Buradasınız : Ana Sayfa // Kariyer ve İş // Çalışanlara yerinde mesaj uygulaması

Çalışanlara yerinde mesaj uygulaması


is stresine mesajTürk şirketleride yerinde mesaj uygulamasını deniyor. İş verimini artırmak ve iş stresini azaltmak için mesaj seansları uygulanıyor.

Amerika ve Avrupa’da ofis çalışanları tarafından sıkça kullanılan ‘yerinde masaj uygulaması‘; Türk şirketlerinin de ilgisini çekiyor. Çalışanların verimini artırmayı hedefleyen bu yöntemle; gün içinde stres yaşayanların psikolojisi masajla düzeltiliyor.

OFİSTE 15 DAKİKA

Masaj seansları; ofis içinde ve giyinik halde 15 dakikalık seanslar halinde uygulanıyor. Yerinde Masaj Genel Müdürü Gökmen Günaydın, bu yöntemi şöyle anlatıyor: “Bilgisayar karşısında saatlerce oturmak ruhsal dengemiz kadar, vücut sağlığımızı da olumsuz etkiliyor. Bunun sonucunda iş verimi düşüyor. Ortopedik sandalyelerde yapılan masaj; çalışma temposunu bozmuyor. En çok talebi pazartesi sendromuna karşı haftanın ilk günü alıyoruz.” Günaydın, yerinde masaja, son yıllarda İstanbul dışından, Anadolu illerindeki şirketlerden de talep almaya başladıklarını söylüyor.FaceBook Ekle Bunu, FaceBook Share Twitter Ekle Bunu, Twitter Share Digg Ekle Bunu, Digg Share” title= ”Google MySpace Ekle Bunu, MySpace Share Technorati Ekle Bunu, Technorati Share ”Delicious


Etiketler:

Yorum Yapın

yukari