Buradasınız : Ana Sayfa // Astroloji // Boğa burcu erkekleri

Boğa burcu erkekleri


Boğa burcu erkekleri, dış görünüşe, güzelliğe, estetiğe çok önem verir. Bu yüzden boğa burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, dış görünüşünüze önem vermeniz, her an bakımlı olmanızdır.

Son derece sadık bir yapıya sahip olan boğa burcu erkeği, ihaneti asla affetmez. Hatta boğa burcu erkeğini kıskandırmak için yapılacak ufak oyunlar bile, sizi terk etmesine sebep olabilir. bu yüzden sessiz görünen boğa burcu erkeğinin öfkesinden korkmalı ve bu tür oyunlardan uzak durmalısınız.

Boğa burcu erkeğini elde etmenin diğer bir yolu da, çok iyi bir aşçı olmaktır. Zira yemek yemeğe çok düşkün olan boğa burcu erkekleri, mutfakta hünerli olan bayanlara hayran olurlar.

Güçlü bir karaktere sahip olan boğa burcu erkekleri, kendisi gibi güçlü kadınlardan hoşlanırlar. Ezik, pasif kadın tiplerinden hoşlanmayan boğa burcu erkeklerini etkilemek için, güçlü, ne istediğini bilen, kararlı, toplum içinde sözünü dinletebilen bir kadın olmalısınız.
Son derece kinci bir yapıya sahip olan boğa burcu erkeği, kendisine yapılan yanlış bir harekete, söylenen yanlış bir sözü asla unutmaz. Bu yüzden boğa burcu erkeğinin nefretini kazanmak istemiyorsanız, size kin duyabileceği olumsuz söz ve davranışlardan kaçının.

Evcimen bir yapıya sahip olan boğa burcu erkeğini, hamarat bir ev hanımı imajı ile etkileyebilirsiniz. Ancak fazla abartıp, sevgili ya da eş profili çizginizden çıkarak anne profiline girmeyin. Zira boğa burcu erkekleri anne profilinde bir sevgili ya da eş istemezler.FaceBook Ekle Bunu, FaceBook Share Twitter Ekle Bunu, Twitter Share Digg Ekle Bunu, Digg Share” title= ”Google MySpace Ekle Bunu, MySpace Share Technorati Ekle Bunu, Technorati Share ”Delicious


Etiketler: , , , ,

Yorum Yapın

yukari