açılmasına neden olacak tartışmalardan uzak kalmalısınız. Duygu değişimleri yaşamak sizi agresif yapabilir. Bir ilişkiniz daha sonra cinsel dürtülerin bitmesiyle cazibesini yitirecektir.Değişen ruh durumunuz nedeniyle, gizemli davranışlar içinde çevrenin ilgisini çekeceksiniz. Ön planda olan maddi kaygılarınız, çevre ile olan ilişkilerinizde karmaşık duygular yaşamanıza neden olabilir. Derin duygular içindesiniz. Her şeyin araştırmasını tam olarak yapacaksınız. Yeni kazanç kapılarınız için, çevredeki fırsatlardan faydalanacaksınız. Güneş; isteklerinizin gerçekleşmesine yardım ederken, kendi inisiyatifinizle cesur davranışlar içinde olacak ve sınırlarınızın ne olduğu konusunda kendiniz karar vereceksiniz.. Cinsel potansiyelinizin oldukça yüksek olması nedeniyle, isteklerinizde aşırıya kaçabilirsiniz. Bu dönemde sizden yaşça büyük bir kişiden evlilik teklifi alabilirsiniz. Orijinal dostluklar ve arkadaşlıklar gündeme gelecek. Henüz yeni tanıştığınız kişilerle uygun sohbet ortamları yakalayacak, uyumlu kişilik sergileyeceksiniz. Bu dönemde ani başlayan geçici aşk ilişkilerine karşı tedbirli olmalısınız. Sadece keyifli günler geçirirken, bu beraberliklerinizden çok şey beklememelisiniz. Sürpriz evlilikler ve boşanmalar olacaktır.Yine bu dönemde kariyerinizde size şans verecek kişilerle tanışacaksınız. Düşüncelerinizi odaklaştıracak ve uyumlu dostluklar sunacaksınız. İçsel yeteneklerinizi doğru bir şekilde kullanırken, aynı düşünceyi paylaştığınız kişilerle işbirliği içinde gerçekleştireceğiniz işleriniz olacaktır.

Sağlık

Sağlık evin altıncı ev, çok fazla etkili ve güçlü değil. Merkür Ve Neptün’den sağlığınız olumlu etkiler alıyor. Bazılarınızda; fiziksel görünüşünüze yönelik özen için, geleneksel yollardan çok (diyet, yoga, alternatif tıp, bitkisel tedavi, hemopati gibi) olayları tercih edeceksiniz. Uzak doğu felsefelerine merak saldın. Ruh eviniz dördüncü evdeki Uranüs ile birlikte, daha gelişmiş seviyelerde etkiler aldın.. Ruhsal durumun; yaşam dengelerini kurma adına, içinde bulunduğun koşullara çabuk ve hızlı uyum sağlayacak..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*