Aylık Yay Burcu Yorumları Nisan 2013

Yay
24 Kasım – 22 Aralık

İş

yay-burcuMerkür ve Neptün iletişim evinizde güçlü hayaller ve hayalleriniz yaşama geçirme şansı veriyor. . Fazla hareketli olacağınız bu günlerde, dikkatli olmalı ve ufak tefek kazalara karşı tedbiri elden bırakmamalısınız. Öğrenme kabiliyetinizdeki artışlar, önemli kararlar almanıza neden olacaktır. Bilginizi çevrenizle paylaşırken, kendinizi ispat etmek isteyeceksiniz.. Bazılarının birliktelikleri ilginç bir hal alacak25 Nisanda Ay Tutulması gerçekleşiyor. Bilinçaltınız farklı çalışmaya başlayacak. Satürn’de Akrep’te tutulmayla birlikte etkileşmeye girecek… Finans gezegeniniz Satürn İçselliğinizi tetikleyecek. Para harcama içgüdüleriniz oldukça yoğun seyrediyor. Yaşamdan maddi talebiniz oldukça yüksek..Yeni insanlar tanımak ve çevrenizde farklı kişiler olsun istiyorsunuz. Kalite sizin için çok önemli bir tanı haline geldi. Herkesi inceliyor ve size uygun kişileri çevrenizde görmek istiyorsunuz..Satürn, yaşama bakış açınızda ve finans konularında zor hedeflere kilitlenmenizi sağlayacak. İstekleriniz konusunda gerçekçi olmalısınız. Satürn, ütopik değil mantıklıdır. Kişisel isteklerinizle ilgili konularda öz veride bulunmanız gerekebilir. Size bir katkı getirecek her türlü koşulu defalarca gözden geçirmek zorundasınız. Satürn, yapacağınız işleri kurallar dahilinde kullanmanızı ister. Eğer, siz ona uyarsanız; o da size istediğiniz şartları sunar. Yaptığınız işten eminseniz, size daha fazla deneyim kazandıracak koşullar yaratır. O, öğretmen bir gezegendir..

Aşk

Duygularınızda geçmişten kaynaklanan bir karmaşa yaşayabilirsiniz. Geçici olan o günkü gerilimli halinizi fazla önemsemeyin. İçinde sakladığınız duygularınızı abartmayın. Satürn’den aldığınız kozmik etkiyle, enerjinizi tasarruflu kullanmaya çalışın. Bu şekilde davranarak, yaşamda kaçırdığınız bazı şartları yeniden elde edebilirsiniz. Hayatınızı düzenlemek için ilginç önemli fırsatla önünüze kaliteli bir şekilde sunulacak. Çevrenizde entelektüel aktivitelere katılırken, sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz. Yakınlarınızın ve sevdiklerinizin hakkını savunurken, yardım etme duygularınız sizi rahatlatacak. İstekleriniz artacak ve yeni fikirsel kurgulamalar içinde olacaksınız. Manevi duygularınız atağa kalkacak, sosyal yaşantınızda yeni ve mutluluk verici durumlarla karşılaşacaksınız. Yakın dostlarınızla aranızda duygusal bağlarınız güçlenecek, okul aşkları ve yakın arkadaşlarınızla aranızda aşk ve hissi konularınız gündeme gelecek

Sağlık

Sağlığınız konusunda; bu ay, ayak bileklerinizi zorlamamalısınız. Özel zevklerinizde aşırıya kaçabilirsiniz. Daha az yemek yemeli ve spor yapmalısınız. Tansiyon ve dolaşım bozukluğu yaşayabilirsiniz. Çarpıntılar ve kansızlıkla ilgili sorunlar gündeme gelebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*