Aylık Yengeç Burcu Yorumu Kasım 2013

  • Aylık Yengeç Burcu Yorumu

  • 22 Haziran – 23 Temmuz

İş

yengec3 Kasımda aşk ve sosyal eviniz olan 5. Evinizde güneş tutulması gerçekleşiyor.Olumlu bir aşk sinyalleri karşınızda işte. Keyfini çıkarmaya bakın.Merkür geri giderken gerçekleşen bu tutlma her anlamda size farklı sunumlar getirecek. Merkür’ün geri hareketi sırasında; dikkatli olmalı, imzalardan ve anlaşmalardan uzak kalmalısınız. Ortaklarınız ve partnerinizle aranızda anlaşmazlıklar çıkarken, beklentilerinizde yavaşlamalar ve gecikmeler olabilir. Bunlara kafanızı fazla takmayarak, daha önce üzerinde yoğunlaştığınız ve karar verdiğiniz konuları bir an önce bitirmeye çalışın. Bu arada bazı iş gecikmeleri de olabilir. Yanınızda çalışan kişilerle aranızda bazı sorunlar çıkabilir. Beklentilerinizin karşılığını alamayabilirsiniz.

GÜÇ VE SOSYAL STATÜ ÖNEM KAZANACAK
Bu dönemde güçlü beraberliklerle birlikte, isteklerinizde artışlar ve önemli kişilerle yapacağınız işbirlikleri önem kazanacaktır. Güvenilir bir kişiliğe sahip olmanız nedeniyle; prestij kazanacak, arkadaş çevrenizde olumlu katkılar sağlayacak kişilerle bir arada bulunacaksınız. Bu birliktelikler; iş yaşantınızda önemli açılımlara da, neden olacaktır. Sizden yaşça büyük kişilerle kuracağınız ortaklıklar uzun vadeli potansiyele sahip olacaktır. Kendinizden büyük biriyle güçlü bir duygusal beraberlik yaşayabilirsiniz. Partnerinizden beklentilerinizin çıtası yüksek olabilir. Onun himayeci tarzı sizin için önemli bir güven potası oluştururken, partneriniz sayesinde değişik ve güçlü çevrelerin içinde bulunabilirsiniz.

Aşk

UZUN VADELİ BİR EVLİLİĞİN TEMELİ ATILIYOR
6 Kasımdan sonra Venüs evlilik evinizde Plüton’la birleşiyor. Ciddi beraberlikler için uygun bir dönem …Siz kurallardan hoşlanan ve belli kriterleri olan bir kişisiniz. Bu tutulmaların kişiliğiniz üzerinde yapacağı etkileri düşünmeli ve fiziksel ve ruhsal anlamda yaşayacağınız değişimleri iyi tespit etmelisiniz. Yaşamdan ne beklediğinizi sorgulayarak, isteklerinizin yön değiştirmesine izin vermelisiniz. Bilinç altınızda bastırdığınız duyguların açığa çıkmasıyla yaşantınızda değişen koşuları yeniden değerlendirmeniz gerekecektir. Günlük yaşantınızda bazı alışkanlıklarınızın değişmesi gerektiğini bu tutulum size hatırlatacaktır. Değişime hazır değilseniz, sancılı bir devre geçirebilirsiniz. Yine bu evde uzun transitini 5. Evinizde gerçekleştiren Satürn, eski dostlukların bir araya gelmesini sağlayacak. Eski küslüklerin ortadan kalkacağı ortamlar gündeme gelecek. Yeni dostluklar konusunda dikkatli olmalısınız. Tartışma ortamlarından kaçınmalı, size enerji verecek dostlukları tercih etmelisiniz. Çevrenize kırıldığınız noktalarda kin duymak yerine uzlaşmaya yanaşmalısınız. Devam eden bir birliktelik varsa; cididi bir evlilik kararı alabilirsiniz.

VERİLEN SÖZLER YERİNE GETİRİLMEYEBİLİR

3 Kasımda akrep’te gerçekleşecek tutulma günlük hayatınızla ilgili sıkıntıları tetikleyebilir.Çalışma hayatınızda iş makineleri veya teknolojik aletler kullanıyorsanız; bu konularda sorunlar olacak ve tamir problemleri yaşayacaksınız.Verilen sözlerin yerine getirilmemesi, çalışma koşullarınızı zorlayacaktır. Günlük işlerinizde yakındığınız konuların tekrarlanması halinde, sizin için can sıkıcı olan bu durum rutin hale gelebilir. Bu durumdan kurtulmak için, kendinize hobiler bulmalı ve yarım kalan işlerinizi tamamlamalısınız. Kıyıda köşede bekleyen bazı eksik kalan konularınızı yeniden ele almalı ve bir an önce bitirip, bir daha açmamak üzere kapamalısınız.

AŞK EVİNİZDE GÜNEŞ TUTULUYOR
Güneş Tutulması”; 5. SOSYLA VE AŞK evinizde meydana gelecektir. Enerjinizi pratik yaşama geçirirken, kullandığınız yol çok önemlidir. Cinsel duygularınızı algılama şeklinden kaynaklanan dışa vurum ve yansıtmalarınızdaki problemler ortaya çıkacaktır. İhtiraslı ve yoğun yaşadığınız ilişkileriniz yüzünden sorunlarla yüz yüze gelebilirsiniz. Satürn tüm kuralları elinde tutarak ilişkinizi masaya yatırarak güneş tutulmasıyla birlikte son kararı verdirecek.. İhtiraslarınıza bir nokta koyacak gücü, bu tutulmalardan sonra öğreneceksiniz. Bitmesi gereken dostluklar arkadaşlıklar ve evlilikler için; neden aramaya çalışmayın ve sonuçlarını olduğu gibi kabul edin.

Sağlık

AYIN İLK HAFTASI SAĞLIK KONUSUNDA HASSASINIZ
9 Kasım’a kadar sağlınızla daha fazla ilgilenmelisiniz. Duygularınızda karmaşa yaşamanıza neden olacaktır. Kendinize karşı hoşgörülü olabilir ve bazı gerçekleri saptırabilirsiniz. Zorlu bir dönem. Alışkanlıklarınız konusunda dikkatli olmalısınız. Sağlığınız konusunda yoğun tempoların size zarar verebileceğini düşünmeli ve rutin bir programın size sağlayacağı olumlu enerji dengesini unutmamalısınız. Uzun yürüyüşler ve düzenli uyku sayesinde ay boyunca gerekli sağlık koşullarınızı sağlayacaksınız. İletişim konusunda da sizi yanıltan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Aldatıcı durumlara karşı dikkatli olun. Spor yaparken dikkatli olun ve aceleci olmayın. Yakın bir arkadaşınızın rahatsızlığı gündeme gelebilir ve onunla ilgilenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*