Aylık Yay Burcu Yorumu Kasım 2013

  • Aylık Yay Burcu Yorumu

  • 24 Kasım – 22 Aralık

İş

yayÇEVRENİZDE GÜÇLÜ KİŞLER OLMASINI İSTİYORSUNUZ
Güneş 11. Ve 12 evinizi ortaklaşa etkiliyor. Düşündüğünüz kişilerin size vereceği güçle fikirleriniz daha sağlam ilerliyor. Yaratıcılığınızı, devinimlerin ön gördüğü koşullara uyarlayarak yaşama geçirebilirsiniz. Düşünürler ve felsefe adamları için önemli bir dönem. Şimdiye kadar düşündüğünüz fakat bir türlü gerçekleştiremediğiniz projeleriniz varsa, bu dönemde başarı ile uygulayabilirsiniz. Çünkü işinize yarayacak tecrübeli kişiler çevrenizde olacaktır.Eski olaylara takılmayın artık. Geçmiş geçmişte kaldı. Önünüz açık ve güzel.. Jüpiter maddi konularda size istediğiniz güzellikleri ve parayı getirecek.

3 KASIM’DA 12 EVİNİZDE GÜNEŞ TUTULMASI
Güneş tutulması bir çok düşüncenizin açığa çıkmasına neden olacak. Kafanızda şekillendirdiğiniz hiçbir konu size zor gelmeyecek. Özel ilişkilerin temelini atabilirsiniz. Çevrenizle ilgili büyük projelerinizi gerçekleştirmek için elinizde müthiş bir kozmik enerji var. Planlarınızı değiştirmek yerine, evrenin size sunacağı değişimden ne kadar yararlanacağınızı keşfedin ve fırsatları lehinize çevirmeye bakın. Çünkü büyük enerjilerin etkisi sizin isteklerinizin dışında gelişecektir..İyi pozisyondaki dostlarınızın yardımlarını görecek, beklemediğiniz bir şekilde ortaya çıkan özel kişilerden destek alırken, aynı enerjiye ve görüşe sahip olduğunuz kişilerle ortak çalışmalar içinde olacaksınız. Tutulma; düşüncelerinizin büyümesine fakat gerginleşmesine de neden olacak. Cezaevinde yatan kişilerin sürpriz olarak özgürlüklerine kavuşma veya tam bunu tersi olabilir. Hiç ummadığınız bir maddi konudan hukuksal bir yargılama ve hapis kararı olabilir. Sinirsel gerilimlere dikkat.

Aşk

VENÜS PARA EVİNİZDE
6 kasımdan sonra Venüs para evinizden size önemli ve güzel destekleriniz ay boyunca verecek.. Günlük süreçlerde sevdiğiniz ve zevk aldığınız işlerle haşır-neşir olacaksınız. Fakat, dikkatli olmalısınız. Çünkü, bu sayede hem para kazanacak, hem de kişisel tatmin sağlayacaksınız. Üstelik bu çalışmaları sevdiğiniz arkadaşlarınızla birlikte motivasyon içinde yapacaksınız. Yanınızda çalışan kişilerin iş performansı sizin hırslı yönlerinizi ortaya çıkaracak biçimde olacak. Rutin işleriniz ve gündelik çalışmalarınızda, cesur ve akıllıca planlarınızı sergileyeceksiniz. Bu dönem özel ilişkiler konusunda çok dikkatli olmalısınız. Çünkü, karşılaşacağınız kişilerin etkili sözleri ve anlamlı davranışları baştan çıkarıcı olacaktır.

Sağlık

MERKÜR GERİ GİDERKEN TAKINTILI OLMAYIN
Merkür 10 Kasıma kadar 12.Evinizde geri hareketini yapıyor. Dostlarınız ve çevrenizi sınamak ve önemli fırsatları görmek için tam zamanı. Durgunlaşan ilişkilerinizde görmeniz gereken detayları yakalayacaksınız. İstekleriniz konusunda çelişkiler yaşamanız mümkün. Alışkanlıklarınız ve yenilikler konusunda aşırı uçlar yaşayabilirsiniz. Güvensizlik duygularınız sizi başkalarının onayına muhtaç duruma sokabilir. Bu arada hızlı gerçekleştirilebilecek idealler peşinde olacaksınız. Hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsanız, dikkatli olmak zorundasınız. Acelecilik kayıp getirebilir. Yaşamla ilgili felsefi analizlere doğru bir yöneliminiz olacak. İnsan ilişkilerinin neden ve sonuçları ile ilgili psikolojik gözlemlere ağırlık vereceksiniz. Bilinçaltınız karışacaktır. Gücünüzün yavaşladığını hissederek, kendinizi geri plana çekme ihtiyacı duyabilirsiniz. Takıntılarınız sizi rahatsız edebilir. Dostlarınızın sırlarını saklamak isteyecek ve bu konuda taviz vermek istemeyeceksiniz. Yakın dostlarınızın sözlerinden ve davranışlarından etkileneceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*