Bar Rafaeli Güzellik Sırları

barrafaeliİsrailli topmodel ve oyuncu, vazgeçemediği güzellik ürünlerini ve gül kokusuna olan zaafını anlatıyor…

‘Bronzlaştırıcı krem ve pudralar makyajımın olmazsa olmazı.’

“Make-up artist’im birkaç yıl önce .elmacık kemiklerime ve göz kapaklarıma bronzlaştırıcı ürün sürersem, yüzümün canlı gözükeceğini söylemişti. Star Bronzer’ı ve Chanel’in cildime güneşte hafifçe katıyor.” make-up artist olurdum!’ bir türlü öğrenemedim, maskara Giorgio Armani ve Shu Uemura kirpik kıvırıcım hiçbir yere gitmem! Feminen tarza sahibim, bu nedenle allık da çok sık kullandığım ürünler arasında.

Oje kullanmayı da çok seviyorum. Dölce & Gabbana’nın renkleri son günlerdeki favorilerim arasında!”

“Üzerine basa basa kaşlarımı kesinlikle almamam gerektiğini söyleyenler oldu.

“Onlara minnettarım! İnsanın gençken yaptığı en büyük güzellik hatalarından biri de kaşlarını almak, oysa şu anda en sevdiğim yerlerimden biri de karmakarış duran kaşlarım. ”

‘Cilt temizliği çok önemli.’

“Mesleğim nedeniyle çok sık makyaj yapıyorum ya da yapılıyor. Bu nedenle makyajsız olmak benim için çok değerli. Çekimlerin ardından ilk işim yüzümü temizlemek ve nemlendirmek oluyor. Olabildiğince doğal ürünler kullanmaya çalışıyorum, Aveda ise favorim.” ‘Kuaförünüze güvenmelisiniz!’ “İsrail’deki kuaförüm Itzik Sabbag saçımın hem kesiminden hem de röflesinden sorumlu. Çekimler nedeniyle farklı farklı ürünler kullanıldığından hemen yıpranıyor. Itzik özel bir maske uygulayarak tekrar parlamalarını sağlıyo ‘Kendimi seksi hissetmiyorum.’

“Yine de dolgun vücudumun beğenildiği: görmek de güzel. Bu demek oluyor ki kendim gibi olmaya devam edebilirim çünkü sağlıklı biriyim ve en önemlisi yemek yemeyi çok seviyorum!”

Tam bir egzersiz müptelasıyım!’

“Bu benim daha sağlıklı, güçlü ve mutlu olmamı sağlayan kaçış noktam. Evdeyken haftada beş gün spor yaptığım dahi oluyor. Sörfü çok seviyorum, spor salonuna gittiğimde ise TBX çalışıyorum Vücudumu sıkılaştırmam için ideal bir egzersiz. Eğer fazla zamanım yoksa kalç; bölgeme odaklanıyorum; on dakikalık çömelme hareketleri bu bölge için ideal!’ ‘Parlak dudakları hiç sevmiyorum.’ “Nedense dudak makyajını kendime hiç yakıştıramıyorum. Defileler haricinde Dior’un Creme de Rose dudak kremini ideal seviyede nem ve pembelik içerdiği için tüm rujlara tercih ederim.” ‘İnsanların beni hatırlayacakları bir parfümüm olsun isterim.’

“Feminen kokuları seviyorum ama asıl önemli olan tenime uyum sağlamaları. Gül kokusunu her zaman çok sevdim bu yüzden de imzam olabilecek koku Escada’nm Especially Escada Delicate Notes’u. Beğendiğim bir parfümü bulduğum zaman asla bırakmam, bu bağlamda ideal bir müşteri değilim aslını Parfüm seçmek kesinlikle algısal.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*