Burç Yorumları Mart 2013

BALIK
BU AY BELKİ DE SİZİN İÇİN YILIN EN ÖNEMLİ ZAMANI. 12 MART GÜNÜ GERÇEKLEŞECEK YENİ AY, ÖZEL HAYATINIZDA VE İLİŞKİLERİNİZDE YENİ BAŞLANGIÇLARA İŞARET EDERKEN, BİR YANDAN DA MERKÜR BURCUNUZDA GERİ HAREKETTE BULUNUYOR. Eskiden gelen konuların açılması ve yarım kalan ilişkilerin hayatınıza girmesi mümkün. Kimseye tutamayacağınız sözler vermeyin. Planlı ve düzenli olmayı bir kenara bırakın ve nasıl içinizden geliyorsa öyle yaşayın. Alınganlık yaptığınız konuları unutun. Kendinize acımanın size bir faydası yok.

KOC 21 Mart-19 Nisan

Bu ay sizin için oldukça önemli, ilk yanda pek bir harekete geçmeyin. Şartlar, özellikle 20 Mart öncesi önemli adımlar için uygun değil. Sonrasında özel ve iş hayatınız hareketlenirken, 27 Mart’ta yaşanacak dolunay ile birlikte, sizi ruhen özgürleştiren kararlan almaktan çekinmeyin.

BOĞA 20 Nisan-20 Mayıs

12 Mart tarihinde gerçekleşecek yeni ay, dostlannızın yenileneceğini gösteriyor. Tanışacağınız kimselerin gelecek planlannıza faydası olacak. Bu planlar doğrultusunda kendi ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Yalnızsanız dost gruplannın içinden biriyle flört etmeye başlayabilirsiniz.

İKİZLER 21 Mayıs-21 Haziran

Balık burcundaki gezegen yığılması, kariyerinizdeki bazı değişiklikleri işaret ediyor. Geçmişten gelen görevler tekrar sizi bulabilir. Merkür’ün geri harekette olması, mart ayı boyunca, pozisyonunuzun birkaç adımda değişikliğe uğrayacağına da işaret ediyor.

YENGEÇ 22 Haziran-22 Temmuz

Uzaklarda olan ve uzun zamandır görmediğiniz kimselerden haberler alabilirsiniz. Hiçbir şey için hayıflanmayın ve her şeyi olduğu gibi kabul edin. 27 Mart’ta herkes için iyi olanı düşünün.

ASLAN 23 Temmuz-22 Ağustos

Eşinizle veya ortaklık yaptığınız kimselerle paylaşımlarınız bu ay hareketlilik içinde. Karar vermeden önce Merkür’ün düzelmesi, yani 20 Mart sonrası uygun olacak. Yatınmlar, satın almalar için bu tarihi beklemeniz ve bu tarihe kadar araştırma işlerini halletmeniz yerinde olacak.

BASAK 23 Ağustos-22 Eylül

Çevrenizdeki kişiler verdikleri sözleri, kendi ellerinde olmadan tutamayabilir. Onlara yaptıklan hatalan düzeltmeleri için şans tanıyın. Geçmişten gelen sevgililer, arkadaşlar tekrar hayatınıza girebilir.

TERAZİ 23 Eylül-22 Ekim

Mart ayının ilk haftalannda sağlığınız önem kazanıyor. Beslenmenize dikkat edip abur cuburu bu ay kesmenizde fayda var. 27 Mart civan burcunuzda gerçekleşecek dolunay karşınıza çok seveceğiniz birinin çıkmasını sağlayabilir. Mevcut bir ilişkiniz varsa, dengeli olmak, iki tarafın da isteklerini düşünmek gerek.

AKREP 23 Ekim-21 Kasım

Bu ay, aşk, yaratıcılık ve hobilere zaman ayınn. Aşk yanı başınızda. Bu bir eski sevgiliye duyulan özlem de olabilir. Kafanız biraz karışsa da doğru karan almak için ay sonunu bekleyin. Flört etmekten keyif aldığınız günler geliyor.

YAY 22 Kası m-21 Aralık

Eviniz, aileniz bu ay ön plana çıkıyor. Ev değiştirmeyi düşünebilir, evdeki eşyalardan sıkıldıysanız yenilerini satın almak isteyebilirsiniz. Son karannızı 20 Mart sonrası verin.

Aile içindeki yanlış anlaşılmalar, eski defterlerin açılması sizi ürkütmesin, bunlar bazı sorunları halletmek için fırsat.

OĞLAK 22 Aralık-19 Orak

20 Mart öncesi, iletişim gezegeni Merkür’ün geri hareketi, eskiden ziyaret ettiğiniz yerlere tekrar uğramanın faydalı olacağını vurguluyor. Yazılı ve sözlü iletişime özen gösterin, imza attığınız sözleşmelerde mutlaka açık kapı bırakın.

KOVA 20 Ocak-18 Şubat

Paranızın değerini daha iyi bilmeniz gerekebilir. Bu ay, borç verdiğiniz kişilerden gelen paralar olabilir. Kanşık hesaplardan uzak durun. İnternet veya satışlarla ilgili bir iş kurabilirsiniz.

AY BOYUNCA RÜYALARIMIZ, havai gücümüz o kadar aktif ki. günlük yaşantımızın önüne geçebilir. Bilincaltımız uvanıvor ve bizimle konuşmaya başlıyor. Gerçekten ne istediğimizi, nevi istemediğimizi bu av fark edebiliriz. Dışarıdan bize dayatılan doğruları bir kenara bırakıp, kendi iç sesimize güvenmemiz en doğrusu. Geri harekette bulunan Merkür. 18 Mart’a kadar iletişime hassasiyet göstermemizi vurguluyor. Sözlerimizin yanlış anlaşılmadığından emin olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*