Benetton kampanya çekimleri

Her zaman farklı ülke ve kültürlerden modellerle yaptığı kampanya çekimleriyle dikkat çeken Benetton, bu kez de yine farklı kültürlerden dokuz kişinin oluşturduğu ekiple yeni sezonu açtı. Markanın geleceğe bakışını ve kimliğini yansıtan koleksiyonda spor ve kullanışlı kıyafetlerin hakimiyetini hissediyoruz.

r

Tunuslu model Hanaa Ben Abdesslem, Charlie Chaplin’in oyuncu ve model torunu Kiera Chaplin, ABD’li model Charlotte Free gibi çeşitli ülkelerden modellerin oluşturduğu grup, Benetton’un yeni sezondaki mottosunu yansıtıyor: Çeşitlilik ve farklılığın birlikte güzelliği.

MESAJINIZ VAR

Benetton’un 2013 ilkbahar-yaz koleksiyonu; “sanat”, “küresellik” ve “ekoloji” ana temalarıyla hem sosyal mesajlar veriyor, hem de birbirinden güzel parçalarla içimizi açıyor. “Sanat” temasında sanat, mimari ve tasarım vurgulanırken; “küresellik” temasında Aztek kültüründen Japon kiraz çiçeklerine kadar geniş bir yelpazede etnik grafikler kullanılıyor. “Ekoloji” temasıysa doğanın uyumunu yansıtırken, doğadan alınan renkler koleksiyonun özünü ortaya koyuyor.

Markanın Başkanı Alessandro Benetton, yeni sezonda, markanın kuruluş değerleri ve estetik anlayışına uygun bir şekilde çeşitlilik ve farklılığın uyumunu sergileyecekleri bir çalışma yürüteceklerini ve koleksiyonun yanı sıra iletişim çalışmalarında da bu kavramların ön plana çıkacağını belirtiyor. Unutmadan; sınırlı üretim tişörtlerin dünya çapındaki Benetton mağazalarında ve shop.benetton.com adresinde satışa sunulacağını belirtelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*