Bonesta, 2014 Yaz Mayo Koleksiyonu

BONESTA YENİ KOLEKSİYONUYLA YAZI KARŞILIYOR

Yaza iddialı bir giriş yapmaya hazırlanan Bonesta Mayo bu yazın en çok konuşulan markası olmaya hazırlanıyor.

bonesta mayo1

Plaj modasına yeni bir boyut kazandıran Bonesta, 2014 yaz sezonu katalog çekimlerini ünlü mankenler Elie Bennet ve Lilie Sanders eşliğinde Miami sahillerinde tamamladı. Miami’nin muhteşem doğa görüntüleri ile bütünleşen katalogta sezonun en trend renklerini taşıyan taşlı ve özel aksesuarlı parçalar dikkat çekiyor.

bonesta mayo2

Koleksiyon çeşitliliği, göz alıcı renkleri ve şık tasarımlarıyla plajların yeni gözdesi haline gelen Bonesta Mayo, yepyeni modelleri ve kalıpları ile yaza hazır… Kadının cazibeli ve zarif yönünü ortaya çıkarmak amacıyla tasarladığı modellerde taş ve metal detayları sıklıkla kullanan Bonesta Mayo’nun 2104 koleksiyonunda bikini, mayo ve mayokiniler plaj modasına yeni bir boyut kazandırıyor. Kırmızı, siyah ya da beyaz renklerde taş ve metallerle zenginleştirilmiş seksi modellerin yanı sıra, nostalji etkisi yaratan puantiyeli ve fırfırlı modeller de Bonesta katalogunda yerini alıyor. Zıt ve tamamlayıcı renklerin kombinasyonu ile oluşturulan parçalara tek renklerde yaratılan tasarımlar ve canlı renklerde geliştirilen özel kesimler de eşlik ediyor.
Bonesta Mayo ile plajın yıldızı olun…

bonesta mayo3

Sezonun trendlerini kumsallara uyarlayan Bonesta Mayo’da mayo ve bikinilerin tamamlayıcısı pareoları, göz alıcı detaylarla süslenmiş plaj elbiselerini, rengârenk plaj şort ve eteklerini de bulabilirsiniz. Yeni sezonda boncuk işleme ve püsküllerle zenginleştirilen plaj elbiseleri, terletmeyen kumaşları ve özgün desenleri ile plaj şıklığınızın tamamlayıcısı olacak.

bonesta mayo4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*