Bindallı Modelleri – Bindallı Resimleri

Bindallı modelleri ve fiyatlarıX bindallı fiyatları, 2014 Kaftan modelleri, bindallı modelleri ankara, bindallı modelleri 2014, bindallı modelleri kiralık, bindallı modelleri 2014 fiyatları, bindallı modelleri 2010, bindallı modelleri 2011, hürrem bindallı modelleri, bindallı modelleri 2012, kına gecesi için bindallı modelleri, türbanlı bindallı modelleri, bindallı modelleri facebook

Bindallı yöresel kıyafetlere verilen genel bir addır. Özellikle genç kızlar son yıllarda bu geleneği devam ettirme kararı alarak evlilik öncesi kına gecelerinde kına yakılırken bu yöresel kıyafetleri tercih ediyorlar. Talebin artmasıyla farklı renk ve desenlerde otantik elbiseler kullanılmaya devam ediliyor.

bindalli modelleri

2014 Bindallı modellerinde yine geleneksel olarak kırmızı renkler göze çarparken, bununla birlikte bordolar, yeşiller ve morlar da en çok tercih edilen renkler arasında yerini alıyor. Modellere baktığımızda hem elbiseli hem de şalvarlı modellerle birlikte kaftanlı modeller de göze çarpıyor. Oldukça iddialı bindallı modellerinden biri de göçmen kıyafetleri olan açık renkli elbiselerdir. Yelekli ve şalvarlı olmaları bu yöresel kıyafetlerin özeliği olurken, genellikle açık krem rengi üzerine altın sarı işlemeler göze çarpar.

2014 Bindallı modellerinde bir detay da başlara fes ya da aksesuar takılması oluyor. Aksesuarlarla süslenen saçlar, oldukça şık görünmenizi sağlarken, kına gecesi konseptine de uyum sağlamanızı sağlayacaktır. Sizler de birbirinden şık ve otantik bindallı modelleri için 2014 Kaftan modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

bindalli modelleri1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*