Benim Perspective’im

TAM 40 yıldır tekstil dünyasındalar. Dile kolay tam 40 yıl… Hem ülkemizde hem de yurtdışmda özellikle de Rusya’da çok sayıda mağazaları var ve hızla büyümeye devam ediyorlar. Dolayısıyla bizleri gururlandırıyorlar.

Bu sene 40’ıncı yıllarını kutluyorlar dedim ya, bu kutlamalara beni de dahil ettiler. “Yüzümüz olur musun?” diye sorduklarında, “Vizyoner bir Türk markasını gururla taşırım” dedim.

Heyecanları, çalışma stilleri, duruşları, kaliteleri, vizyonları ve tasarımları ile kesinlikle dünya standartlarında bir Türk markası. Çekimlerde giydiğim her şeyi eve götürmek istedim, ki öyle de oldu… İster gündüz ister gece şıklığı, hepsini onlarda bulmak mümkün. İşte benim en beğendiğim birkaç model…

Perspective

Perspective tulinBunlar gibi daha çok var tabii ama onları görmek için mağazalara uğramalısınız. Bu yıl ilk defa ayakkabı ve çanta koleksiyonunu da eklemişler kreasyonlarına. Dolayısıyla mağazaya girip tepeden tırnağa donanmış halde çıkabilirsiniz.

Türk markalarında artık kaliteyi sorgulamayalım, çünkü hazır giyim markaları bu işi artık gerçekten çok iyi yapıyorlar. Bir de üstüne Perspective markası gibi vizyonerlik eklerseniz, önlerinde kimse duramaz.

Onlarla dünya standartlarında bir çekim yaptık. Konsepti, styling’i, dekoru, saçı, makyajı, fotoğrafçı seçimi ile dört dörtlük bir çekim oldu. Şehrin dört bir yanında billboard ve dergilerde ilanlarını zaten sizler de görüyorsunuz.

Koleksiyonda keskin, grafik ve modern kesimleri bol bol görüyoruz. Siyah, lacivert, gri, bordo, elektrik mavisi, beyaz gibi bu kışın en gözde renkleri koleksiyonda yer alıyor. Maskülen kesim ise bu kış kadınlarda en çok göreceğimiz trendlerden.

Tülin Şahin / Para Dergisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*