Cilt Bakımında Tercih Avene

Cilt Bakımı İçin Tercih Avene

Avene, termal kaynak suyu ile zenginleştirilmiş formülleriyle insanların cilt sorunlarına çözüm sağlayan dermokozmetik markasıdır. Fransa’da yaşanan birinci dünya savaşı sonrası bulunan termal su kaynağı bin sekiz yüz yetmiş dört yılında resmi olarak doktorların hastalarına tavsiye edebileceği ürün haline gelmiştir. Hassas, yağlı, karma, normal ve kuru olmak üzere çeşitli cilt tiplerine sahip kişilerin kullanımına uygundur. Yüz bakım, cilt bakımı ve vücut bakımında etkili sonuçlar yaratmaktadır.

Avene Nemlendirici Ürünleri

Bireylerin cildinde gerçekleşen kuruluğun başlıca nedenlerinden biri nem kaybının yüksek oranda meydana gelmesidir. Nem kaybı yaşayan ciltlerin aynı zamanda sebum dengesi bozulur. Tahriş, kızarıklık, soyulma, kaşıntı ve benzeri olumsuz reaksiyonlar meydana gelir. Cilt bariyerlerinde oluşan bu durum hassasiyet oluşturarak kişilerin rahatsızlığına neden olur. Özellikle yüz bölgesinde kuruluğun giderilmesini sağlamak ve derinlemesine nem kazandırmak adına geliştirilmiş mükemmel sonuçlar çıkaran Avene bakım ürünleri, oluşan hassasiyeti yok ederek istenilen görünümü sağlar.  Avene markası içerisinde yer alan Avene Nemlendirici ürünleri serisi yüz bölgesinde oluşan kuruluğu ve sızıntıları yok ederek zaman içerisinde yumuşak ve ipeksi bir dokunuş kazandırmaya yardımcı olur. Nemsizlikten kaynaklanan erken yaşlanma belirtilerinin de oluşmasına engel olur ve daha genç bir görüntü sunar.

Nemlendirici krem ürünleri ise dış etmenlere ve çevresel faktörlere karşı aktif bir koruma gerçekleştirir.  Kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Siyah nokta, akne, sivilce gibi gözenekleri tıkayan kir öbeklerinin ve makyaj kalıntılarının arınmasına katkı sağlar. Cilt elastikliğinin yenilenmesini sağlar. Yaşlanma belirtilerine karşı anında çözüm sağlar ve cildin formunu düzene sokar. Paraben içermeyen formüllere sahiptir. Hipoalerjiktir.

Avene markasının birbirinden çeşitli ürün yelpazesine dermokozmetika adresinden kolay bir şekilde ulaşmak için hemen tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*