Aylık Terazi Burcu Yorumu Kasım 2013

  • Aylık Terazi Burcu Yorumu

  • 24 Eylül -23 Ekim

İş

teraziFİNANS EVİNİ ÇOK GÜÇLÜ
Giderek artan bir başarı grafiğiniz olacak.. Satürn sayesinde disiplin kazanacak. Kariyerle ilgili ufkunuz genişleyecek, sizi motive ederek teşvik olmanızı sağlayacak yeni fırsatlar ortaya çıkacak. Kariyer gezegeniniz…Finans evinizde bulunan Güneş, Satürn ve MERKÜR ; size başarıları getirecek pozitif etkiler verecek şekilde etkileşim içinde ki, bu çok nadir olan bir olaydır. Doğuştan gelen bir yetenekle grup çalışmalarına yatkınsınız. Bu nedenle yeni arkadaşlar kariyerinizi güçlendirecek, güçlenen kariyeriniz yeni arkadaşlıklar getirecek.Yaşam arenasında güçlü kalabilmek için bu yıl yapacağınız önemli durumlardan biri de; kendiniz için kendinize yatırım yapmak olacaktır. Maddi ve manevi açıdan yaşamakta olduğunuz süreçlerin değerlendirmelerini hızlı yapacak, kazanımlarınız konusunda doğruyu en kısa yoldan bulacaksınız.

JÜPİTER KARİYER EVİNİZDE GERİ GİDİYOR
Ay boyunca Jüpiter kariyer evinizde geri gidiyor. Bu ay, temkinli olmalı, isteklerinizi gerçekleştirme konusunda kişisel çabalarınızı oto kontrollü bir şekilde gerçekleştirmelisiniz. Kendi bireyselliğinize yönelik tutum içinde olmanıza rağmen; karşınızdaki kişileri de kırmamak konusunda hassas davranacaksınız. Kendi tasarruflarınız doğrultusunda çevrenize de yardımcı olacaksınız.

DOLUNAY 8. DEĞİŞİM EVİNİZDE GERGİNLİK YARATACAK
17 Kasımda Dolunay değişim ve finans evinizde gerilim yaratacak. İsteklerinizde artış ve sıkıntı çevrenize karşı negatif olmanıza neden olacak. Günlük uğraşılarınızda olayları algılama şekliniz maddi temeller rotasında olacak. Birlikte hareket etmeniz gereken kişiler üzerinde hakimiyet sağlayacak ve isteklerinizi kabul ettireceksiniz. Bu dönem Güçlü sezgilerinizle çevrenizdeki kişileri şaşırtırken, bazen anlaşılmaz bir tablo çizebilirsiniz. Bu dönemde gergin bir şekilde olayları sorgularken, yapığınız analizlerle sonuca hızlı gideceksiniz. Sosyal statünüzü geliştirecek arkadaşlarla bir arada olurken, sezgisel yeteneklerinizi onlarla birleştireceksiniz. Değer yargılarınızda köklü değişimler meydana gelecektir. Mal varlığınızı arttırmak isteyecek, yaşam sınırlarınızı genişleterek rahat bir esnekliğe kavuşacaksınız.

MERKÜR FİNANS EVİNİZDE GERİ GİTMEYE DEVAM EDİYOR
9 Kasım’a kadar satın alacağınız şeylere dikkat edin. Bu dönemde düşüncelerinizi yanlış yansıtabilir ve ortak çalışmalarınızda anlaşmazlıklar çıkabilir. Partnerinizle ters düşecek ve bir türlü ortak noktada buluşamayacaksınız. Böyle durumlarda, sessiz kalmaya çalışmalı, fikirlerinizi kendinize saklamalısınız. Mümkün olduğunca karşı tarafın düşüncelerine saygı göstermelisiniz. Resmi bir konuda imza atmak, yeni bir işi başlatmak veya gayrimenkul alımı gibi konularda zorlanırken, sonradan istenmeyen sonuçlarla baş başa kalabilirsiniz.

Aşk

YAKIN ÇEVRENİZ GÜÇLENİYOR
Yakın ilişkilerinizde önemli aşamalar kaydedeceksiniz. Kardeşlerle gücünüzü birleştirirken, bazı Teraziler’in kardeşleriyle aralarında sorunlar yaşayacak ve en küçük sorun nedeniyle tartışmalar meydana gelecek. Bu arada ay boyunca Uranüs ve Neptün’ün geri hareketlerini unutmamalısınız. Enerjinizi zorlama yerine mevcut imkanlarınızı en doğru şekilde kullanmalısınız. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için en uygun dönemlerden biri.

3 KASIMDA GÜNEŞ, FİNANS EVİNİZDE TUTULUYOR
Tutulma sayesinde paranızın değerini çok daha iyi öğreneceksiniz.. Düşünerek yapacağınız her şey daha sonra size artı olarak dönecektir. Merkür’ün finans evinizdeki geri hareketi sırasında, daha önce girişimde bulunduğunuz maddi konuları kapsayan işleriniz tekrar gündeme gelecek. Tutulma beklemediğiniz bir maddi kayıp getirebilir. Fakat Merkür’ün ters hareketini düşünerek, atılımlarınızı yaparken fazla cesur davranmamalı ve oto kontrolü elden bırakmamalısınız. Önemli kararlarınız ertelemeli, yeni bir aşka başlamamalı, piyango ve şans oyunlarından uzak kalmalısınız.

MARS BİLİNÇALTINIZI ENERJİK TUTUYOR
Ay boyunca Mars 12. Ruhsal evinizde ilerliyor. Her konuda bilinçli ve enerjik bir durumdasınız. Sırları ve çevrenizdeki olayların arkasında gelişen problemleri çok güzel çözüyorsunuz. Beğendiğiniz kişiye karşı duygularınızı gizleyeceksiniz. Çünkü kırılmaktan korkuyorsunuz. Yanlış anlaşılmak istemediğiniz için, aşkınızı içinizde yaşamak isteyebilirsiniz. Aslında, kişileri gözünüzde büyütmenin bir anlamı yok. Karşınızdaki kişiye olan hayranlığınızı fazla abartabilirsiniz. Hayal kırıklıklarına yatkınsınız. Platonik duygular için ideal bir ay fakat daha sonra bu duygular önemini kaybedecek. Partnerinize daha çok zaman ayırmalı, onun sizden beklentilerine karşı ilgili olmalısınız. Unuttuğunuz ortak zevklerinizi yeniden gündeme getirin.

Sağlık

SAĞLIĞINIZI GÖDEN GEÇİRİN AMA FAZLA SORUN YARATMAYIN
Ay boyunca Neptün sağlık evinizde size destek vermesine rağmen, zıt burcunuz Başak’taki Mars kişisel çatışma verebilir. Ruhsal durumunuzda yarattığı dengesizlikleri meditasyon ve yoga ile dengede tutabilirsiniz. Uzun zamandır ihmal ettiğiniz bir genel kontrolden geçebilirsiniz. Aşırı enerjinin size vereceği zararları unutmamalı ve cinsel yaşamınızda dengeyi korumalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*