CEBE Güneş Gözlükleri İle Tüm Babalar Özel

CEBE Güneş Gözlükleri İle Tüm Babalar Özel…

CEBE, klasik görünümün yanı sıra, sportif, sıra dışı ve trend güneş gözlük modelleri ile babalar günü hediye seçeneklerinde farklılık yaratıyor. CEBE’ nin geniş ürün koleksiyonunda bulunan birbirinden farklı, kendine özgü tasarımları olan güneş gözlükleri ile babanız kendini özel hissetsin.

cebe gunes gozlugu

CEBE güneş gözlüklerinin seçkin ürün yelpazesinde zımbalı, deri kaplamalı ve kemik malzemeden üretilmiş gözlükler bulunuyor. Alternatif renk seçeneklerinin de bulunduğu sportif ve trend gözlük modelleri güneşin zararlı tüm ışınlarını %100 kesiyor. Optik açıdan hatasız cam kalitesine sahip olan gözlükler mükemmel kalkan görevi görüyor. CEBE’nin koleksiyonunda güneş ışınlarının yoğunluğuna göre 0’dan 4 dereceye kadar uygun cam alternatifleri de bulunuyor. Çizilmelere karşı maksimum dayanıklı olan camlar, anti yansıma kaplamaları ile gözleri güneşin tüm zararlı ışınlarından koruyor.

cebe gunes gozlukleri

CEBE güneş gözlükleri Adventure Republic ve Adrenalin mağazalarında satışa sunuluyor. Adventure Republic mağazaları İstanbul Kızıltoprak, İstanbul Nişantaşı, İstanbul Levent, İstanbul Beşiktaş, İstanbul Cihangir, Bodrum, Ankara Armada AVM.’ de bulunuyor.

Detaylı Bilgi

Pelin Pehlivan
CRN İletişim Danışmanlığı
CEBE Basın Danışmanı
(549) 220 73 77, (216) 661 72 60
adventurerepublic.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*