Cilt İçin Yapılabilecek En İyi Şeyler

Rahatlayın. Kırışıklıkların oluşmasına yardımcı olan stresten uzak durmaya çalışın. Unutmayın stresle baş edememek kırışıklıklarla da baş edemeyeceğiniz anlamına geliyor.

Cildinizi temiz tutun. Sabah akşam temizlik cildiniz için yapabileceğiniz en iyi yatırım. Akşamdan temizlediğiniz cildinizin sabalı temizliğe ihtiyacı olmaması gibi bir düşünce tamamen yanlış!

Cildinizi nemlendirin. Nemlendiriciler cildinizi dolgunlaştırmaya ve kırışıklıkların oluşmasını engellemeye yardımcı olur.

Peeling yapın. Pürüzsüz bir cilt, ışığı yansıtır ve çizgilerin görünümünü azaltır.

Cildinizi sıkılaştırın. içeriğinde Nylon-12 bulunan bir sıkılaştırıcı krem kullanın. Bu cildinizde bir film etkisi yapacak ve sıkılaşmasına yardımcı olacak.

silmenin; doğru içeriklerle doğru ürünleri, düzenli bir rutinde kullandığınızda mümkün olduğunu söyleyebilirim.

cildiniz

ELLE: Sekiz haftalık kullanım sonunda farkı gördükten sonra başka bir ürüne geçsem; yani bu ürünü kür olarak kullansam sonuç nasıl olur?

A.G.: Povverful Strength Line Reducing Concentrate, cilde düzenli olarak yüzde 10.5 saf C vitamini takviyesi yaparak sekiz haftada daha genç ve sağlıklı görünümlü bir cilde sahip olmanızı sağlıyor. Tüm klinik araştırmalarımız gösteriyor ki C vitamini, cildin direncini artırmak ve yaşlanma izleriyle savaşmak için en güçlü içeriklerden biri. Bu nedenle benim tavsiyem, bu ürünü kesinlikle yalnızca bir kez değil; yıl boyu kullanmanız. Bu sayede cildiniz daima ihtiyacı olan C vitamini takviyesini alacak. Düzensiz iş yaşamı, stres, uyku sorunu, düzgün beslenememe gibi birçok sorun cildiniz üzerinde yaşlanma izlerini artırmak için çalışırken, güçlü bir antioksidan olan C vitamini takviyesiyle onun gücünü geri kazanmasını sağlayabilirsiniz.

DÜZENLİ KULLANIM ÖNEMLİ!

ELLE: Başka bir ürünle beraber kullanınca etkide artış olabilir mi?

A.G.: Cildinizdeki endişeye göre Povverful Strength Line Reducing Concentra-te’in yanına farklı ürünler önerilebilir. En büyük endişeniz çizgi ve kırışıklıklarsa Double Strength Deep VVrinkle Fillerle onları anında doldurabilir, düzenli kullanımda çizgilerin görünümünü azaltabilirsiniz. Ayrıca her hastama tavsiye ettiğim Midnight Recovery Con-centrate’le cildinizin gece onarılmasına destek olabilirsiniz. Gün içerisindeyse yaşlanmanın yüzde 90 nedeni olan güneş ışınlarına karşı SPF 50 korumalı bir güneş koruyucu, Povverful Strengt-h Line Reducing Concentrate’le birlikte kesinlikle kullanmanız gereken, olmazsa olmaz bir ürün.

ELLE: Kullanım açısından belli bir yaş grubu mu söz konusu?

A.G.: Yaşlanmanın işaretleri herkeste farklı zamanlarda görülür. Bu nedenle önemli olan cildinizin biyolojik yaşından çok, var olan durumu ve sizin en-dişelerinizdir. Povverful Strength Line Reducing Concentrate çok güçlü bir yaşlanma karşıtı ürün olmasının yanında, her yaştan insanın ihtiyacı olan çok güçlü bir içeriğe sahip. Cilde sürekli yüzde 10.5 gibi yüksek bir konsantrasyonda C vitamini takviyesi yapmak, cilt dokusunun iyileşmesini, kolajen üretiminin artmasını ve gözeneklerin görünümünün azalmasını sağlar. Bu nedenle bu ürünün kullanımında belirli bir yaş grubundan bahsetmek doğru olmaz.

ELLE: Bu özel formülü, daha doğrusu stabilize edilmiş C vitaminini başka ürünlerde de kullanmayı düşünüyor musunuz?

A.G.: Kiehls’ın cilt bakımına yaklaşımı, her zaman sağlıklı bir cilt bariyeri kurmak üzerine inşa edilmiş. 2005 yılında formüle edilen Povverful Strength Line Reducing Concentrate gösterdi ki C vitamini, bilinen özelliklerinin yanında çok daha etkili bir içerik. Bu nedenle bu özel formülü, cilt lekelerinin görünümünü azaltmada kullanmak üzere Clearly Corrective Dark Spot Solution’ı formüle ederken de kullandık. Yakın zamanda cilt üzerindeki renk tonu farklılıklarını düzeltmek, cilt lekelerinin görünümünü azaltmak için formüle ettiğimiz çok güçlü bir üründe yine C vitaminini kullandığımızı göreceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*