Bazen Mutluluk İçin Sadece Yatağa Girmek De Yetebiliyor

Mutlu olmak için sadece Polyanna ’nın maceralarını okumak, iç huzuru yakalamak ya da hep gülümsemek yetmiyor. Bazen mutluluk için sadece yatağa girmek de yetebiliyor.

cinsellikERKEĞİNİ MUTLU ET!

Aslında bıı biraz anne nasihati gibi oldu ama maalesef annenin bu nasihati kulağınıza küpe olmasa da bileğinizde altın bilezik gibi olmalı. Neden mi? Çünkü yapılan araştırmalar erkeklerin yatakta kendilerini mutlu eden kadınlardan bir türlii vazgeçemediklerini ortaya koyuyor. Eski sevgiliniz neden sizden daha çirkin, daha şişman ve daha kısa boylu bir kızla çıkıyor sanıyorsunuz? Siz bu soruların cevabını ararken biz’o kız’ın (ismi lazım değil) erkeğini nasıl mutlu ettiğine bir göz atalım ne dersiniz?

KONUŞ ONUNLA

Sevgiliniz sürekli bir şeylere söylenmenizden şikayet ediyor ve en azından yatakta susmanızdan keyif alıyor diye düşünüyorsanız çok ama çok yanılıyorsunuz. Yapılan araştırmalar erkeklerin yatakta konuşulmasından oldukça zevk aldıklarını ortaya koyuyor. Tabii bu konuşmalar “Tuvaletin kapağını niye kapatmadın, çöpü niye atmadın?” tarzında olmamalı. Yatakta iyi olmanın yolu sevdiğiniz adama ne kadar iyi olduğunu, onu ne kadar çok istediğinizi söylemekten geçiyor. Siz siz olun bunu aklınızdan çıkarmayın!

SAÇLARINI KULLAN

Saçlarınızın sadece bir yerlere giderken güzel görünmesi gerekmiyor. Yatakta saçlarınızla erkeğinizi mutlu edebileceğinizi biliyor musunuz? Cevabınız ‘hayır’ ise işte size kocaman bir sır; üzerine parfüm sıktığınız tarağınızla saçlarınızı tarayın ve yatağa öyle girin. Saçlarınızı sevgilinize değdirdikçe kokunuzla birlikte size doğru kolayca yöneldiğini görebilirsiniz.

UYANMA ZAMANI

Biz kadınlar ilk hareketi hep erkeklerden bekleriz. Ama yapılan araştırmalar erkeklerin de gecenin bir yarısı uyandırılıp, arzulanmak istediklerini ortaya koyuyor. Bu nedenle erkeğiniz uykuya daldığında sinsice yaklaşın ve onu baştan çıkarın. İlk başta söylense de sonrasında bu anı unutmayacaktır.

SİNEMA VAKTİ

Erkeklerin porno merakını anlamıyor olsanız da sevgilinizin yatakta vazgeçemediği kadın olmak istiyorsanız birlikte bu filmlerden izlemeye de katlanmak zorundasınız.Tabii bunun zorunluluk olduğunu da ona hissettirmemeli ve ne olursa olsun mutlu olduğunuzu göstermelisiniz. Birlikte erotik bir film izlemek onu baştan çıkarmaya yetecektir.

BEŞ DUYU

Yatakta sadece fiziki görüntü önemli değil çünkü beş duyu organı da bu sırada devreye giriyor. Görme, bakma, tatma, dokunma ve duymanın da cinsel ilişki sırasında ne kadar önemli olduğunu unutmayın. Yatağa girmeden önce beş duyunun çalışması için önce güzel kokulu mumları etrafa koyabilir ve fonda hoş bir müzik açabilirsiniz. Dudaklarınıza güzel bir ruj sürmeli, abartmadan biraz parfüm sıkınalı ve dokunma duyusuna hitap etmek için çarşafların ipek olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca yatağa çilek ya da krema gibi eğlenceli şeyler de götürebilirsiniz.

SÜRPRİZ!

Her zaman aynı yerde, aynı şekilde beraber olmak sizi mutlu ediyor olabilir fakat değişiklik de iyidir. Sevgilinizi şaşırtma vakti geldi. Örneğin hiç beklemediği bir anda onu baştan çıkartabilirsiniz. Sinemada, yemekte ya da arkadaşlarınızla olduğunuz bir ortamda kulağına eğilip baştan çıkarıcı birkaç söz söylemek, küçük dokunuşlarla ona kendinizi göstermek eve koşarak gitmenize neden olacaktır.

NE İSTEDİĞİNİ BİLMELİSİN

Eğer karşındaki erkeğin, ne istediğin üzerinde kala yorduğunu düşünüyorsan acı gerçeği söylemekle yarar var: yok öyle bir şey! Evet, karşınızdaki erkek sizi mutlu etmek ister istemesine de bunun için her zamanki gibi sizin yardımınıza ihtiyacı vardır. Onun sizin ne islediğinizi keşfedip, öğrenmesini beklerseniz yıllar geçer. Eğer bekleyecek yıllarınız, voksa ve bir an önce yatakta ııuıllıı olmak istiyorsanız ne istediğinizi açıkça ifade etmelisiniz. Siz yatakta onun sevdiği pozisyonlardan zevk almayabilirsiniz ya da başka bölgelere dokunmasını isteyebilirsiniz.. Erkek arkadaşınız müneccim ya da yatakta bir kazaııova değilse siz siz olun onunla açıkça konuşun.

DERT ETME!

Işıkları kapattığınızda kendinizi Victoria’s Secret mankeni gibi hayal ediyor olsanız da arada ışıkları yakmalısınız. Çünkü erkekler önce görmek isterler ve gördükleri zaman karşısındaki kadını daha çok arzularlar. Siz şuram kilolu, buram selülitli derken onlar size bakarlar ve sizin düşündüklerinizin neredeyse hiçbirini düşünmezler. Bu nedenle siz siz olun seksi iç çamaşırlarıyla sevgilinizin karşısına çıkmayı ihmal etmeyin.

AYIP NEREDE?

‘Ayıp yorgan altında olur’ cümlesiyle büyümenin yararı yatakta ayıbın olmadığını anlayarak büyümektir. Biz kadınlar yatakta utanmayı bıraktığımız, gün gerçek mutluluğu yakalayabiliriz.

Bu nedenle sevgiliniz size göre ayıp olan cümleleri söylediğinde, sizinle ayıp şeyleri yapmak istediğinde kızarıp bozarmak yerine onun heyecanını paylaşmalısınız, ancak bu şekilde zevke doğru bir yolculuğa çıkarsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*