Boğa Burcu Yorumları Ocak 2013

boga burcuİş
11 Ocak’ta yeni ay kariyer evinizde doğuyor. Hayallerinizi ve çılgınlıklarınızı askıya almanız gerekmektedir. Yeni fırsatlar için beklemeli ve düşündüğünüz konu ne olursa olsun, denetimden geçirmeden uygulamaya geçmemelisiniz. Girdiğiniz topluluklarda güzel konuşmalarınızla ve kendinizden emin tavırlarınızla dikkat çekeceksiniz. İş yemekleri ve kariyerinizi destekleyici toplantılarda bulunacaksınız. Buralarda karşılaşacağınız kişilere dikkat etmelisiniz. Daha sonra birlikte çalışmanız için tekliflere bulunacaklardır. Toplumsal olaylarda hayallerinizi ifade ederken, korkularınız yenmelisiniz Pratik bir şekilde ele alacağınız konuları sonuçlandıracaksınız. Sizi eleştirebileceklerini sakın düşünmeyin. Siz oldukça zeki ve sezgisel davranıyorsunuz.. Oldukça sosyal bir burç olan Jüpiter sayesinde, görüştüğünüz kişilerin listesi bir hayli kabaracak ve aranan bir kimse olacaksınız. Paranızı çoğaltacak kişilerle iletişim halinde olacaksınız.

Aşk
10 Ocak’tan sonra yönetici gezegeniniz Venüs 10. kariyer evinize geçiyor. Tepe noktanızda birleşen tüm gezegenler sizi her konuda iddialı yapıyor. Çevrenizde farklı yapınızla ilgi göreceksiniz. Güçlü kişiliğinizle çevrenin dikkatlerini üzerinizde yoğunlaştıracaksınız. Güzelliğinizi ve cazibenizi kullanabileceğiniz bir ay. 11 Ocak’ta yeni ay kariyer evinizde doğuyor. Hayallerinizi ve çılgınlıklarınızı askıya almanız gerekmektedir. Yeni fırsatlar için beklemeli ve düşündüğünüz konu ne olursa olsun, denetimden geçirmeden uygulamaya geçmemelisiniz. Yolculuklarda ilginç fikirleri paylaşacağınız kişilerle arkadaşlık edeceksiniz. Dikkatinizi çeken insanlarla farklı fakat arzuladığınız ortamlarda bulunacaksınız. Yıllardır istediğiniz düşleri gerçekleştirebileceksiniz. Fikir birliği ettiğiniz kişiler size uygun kişilerdir.

Sağlık
Sağlık gezegeniniz Venüs 9 Ocak’a kadar Yay’da kalacak. Satürn, iskelet sisteminizle ilgili problemlere neden olabilir. Görüntünüzle ilgili abartılı davranışlar içinde olabilirsiniz. Yaptığınız yolculuklarda zevkleriniz konusunda aşırılığa kaçabilir ve kilo alabilirsiniz. Sinir ve sindirim sisteminize dikkat etmeli, gaz yapıcı yiyeceklerden uzak kalmalısınız. 10 Ocak’tan sonra Oğlak burcunda yer alacak olan sağlık gezegeniniz Venüs, dişler, dizler, kemikler bu ayın dikkat edilmesi gereken organlarınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*