Başak Burcu Yorumları Ocak 2013

basak burcuİş
Yılın ilk ayına ilginç bir şekilde giriyorsunuz. Kariyeriniz ve mesleki konularınız ön planda olurken, işinizle ilgili yoğun günler sizi bekliyor. Tıpkı geçen yıl olduğu gibi; hırsınızı ön plana çıkaran ve mesleki başarılarınızı destekleyen çalışmalarınız devam ediyor. Jüpiter’in ay boyunca bu evde olmasıyla; grup aktiviteleriniz gündem kazanacak.10 Ocak’a kadar geri gidecek. Aynı düşünceye sahip kişilerle bir arada olmaya özen göstermelisiniz. Aykırı düşünce içinde olacağınız kişilerden uzak kalmaya çalışın. Hırslı yönlerinizin olumlu olmasının yanı sıra, bulunduğunuz topluluklarda lider ve öncü olabilecek aktivitelerle ön planda olmak isteyeceksiniz. Mesleki anlamada size yardımcı olabilecek ve istediğiniz kapıları açabilecek güçlü dostluklar kuracaksınız. Bu dönemde tanışacağınız kişilerin kariyerinizle ilgili önemli katkıları olacak. Para kazanma konusunda etkili olacağınız bir ay. Bıçak sırtı ilişkilerinizi lehinize çevirmek sizin özel beceri alanınıza girmektedir. Artık duraksayan işlerinizin birden açıldığını hissedeceksiniz.

Aşk
Bu dönemde, cinsel dürtüleriniz oldukça yüksek seyrediyor. İlişkilerinizde partnerinizin olanaklarını kendi menfaatleriniz doğrultusunda kullanabilirsiniz. Kıskanç ve sahiplenici yönleriniz belirginleşiyor, kendinizin ve partnerinizin çıkarlarını kendi potanızda toplayarak, paylaşım yoluna gitmeyecek, kendi sınırlarınızı koruma içgüdüsü ile yaşayacaksınız. Bazılarına göre, fazla bencillik ve bireysellik gibi algılanabilir fakat sizin bu dönemde başarılı olmanız için böyle bir davranış biçiminize ihtiyacınız var. Amaçlarınızdan fazla uzaklaşmamalı ve kendinize eğlenceli uğraşılar bulmak yerine gerçek dostlarınızla ve arkadaşlarınızla bir araya gelmeyi yeğlemelisiniz. Siz eğlenceli ortamlar ve sakin yaşamayı birlikte kombine ederek yaşamayı seviyorsunuz. Uzak yollarla ilgili planlarınız ve programlarınızı yaşama geçireceksiniz. Üstelik kazançlarınızda artış sağlayacaksınız. 8 Ocaktan sonra Oğlak burcuna geçecek.. daha ciddi olacaksınız.

Sağlık
Ay boyunca Mars sağlık evinizde ilerlemekte… kesici, yakıcı aletlerden ve ortamlardan uzak kalın. Elektrikli ev cihazlarınız bozulabilir. Kullanırken dikkatli olun ve kazalar karşı tedbirli olun. Cihazlarınızı fişte bırakmayın. Patlayıcı maddelerle ateşe yaklaşmayın. Sigarayı içiyorsanız tam bırakma zamanı. Alışkanlıklarınızı terk edebilirsiniz. Rejim yapmak için yine uygun dönemlerden biri. Satürn; size sabır ve azim verirken, Mars; sizin enerjinizi körükleyecektir. Daha hareketli olacaksınız. Uranüs’ de size gereken desteği verecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*