Balık Burcu Yorumları Ocak 2013

balik burcuİş
Denenmemiş işlerde oldukça başarılı olacaksınız. Cesur ve radikal kararlarınıza arkadaşlarınız destek verecekler. Hedefleriniz, uzak ülkelerde yapacağınız başarılı çalışmalar gibi arzu ve isteklerinizde yoğunlaşarak, yaşam sürecinizi emin adımlarla şekillendiriyor, pes etmeyerek sabırla yaklaşıyorsunuz. Yazışmalar ve haberleşme konusunda yaşayacağınız aksilikler ortadan kalkacak. Güzel konuşmalarınızda karşınızdaki kişileri büyüleyen konuşmalara yapacaksınız.. Finans konuları ile ilgili beklentilerinizi ayın sonuna bırakmak zorundasınız. . Bu dönem karşılaştığınız kişilere dikkat etmelisiniz. Sizden, kariyer olarak oldukça güçlü ve üstün durumda olmalarından etkileneceksiniz. Bazıları, etkilenmeye neden olacak birçok parametreye sahip oldukları için, daha olgun kişilerle gönül ilişkilerine girecekler. Yönetici ruhu taşıyan insanlar size daha fazla güven verecek. Birçok iş fırsatı yaratacak ve gelecekle ilgili kaygılarınızı bu şekilde törpüleyeceksiniz. Venüs, kariyer size her türlü olanağı sunuyor. İş konularında fikir teatisi yaptığınız karşı cinsten biriyle duygusal beraberlik kuracaksınız. Bazıları ciddi evlilik planları içinde olacaklar. Arkadaşlarınızın bile kariyerli kişilerden olmasına dikkat edeceksiniz.Siz alışkanlıklarınızı ve kurallarınızı seviyor ve değişimlere karşı fazla istekli davranmıyorsunuz..

Aşk
Sosyal ilişkilerinizi geliştirmek için kapasitenizin üzerinde çabalarda bulunabilirsiniz. Sosyal ortamlar çerçevesinde; yapmak istediğiniz halde, gerçekleştiremediğiniz konularla ilgili fırsatlar yakalayacak, yeni ve başarılı organizasyonlar içinde bulunacaksınız.Toplumda göz dolduracaksınız.. Giyim ve kuşam konusunda oldukça zevkli giyinecek ve çevrenize örnek teşkil edeceksiniz. Yalnız yaşayanlar, bulundukları sosyal çevrelerde tanışacakları kişilerle (sizden yaşça çok büyük veya küçük olabilir) bir ilişki başlatabilirler. Fakat, bu tür ilişkilerde iyi analizler yaparak kararlar verin. Venüs nedeniyle; arkadaşlarınızla bir arada enerjinizi birleştirme isteği içinde olacaksınız. Sıra dışı fikirlere açık olmanız rağmen, yeniliklere karşı temkinli olmalısınız.

Sağlık
Sağlığınız bu ay mükemmel gelişiyor.. Boynunuza masaj yaptırın.. Sağlık gezegeniniz Güneş ; ruhsal gezileri gündeme getirirken, romantizmin yüksek olduğu ortamlarda bulunabilirsiniz. Bu dönem mistik olaylar, parapsikoloji, meditasyon, yogo ve ruhsal konular ilgi alanınıza girecek. Size hitap eden hobi niteliğinde bir konuda yoğunlaşarak, yeteneklerinizi geliştirmek isteyeceksiniz. Dişleriniz, dizleriniz ve uyluk kemikleriniz, ayak bilekleriniz özen isteyen bölgeleriniz. Sizi çok yüklemeyecek sportif faaliyetler, yürüyüşler ve dinlendirici kısa yolculuklar doğal ilaçlarınızdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*